Novostavba 2 izbový byt s balkónom 68 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 67.83 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v rámci projektu Polyfunkčný objekt KAMENEC

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

178,100 € 2626 €/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 71 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 71 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

185,800 € 2617 €/m²

Stavebný pozemok krásny výhľad Trenčianske Mitice NA PREDAJ

Reality Trenčianske Mitice

Pozemok pre bytovú výstavbu | Trenčianske Mitice | 709 m²

Do predaja práve pribudla táto zaujímavá nehnuteľnosť v blízkom dosahu krajského mesta Trenčín.

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Mitice

85,000 € 120 €/m²

REZERVOVANÉ | Rodinný dom 4 izb. s garážou A | Hrušková ul., Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Hrušková | 165 m²

Rodinný dom A - REZERVOVANÉ | Rodinný dom B - voľné V atraktívnej lokalite mesta Trenčín na Hr

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trenčín

366,200 € 2219 €/m²

Na prenájom 1 izbový byt | Trenčín, Legionárska ul. | balkón

Reality Trenčín

1 izbový byt | Legionárska | 40 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný, priestranný 1 izbový byt v Trenčíne vo vyhľadávanej lokalite Dl

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PREDAJ DOM NA BÝVANIE, PODNIKANIE A RELAX

Reality Drietoma

Rodinný dom | Drietoma | 250 m²

Pozri video: https://youtu.be/tcNOP7GiMbI?feature=shared Ponúkame Vám exkluzívne unikátnu nehn

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Drietoma

435,000 € 1740 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEWDAY | NA PRENÁJOM moderný reprezentatívny dom na podnikanie | 210 m2 rozloha | 505 m2 pozemok | Bezručova - Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Bezručova | 210 m²

🏢 NEWDAY Reality Vám ponúka na prenájom moderný nadštandardne zrekonštruovaný rodinný dom s rep

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

Cena na vyžiadanie

Na predaj stavebný pozemok - Trenčianske Stankovce

Reality Trenčianske Stankovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 872 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Stankovce

89,000 € 102 €/m²

Na predaj polyfunkčná budova Svinná - okr.Trenčín

Reality Svinná

Polyfunkčný objekt | - | 300 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj polyfunkčnú budovu s pozemkom v obci Svinná, okre

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Svinná

81,900 € 273 €/m²

NA PREDAJ – STAVEBNÝ POZEMOK | OMŠENIE | ZNÍŽENÁ CENA

Reality Omšenie

Pozemok pre rodinné domy | - | 861 m²

NA PREDAJ – STAVEBNÝ POZEMOK V POKOJNEJ A PERSPEKTÍVNEJ LOKALITE WFM Reality ponúka na predaj

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Omšenie

1 € 0 €/m²

Rezervované - zrekonštruovaný 1-izbový byt – Trenčín, Sihoť

Reality Trenčín

1 izbový byt | - | 38 m²

🏡 Na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt s výhľadom na Trenčiansky hrad – Trenčín, Sihoť (pri u

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

96,000 € 2526 €/m²

NEWDAY | NA PRENÁJOM viaceré kancelárske priestory v budove s recepciou | 18-36 m2 kancelárie | Budova Program® | Brnianska - Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Brnianska | 37 m²

🏢 NEWDAY Reality Vám ponúka na prenájom reprezentatívne klimatizované kancelárske priestory s v

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Chata v obci Drietoma - časť Liešna.

Reality Drietoma

Chalupa, rekreačný domček | Liešna | 900 m²

SaleA váš partner v realitách vám ponúka na predaj chatu v obci Drietoma časť Liešna o celkove

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Drietoma

1 € 0 €/m²

Stavebné pozemky v obci Trenčianske Mitice o výmere 550m2 a 540m2.

Reality Trenčianske Mitice

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,090 m²

SaleA váš partner v realitách vám ponúka na predaj dva stavebné pozemky v obci Trenčianske Miti

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Mitice

1 € 0 €/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom a parkovaním Trenčín - nový projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 63.87 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

180,870 € 2832 €/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 63 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 63.47 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

170,800 € 2691 €/m²

Exkluzívny 4 izb. byt s terasou | Liptovská ul. | Trenčín

Reality Trenčín

4 izbový byt | Liptovská | 95 m²

Na predaj krásny, zariadený 4 izbový byt s terasou v obľúbenej lokalite na Liptovskej ulici v T

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

298,200 € 3139 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj priemyselný areál-13 516 m²,Trenčín-časť Záblatie

Reality Trenčín

Polyfunkčný objekt | - | 858 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj rozsiahly priemyselný areál o výmere 13 516 m² v

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

1,112,900 € 1297 €/m²

PRENÁJOM 2 - IZBOVÝ BYT | TRENČÍN | SARATOVSKÁ | 42 m²

Reality Trenčín

2 izbový byt | Saratovská | 42 m²

🔥 NA PRENÁJOM – 2 - izbový byt | 42 m² | Trenčín Ponúkame na prenájom 2 - izbový byt nachádzaj

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

620 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

✨ NEWDAY | NA PRENÁJOM – garsónka s lodžiou a pivnicou | Lavičková ul. Trenčín – Juh | 29 m2

Reality Trenčín

Garsónka | Lavičková | 29 m²

NEWDAY Reality Vám ponúka na prenájom garsónku s lodžiou na Lavičkovej ulici v Trenčíne, v obľú

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

390 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

INVESTIČNÝ 1 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ | 36 m² | TRENČÍN

Reality Trenčín

1 izbový byt | - | 36 m²

🔥 NA PREDAJ – 1-IZBOVÝ BYT | 36 m² + LODŽIA + PIVNICA | TRENČÍN – SOBLAHOVSKÁ ULICA WFM Reali

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

112,000 € 3111 €/m²

PREDAJ MULTIFUNKUČNÉHO OBJEKTU DRIETOMA

Reality Drietoma

Polyfunkčný objekt | Drietoma | 325 m²

Tento rozsiahly objekt v obci Drietoma (6 km od Trenčína) predstavuje jedinečnú investičnú príl

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Drietoma

435,000 € 1338 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok 650 m² – Trenčín

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | - | 650 m²

🏡 Na predaj SLNEČNÝ stavebný pozemok 650 m² – Trenčín, Záblatie 🔥 Pripravený na výstavbu – st

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

225 €/m2 225 €/m2

Orná pôda na hranici intravilánu, Kubrá

Reality Trenčín

Orná pôda | K zábraniu | 4,182 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu o celkovej výmere 4182 m², vo výlučnom vlastníctve (podiel 1/1), n

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Trenčín

5 €/m2 5 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23062)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Upresniť hľadanie