REWIN I Nadštandardné bývanie s výhľadom v srdci Senca

Reality Senec

4 izbový byt | Lichnerova | 107.58 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s výnimočnou atmo

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Senec

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

Predaj 4 izbový mezonetový byt na prestížnej ulici Senec

Reality Senec

4 izbový byt | Lichnerova | 135 m²

Ponúkame Vám na predaj nadštandardný mezonetový byt na prestížnej Lichnerovej ulici v centre m

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Senec

349,000 € 2585 €/m²

Výnimočný 4 izbový byt na Lichnerovej ulici v Senci

Reality Senec

4 izbový byt | Lichnerova | 105 m²

✅Luxusné bývanie v srdci Senca – exkluzívny 4 izbový byt na prestížnej Lichnerovej ulici v Senc

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Senec

350,000 € 3333 €/m²

4-izbový byt s charakterom domu - skolaudované, Senec

Reality Senec

4 izbový byt | Senec - Kráľová pri Senci | 121 m²

4-izbový byt s tepelným čerpadlom, SKOLAUDOVANÉ, Kráľová pri Senci ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: Celkov

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Senec

254,900 € 1975 €/m²

SENEC – NA PREDAJ EXKLUZÍVNY 3 + 1 PODKROVNÝ BYT – JEDINEČNÝ PRIESTOR NA PEŠEJ ZÓNE.

Reality Senec

4 izbový byt | Lichnerová | 109 m²

Wealth Group ponúkame exkluzívne na predaj výnimočný podkrovný byt s vlastným kúrením, nachádza

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senec

299,990 € 2752 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SENEC - NA PREDAJ nadštandardný 4-izbový mezanín v srdci mesta (na pešej zóne)

Reality Senec

4 izbový byt | Lichnerová | 135 m²

Wealth Group ponúka na predaj jedinečný 4-izbový, tehlový mezanínový byt situovaný na 5. a 6. n

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senec

349,000 € 2585 €/m²

Priestranný 4-izbový byt so záhradou, garážou, pivnicou, šatníkom vo výbornej lokalite priamo v Senci na predaj

Reality Senec

4 izbový byt | J. Smreka | 116.76 m²

Pozrite si profesionálnu prezentáciu nehnuteľnosti. Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj p

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senec

319,990 € 2741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ! Veľkorysý 4-izbový byt v SENCI s 2 parkovacími miestami

Reality Senec

4 izbový byt | Zemplínska | 106 m²

Spoločnosť Wealth Group exkluzívne ponúka na predaj naozaj netradičný a veľkorysý 4-izbový byt

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senec

289,000 € 2726 €/m²

Na predaj výnimočný byt na pešej zóne v Senci.

Reality Senec

4 izbový byt | Lichnerova | 93.83 m²

Realitná kancelária Bondreality ponúka na predaj výnimočný byt na pešej zóne v Senci. Byt sa n

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Senec

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj zariadený štýlový 4-izbový byt so záhradou, parkovaním a výhľadom na jazero – Veľký Biel

Reality Senec

4 izbový byt | Malobielska-Veľký biel | 84.14 m²

ZNALECKÝ POSUDOK K DISPOZÍCII Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt s úžit

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Senec

209,900 € 2495 €/m²

Na predaj kompletne zariadený 4-izbový byt s terasou a vlastným pozemkom v Senci

Reality Senec

4 izbový byt | Hviezdoslavova | 109.9 m²

DeveloX Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný, kompletne zariadený 4-izbový byt

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Senec

295,000 € 2684 €/m²

4 izbový byt v úplnom centre mesta Senec

Reality Senec

4 izbový byt | Turecká | 102.8 m²

Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na predaj 4-izbového bytu priamo v centre mesta

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Senec

169,000 € 1644 €/m²

Novostavba 4-izbového bytu s terasou v Senci

Reality Senec

4 izbový byt | Hviezdoslavova | 85.7 m²

Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na predaj priestranný, doposiaľ neobývaný 4-izb

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Senec

295,000 € 3442 €/m²

Nízkoenergetická 4izbová novostavba s tepelným čerpadlom

Reality Senec

4 izbový byt | Kráľová pri Senci | 136 m²

Kvalitná 4-izbová novostavba s podlahovým kúrením s tepelným čerpadlom, priestrannou terasou, d

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Senec

Cena dohodou

REZERVOVANÝ! KOMFORTNÝ 4-IZBOVÝ BYT 84 m² S TERASOU, Senec

Reality Senec

4 izbový byt | 84 m²

TUreality ponúka na predaj komfortný a útulný 4-izbový byt s terasou, nachádzajúci sa priamo v

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senec

214,900 € 2558 €/m²

TOP-Nízkoenergetická 4izbová novostavba, tepelné čerpadlo, terasa, parkovanie, oplotenie

Reality Senec

4 izbový byt | Čerešnová | 131 m²

Kvalitná 4-izbová novostavba s podlahovým kúrením s tepelným čerpadlom, priestrannou terasou, p

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Senec

257,000 € 1962 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23056)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Upresniť hľadanie