Predáme dve prevádzkové budovy stojace vedľa seba. Predaj aj jednotlivo.

Reality Očová

Polyfunkčný objekt | SNP | 2,200 m²

Predáme dve prevádzkové budovy stojace vedľa seba. Je možnosť aj individuálneho predaja. Budovy

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Očová

Cena dohodou

Na predaj pozemky v Oščadnici, okres Čadca

Reality Oščadnica

Iný poľnohosp. pozemok | - | 15,723 m²

Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj poľnohospodárske pozemky v CHKO Kysuce. V blízko

Publikované: 12.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

1 €/m2 1 €/m2

NA PREDAJ NOVÝ REZIDENČNÝ PROJEKT 7 RODINNÝCH DOMOV | OBEC VALALIKY

Reality Valaliky

Rodinný dom | nemá | 133 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúka na predaj 7 rodinných domov v n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Valaliky

350,000 € 2632 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VIDIECKY dom v MÉRA– reality Maďarsko

Reality Méra

Rodinný dom | Maďarsko | Méra | -

Rodinný dom na predaj v MAĎARSKU PRI KOŠICIACH vo väčšej obci MÉRA, ktorá sa nachádza POPRI ROV

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Méra

16,900 € 169 €/m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT PRAŽSKÉHO TYPU V ŠKANDINÁVSKOM ŠTÝLE | ZUPKOVÁ ULICA | KOŠICE

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | - | 68 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúka na predaj 3 izbový byt pražskéh

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

225,000 € 3309 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ KRÁSNY 1,5 IZBOVÝ BYT SO ZARIADENÍM V CENE | ATÉNSKA ULICA | ŤAHANOVCE

Reality Košice-Ťahanovce

1 izbový byt | - | 35 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúka na predaj krásny 1,5 izbový byt

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Ťahanovce

168,000 € 4800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S DVOMI BYTOVÝMI JEDNOTKAMI | PODHRADOVÁ | UL. VIHORLATSKÁ

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Vihorlatská | 220 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj veľký 6 izbový rodi

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košice-Sever

425,000 € 1932 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

CITYZEN RESIDENCE - HARMÓNIA V CENTRE MESTA | 2 IZBOVÝ BYT - BYT B

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 57.25 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj 2 izbový byt v novo

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

261,590 € 4569 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Atraktívny pozemok - Bzovík - 11.337 m2

Reality Bzovík

Pozemok pre rodinné domy | Pod Hradom | 11,337 m²

V intraviláne obce Bzovík ponúkam na predaj lukratívny pozemok o celkovej výmere 11.337 m2 , vh

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bzovík

1 € 0 €/m²

2+KK byt, Ostravská ul., 32 m2, zrekonštruovaný & zariadený

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Ostravská | 32 m²

Ing. Štefan GREGOR z RK DREAM REAL Vám ponúka jedinečnú príležitosť KÚPIŤ si tento zrekonštruov

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

159,990 € 5000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Zariadená dvojgarsónka (42,5 m²) vo Vrakuni – BEZ TIARCH

Reality Bratislava-Vrakuňa

Dvojgarsónka | - | 42.5 m²

Hľadáte štartovacie bývanie s nízkymi nákladmi alebo bezpečnú investíciu s rýchlou návratnosťou

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

123,000 € 2894 €/m²

Pozemok 10800m2 pre výrobu a priemysel

Reality Vlkanová

Komerčná zóna | Vlkanová | 10,800 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - komerčná zóna Vlkanová, Vlkanová. Plocha: pozemku 10800m2. Cen

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vlkanová

40 €/m2 40 €/m2

PREDAJ Rodinný dom so záhradou, Potônske Lúky, okr. Dunajská Streda EXPIS REAL

Reality Potônske Lúky

Vidiecky dom | Potônske Lúky | 118 m²

Hľadáte únik pred stresom v malebnej prírode a zároveň blízkosti mesta Dunajská Streda, cca 35

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Potônske Lúky

269,000 € 2280 €/m²

Predáme halu v Žiline o výmere 2466 m2, s pozemkom 3572 m2

Reality Žilina

Skladový objekt | Na stanicu | 2,466 m²

Predáme zateplenú, vykurovanú halu v Žiline, kolaudovanú 2005 (hala) - 2007 (dvojpodlažný adm

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Žilina

1,850,000 € 750 €/m²

Chorvátsko -ostrov Vir - Na predaj útulný kompletne zariadený apartmán

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj útulný prízemný apartmán na obľúbenom ostrove Vir, pripra

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

239,000 € 4268 €/m²

PREDAJ 3 izbový byt s loggiou, ulica Staré Záhrady, Ružinov - Bratislava II EXPIS REAL

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Staré záhrady | 69.22 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 3 izbový byt na ulici Staré Záhrady v Bratislave - mestská čas

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,000 € 3597 €/m²

PREDAJ: Investičná príležitosť pozemok; Nová Lesná; 2731 m2; 112.440 €

Reality Nová Lesná

Iný stavebný pozemok | M.R.Štefanika | 2,731 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj pozemok v Novej Lesnej s rozlohou 2731m² priamo p

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

112,440 € 41 €/m²

PREDAJ: Záhrada s chatkou Uľany nad Žitavou 401m2; Cena v RK

Reality Úľany nad Žitavou

Záhradná chatka | 16 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj záhradu s murovanou poschodovou chatkou v tichom

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Úľany nad Žitavou

38,500 € 2406 €/m²

PREDAJ: Posledný voľný!!! St. pozemok Sľažany s IS - 594 m2;39.900 €

Reality Sľažany

Pozemok pre rodinné domy | 594 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Sľažany, len 6 km

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Sľažany

39,900 € 67 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Prestavlky, výmera 814m2

Reality Prestavlky

Rekreačný pozemok | 814 m²

Predaj pozemku v obci Prestavlky, 814 m² – s možnosťou výstavby 2 rekreačných chát. Ponúkam na

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Prestavlky

48,900 € 60 €/m²

VÍNNY DOMČEK S PIVNICOU A VINIČOM V OBCI CHOTÍN

Reality Chotín

Záhradná chatka | Vinohradská | 60 m²

Ponúkame Vám na predaj vínny domček s pivnicou v obci Chotín, okres Komárno. Má 2 nadzemné pod

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Chotín

19,900 € 332 €/m²

Predaj pozemku v Rakove o výmere 925m2

Reality Rakovo

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

V zastúpení klienta Vám ponúkam na predaj slnečný pozemok v obci Rakovo o výmere 925m2. Pozemok

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Rakovo

69,999 €

PREDAJ - priestranný rodinný dom Hôrka - Ondrej

Reality Poprad

Rodinný dom | Hôrka - Ondrej | 460 m²

AV REALITY Vám exkluzívne predstavuje na predaj priestranný rodinný dom v pokojnej a vyhľadávan

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Poprad

329,000 € 715 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ Rodinný dom v Zálesí, s bazénom, celoročnou terasou a murovaným záhradným domčekom

Reality Zálesie

Rodinný dom | Lúčna | 120 m²

Moderný 4-izbový rodinný dom (dvojdom) s bazénom, krbom a celoročnou terasou – Zálesie, Lúčna u

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Zálesie

320,000 € 2667 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Rodinné domy na predaj (23106)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8508)
Upresniť hľadanie