Záhrada | Malinovská | 858 m²
Exkluzívne Vám ponúkam na predaj záhradu zastavanej časti obce Zálesie okres Senec. Celková vým
79,000 € 92 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pri kaplnke | 349 m²
Koval reality vám ponúkajú na predaj pozemok určený IBV nachádzajúcu sa v Štitároch pri Nitre.
39,000 € 112 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kňažice | 3,258 m²
Ponúkame Vám na predaj rovinatý investičný pozemok v obci Žitavany, okres Zlaté Moravce. Pozem
290,000 € 89 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 14,796 m²
Ponúkam Vám na predaj 3 pozemky (na LV orná pôda) o rozlohe 14796 m2 vo výlučnom vlastníctve v
295,920 € 20 €/m²
3 izbový byt | Dunajská | 64 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Klokočina v meste Nitra. B
168,000 € 2625 €/m²
Skladový objekt | - | 2,160 m²
Ponúkame Vám na predaj samostatný priemyselný areál v Nitre. Areál má celkovú plochu pozemku 6
Cena dohodou
Rodinný dom | Španielsko
F-one reality s.r.o. ponúka na predaj modernú vilu v Španielsku – Pilar de la Horadada (Costa
295,000 € 2892 €/m²
Rekreačný pozemok | Drienica | 320 m²
Anovia real estate Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok určený na výstavbu chaty v rekreačne
18,500 € 58 €/m²
2 izbový byt | Svätoplukova | 49.2 m²
Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj v spolupráci s renomovaným developerom YIT 2 izbový
384,487 € 7815 €/m²
Rodinný dom | Lošonec | 636 m²
Ponúkame Vám v krásnom a tichom prostredí Malých Karpát v obci Lošonec rozostavanú stavbu rodin
420,000 € 660 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Žabí Majer | 448 m²
Ponúkame na predaj výnimočný, priestranný a nadštandardne riešený dvojpodlažný byt v obľúbenej
647,000 € 1444 €/m²
Polyfunkčný objekt | - | 395.05 m²
Kancelária Realitné očko Vám exkluzívne prináša na predaj samostatne stojacu budovu v centrálne
45,900 € 116 €/m²
Skladový objekt | Senecka Cesta | 5,000 m²
STARS REALITY v exkluzívnom zasupení majiteľa ponúka na prenájom obchodné priestory, ktoré maji
3 €/m2 0 €/m2
Garáž | Podunajská | 16 m²
Ponúkame na predaj samostatný garážový box o výmere 16 m², nachádzajúci sa v garážovom dome v o
27,500 € 1719 €/m²
Rodinný dom | Paňovce | 67 m²
Predstavte si rannú kávu na priedomí domu, kde jediným zvukom je spev vtákov a šum lístia z oko
155,000 € 2313 €/m²
Garáž | Hlavná 162/A | 14 m²
STARS REALITY ponúka na predaj garážové státie v novostavbe nachádzajúce sa v tesnej blízkosti
1 € 0 €/m²
2 izbový byt | - | 56 m²
STARS REALITY prináša projekt Na Klásku, novú ponuku moderného bývania, ktoré spája kvalitnú ar
108,000 € 1929 €/m²
Priestor pre sklad | - | 32 m²
STARS REALITY ponúka na predaj nebytový priestor o výmere 32 m², nachádzajúcu sa v obci Dvory n
12,500 € 391 €/m²
4 izbový byt | Klačno | 78 m²
Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Ružomberok Ponúkame Vám na predaj 4 izbový b
160,000 € 2051 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Nitra | 732 m²
Koval & partners ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v centre mesta Nitry. Pozemok
350,000 € 478 €/m²
Rodinný dom | - | 300 m²
V Bánovciach nad Bebravou ponúkame na predaj 4 – izbový rodinný dom. Dom sa nachádza vo vyhľadá
169,900 € 566 €/m²
Polyfunkčný objekt | - | 163.23 m²
30,900 € 189 €/m²
2 izbový byt | 1.mája | 59 m²
Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj AKO CELOK
176,000 € 2983 €/m²
Rekreačný pozemok | Domaša | 267 m²
Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj pozemky v rekreačnom stredisku Domaša - časť Valk
45,900 € 172 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.