Chalupa, rekreačný domček | 336 m²
PREDAJ – Priestranný dom na pokojnom mieste v Mýte pod Ďumbierom, Nízke Tatry Predstavte si
374,999 € 1116 €/m²
Rodinný dom | Spišský Štiavnik | 115 m²
*Opäť v ponuke* Realitná kancelária TOP CITY Vám exkluzívne ponúka na predaj tento krásny komp
219,990 € 1913 €/m²
Rodinný dom | 265 m²
Ponúkame na predaj dvojpodlažný 6 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v tichej lokalite Prešov –
289,000 € 1091 €/m²
2 izbový byt | JUH | 47 m²
Ponúkame Vám na predaj 2- izbový byt s balkónom v Novostavbe v meste Nové Zámky. Plocha: úžitk
152,000 € 3234 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Severná | 1,141 m²
Chcete bývať v tichu, ale nechcete sa vzdať výhod mesta? Stará Dúbrava ponúka ideálnu rovnováhu
169 €/m2 169 €/m2
Rekreačný pozemok | - | 3,671 m²
Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj krásny pozemok v obľúbenej obci Betliar v okres
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | - | 195 m²
Kancelária Realitné očko Vám exkluzívne prináša na predaj samostatne stojacu budovu v centrálne
32,000 € 164 €/m²
Polyfunkčný objekt | - | 560.31 m²
83,900 € 150 €/m²
2 izbový byt | 1.mája | 59 m²
Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj AKO CELOK
176,000 € 2983 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 29,443 m²
Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj rozsiahly pozemok 2,94 ha v prírodnom prostredí –
89,900 € 3 €/m²
Rodinný dom | Hôrka - Ondrej | 460 m²
AV REALITY Vám exkluzívne predstavuje na predaj priestranný rodinný dom v pokojnej a vyhľadávan
329,000 € 715 €/m²
Rodinný dom | Lúčna | 120 m²
Moderný 4-izbový rodinný dom (dvojdom) s bazénom, krbom a celoročnou terasou – Zálesie, Lúčna u
320,000 € 2667 €/m²
Mezonet | Pestrecová | 92 m²
Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť na kúpu novostavieb 4-izbových mezonetov v obci Hviezdo
219,000 € 2380 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Rajka
Hľadáte nehnuteľnosť s obrovským potenciálom, ktorú si môžete dokončiť presne podľa svojich pre
110,000 € 550 €/m²
3 izbový byt | Grébova | 89.9 m²
AV REALITY vám ponúka na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt s dvomi terasami. Byt sa nac
250,000 € 2781 €/m²
Rodinný dom | Hôrka | 160 m²
Aj keď tento bungalov si veľmi rýchlo našiel nového majiteľa, už čoskoro vám predstavíme ďalší.
Cena dohodou
2 izbový byt | Maďarsko | Bezenye
Predstavujeme vám nový rezidenčný projekt Jázmin v obci Bezenye, len 4 km od susednej obce Rajk
80,000 € 1860 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Topoľová | 872 m²
Ponúkame vám na predaj slnečný, rovinatý pozemok určený na budúcu výstavbu rodinného domu v pok
55,000 € 63 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Holáky | 560 m²
Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj dva mierne svahovité stavebné pozemky v lukratívn
71 €/m2 71 €/m2
4 izbový byt | Stierova | 88 m²
Ponúkame na predaj pekný veľký dvojgeneračný 4-izbový byt pražského typu s lodžiou na 4. poscho
270,000 € 3068 €/m²
Rekreačný pozemok | - | 2,310 m²
Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj rekreačný pozemok o výmere 2310 m2 v k. ú. Strážo
21 €/m2 21 €/m2
3 izbový byt | Kežmarská | 58 m²
REZERVOVANÉ. Ponúkame na predaj pekný 3-izbový byt s lodžiou vo vyhľadávanej lokalite na sídli
185,000 € 3190 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 150 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Brezina, okres Trebišov. Dom bol daný do užívania v roku
93,000 € 620 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Jakoňovec | 881 m²
Predaj hotových slnečných stavebných pozemkov pod úpätím Považského Inovca v obci Zlatníky sa p
34,359 € 39 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.