OS Za Južnou - lokalita Suchý Dub, 4 izbový luxusný terasový byt č.3, v štandardnom prevedení za 455.100 € - IHNEĎ K NASŤAHOVANIU!!

Reality Trenčín

4 izbový byt | Južná | 157.01 m²

Luxusné veľkometrážne terasové byty v blízkosti rodinných domov, v centrálnej časti sídliska, n

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

431,100 € 2746 €/m²

Top
Top

OS Suchý Dub BD1 na predaj 4 izbový byt č.1 s terasou a garážovým státím za 271.600 €

Reality Trenčín

4 izbový byt | Južná | 86.92 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh - oblasť Such

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

257,600 € 2964 €/m²

Top
Top

Exkluzívny 4-izbový mezonet s výmerou 142 m² a zimnou záhradou v historickom centre Trenčína

Reality Trenčín

4 izbový byt | Mierové nám. | 142 m²

Exkluzívny 4-izbový mezonet s výmerou 142 m² a zimnou záhradou v historickom centre Trenčína P

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 17.12.2025
Byty na predaj Trenčín

550,000 € 3873 €/m²

Exkluzívny 4 izb. byt s terasou | Liptovská ul. | Trenčín

Reality Trenčín

4 izbový byt | Liptovská | 95 m²

Na predaj krásny, zariadený 4 izbový byt s terasou v obľúbenej lokalite na Liptovskej ulici v T

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

298,200 € 3139 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Krásny 4 izb. byt | SIHOŤ I. | 80 m2 | nová rekonštrukcia

Reality Trenčín

4 izbový byt | Smetanova | 80 m²

Na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 4 izbový byt v Trenčíne v jednej z najlepších lokal

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

199,800 € 2498 €/m²

RADO | 4i byt 155m2 + garážové státie, Jesenského - Trenčín

Reality Trenčín

4 izbový byt | Jesenského | 155 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj štýlový, moderný 4-izbový byt s rozlohou 155m2 na Jesenského

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

399,900 € 2580 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rezidencia Karpatská C.4A- 4i luxusný byt 118 m2, terasa 102 m2

Reality Trenčín

4 izbový byt | Karpatská | 118 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 4-izbový byt v bytovom dome C, nachádzajúci sa na 4. p

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

647,589 € 5488 €/m²

RADO | 4i mezonet, 133m2, vlastné kúrenie, Melčice-Lieskové

Reality Trenčín

4 izbový byt | Nezadaná | 133 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj veľkometrážny 4-izbový mezonetový byt s vlastným kúrením v ob

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

219,900 € 1653 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 4i byt 137m2 + garážové státie, Jesenského - Trenčín

Reality Trenčín

4 izbový byt | Jesenského | 137 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj štýlový, moderný 4-izbový byt s rozlohou 137m2 na Jesenského

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

399,900 € 2919 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rezidencia Karpatská A.4D, 4i byt 105,6 m2 s terasou 78,1 m2

Reality Trenčín

4 izbový byt | Karpatská | 105.6 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 4-izbový byt s označením A.4D, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

569,028 € 5389 €/m²

RADO I 4i byt, 73m2 I ul. Gagarinova I Trenčín

Reality Trenčín

4 izbový byt | Gagarinova | 73 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 4-izbový byt s rozlohou 73m2 na ulici Gagarinova v mestskej č

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

220,000 € 3014 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO I 4i byt, 90m2 I ul. Opatovská I Trenčín

Reality Trenčín

4 izbový byt | Opatovská | 90 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 4-izbový byt s rozlohou 90m2 na ulici Opatovská v mestskej č

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

219,000 € 2433 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rezidencia Karpatská C.4B - 4i luxusný byt 110 m2, terasa 70 m2

Reality Trenčín

4 izbový byt | Karpatská | 110 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 4-izbový byt C.4B v bytovom dome C, nachádzajúci sa na

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

579,518 € 5268 €/m²

REZERVOVANÉ RADO | IBA U NÁS! Predaj 4-i. bytu,75 m2,Trenčín Juh

Reality Trenčín

4 izbový byt | Novomeského | 81 m²

REZERVOVANÉ! RADO Reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj 4-izb. byt na Novomeského ul.

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

139,900 € 1727 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.1C), 4i byt 96 m2 s predzáhradkou 100 m

Reality Trenčín

4 izbový byt | Karpatská | 95.73 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj elegantný 4-izbový byt s označením C.1C – ideálna voľb

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

419,213 € 4379 €/m²

Jedinečný 4-izbový mezonet v historickom centre Trenčína – 113 m² s pátiom ( zimnou záhradou)

Reality Trenčín

4 izbový byt | Mierové nám. | 113 m²

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 13.12.2025
Byty na predaj Trenčín

435,000 € 3850 €/m²

Na predaj štýlový 4 izbový byt s balkónom v Trenčíne

Reality Trenčín

4 izbový byt | Trenčín | 75 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, kompletne zariadený 4-izbový byt, ktorý spája moderný dizajn s ma

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trenčín

164,990 € 2200 €/m²

Vážky | 4-izbový byt vo viladome (B6.3B)

Reality Trenčín

4 izbový byt | 99 m²

Popis: Rezidenčný projekt Vážky Trenčín je v predaji. Dohodnite si osobné stretnutie už dnes a

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

297,148 € 3001 €/m²

Vážky | 4-izbový byt vo viladome (B6.2C)

Reality Trenčín

4 izbový byt | 99 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

294,073 € 2970 €/m²

Ponúkame Vám na predaj 4i byt v budúcej novastavbe na ul. Beckovskej v Trenčíne

Reality Trenčín

4 izbový byt | Beckovská | 110.5 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt Trenčín, Beckovská. Plocha: úžitková 110,5m2. Stav objek

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 09.07.2025
Byty na predaj Trenčín

349,600 € 3164 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predám 4 izbový byt v Trenčíne na Sihoti.

Reality Trenčín

4 izbový byt | 90 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt o výmere 90 m² vo vyhľadávanej lokalite Sih

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena na vyžiadanie

Na predaj 4-izbový byt, kompletná rekonštrukcia, Trenčín

Reality Trenčín

4 izbový byt | 74 m²

BIZ REALITY ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbový

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Trenčín

195,000 € 2635 €/m²

Rodinný dom Class 1

Reality Trenčín

Rodinný dom | 122 m²

Hľadáte nový dom pre Vašu rodinu? A čo tak dať si ho postaviť? Spoločnosť BAU holding - rodinné

Publikované: 12.07.2022 Aktualizované: 21.01.2026
Domy na predaj Trenčín

95,999 € 787 €/m²

Nadštandardný 4-izbový byt v Trenčíne – spojenie elegancie, komfortu a prírody

Reality Trenčín

4 izbový byt | Šafárikova | 88 m²

Ponúkame na predaj exkluzívne zariadený 4-izbový byt s výmerou 88 m², ktorý sa nachádza na 1. p

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Info v RK

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality v Martine (763)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23085)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie