Rodinný dom s garážou a dielňou na predaj, Trenčianska Turná

Reality Trenčianska Turná

Rodinný dom | Samuela Timona | 150 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej uličke, situovaný na pozemku o výmere 715 m², nachádza

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Trenčianska Turná

280,000 € 1867 €/m²

Skvelý pozemok na výstavbu – Trenčianska Turná – 5851 m2

Reality Trenčianska Turná

Komerčná zóna | Bánovská | 5,851 m²

REWIN reality Vám Pozemok pre stavbu je v katastrálnom území obce Trenčianska Turná vymedzený p

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianska Turná

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Novostavba Rodinný dom Trenchanska Turná 531 m2

Reality Trenčianska Turná

Rodinný dom | Nezadaná | 165 m²

Ponúkame Vám na predaj nový dvojpodlažný rodinný dom s garážou v oblúbenej obci Trenčianská

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Trenčianska Turná

Cena dohodou

BYT 3.3 - BYTY TRENČIANSKA TURNÁ

Reality Trenčianska Turná

2 izbový byt | Nezadaná | 48.94 m²

Po dlhých rokoch sa do Trenčianskej Turnej vracia výstavba bytového domu – a nie hocijakého. Te

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Byty na predaj Trenčianska Turná

138,722 € 2835 €/m²

člen NARKS

BYT 3.2 - BYTY TRENČIANSKA TURNÁ

Reality Trenčianska Turná

2 izbový byt | Nezadaná | 49.78 m²

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Trenčianska Turná

138,722 € 2787 €/m²

člen NARKS

Na prenájom moderný 4-izbový bungalov v Trenčianskej Turnej – komfort, súkromie a prémiové vybavenie.

Reality Trenčianska Turná

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Na prenájom moderný 4-izbový bungalov v Trenčianskej Turnej – komfort, súkromie a prémiové vyba

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na prenájom Trenčianska Turná

1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom priestoru 66 m2 - Tr. Turná

Reality Trenčianska Turná

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 66 m²

RADO Reality ponúka na prenájom priestor o výmere 66 m² v bytovom dome v Trenčianskej Turnej.

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčianska Turná

350 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

RADO | VÝROBNÁ HALA 590m2 + pozemok 2202m2, Trenčianska Turná

Reality Trenčianska Turná

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 590 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj výrobnú halu s rozlohou priibližne 590m2, postavenú na pozemk

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčianska Turná

899,000 € 1524 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Trenčianska Turná

Reality Trenčianska Turná

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Trenčianska Turná. Podmienkou je pozem

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Trenčianska Turná

Cena dohodou

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3i byt o celkovej rozlohe 97 m2 v Trenčianskej Turnej.

Reality Trenčianska Turná

3 izbový byt | Bánovská | 97 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný zariadený 3i byt v obci Trenčianska Turná. Byt sa nachádza na

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Trenčianska Turná

199,000 € 2052 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Rodinný dom s pozemkom 550 m² - Trenčianska Turná

Reality Trenčianska Turná

Rodinný dom | 106 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 550 m² v obci Trenč

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčianska Turná

Cena dohodou

člen NARKS

Slnečný 5 izbový zariadený byt 122 m2 + 2x parkovacie státie, Trenčianska Turná / centrum

Reality Trenčianska Turná

5 a viac izbový byt | Nezadaná | 122 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný 5 izbový byt s celkovou výmerou 122 m2 v polyfunkčnom dome, v ce

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčianska Turná

225,000 € 1844 €/m²

Stavebný pozemok | Trenčianska Turná | projekt | povolenie | 607 m2

Reality Trenčianska Turná

Pozemok pre rodinné domy | Trenčianska Turná | 607 m²

DASH reality vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v ob

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianska Turná

169,900 € 280 €/m²

Moderný rodinný dvojdom v Trenčianskej Turnej - 4i RD

Reality Trenčianska Turná

Rodinný dom | Lúčna | 93.73 m²

Nadčasové bývanie s vlastnou záhradou a tromi parkovacími miestami na kľudnej ulici bez stavebn

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trenčianska Turná

285,000 € 3041 €/m²

člen NARKS

Moderný rodinný dvojdom v Trenčianskej Turnej - 3i RD

Reality Trenčianska Turná

Rodinný dom | Lúčna | 68.73 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trenčianska Turná

255,000 € 3710 €/m²

člen NARKS

Novostavba 4-izbového rodinného domu v slepej ulici - Trenčianska Turná

Reality Trenčianska Turná

Rodinný dom | Nezadaná | 127 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom úplne novú, doposiaľ neobývanú novostavbu samostatne stojaceho ro

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Trenčianska Turná

1,250 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

SKVELÁ INVESTÍCIA! NA PREDAJ KRÁSNY A SLNEČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK (1100 m2), SIETE V DOSAHU, TRENČIANSKA TURNÁ.

Reality Trenčianska Turná

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TUreality ponúka na predaj stavený pozemok o rozlohe 1100 m2, (40 x 28 m), nachádzajúci sa v Tr

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianska Turná

185,000 €

NA PREDAJ! Moderný 5i rodinný dom + garáž, 533 m2 Trenčianska Turná

Reality Trenčianska Turná

Rodinný dom | Podlužie | 165 m²

TK Reality ponúka na predaj moderný 5 izbový rodinný dom, ktorý je súčasťou dvojdomu, situovaný

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčianska Turná

420,000 € 2545 €/m²

Krátkodobý prenájom ubytovacích priestorov, Trenčianska Turná - Hámre

Reality Trenčianska Turná

Polyfunkčný objekt | Hámre | 177 m²

Ponúkame na krátkodobý prenájom ubytovacie priestory vhodné pre jednotlivcov, páry, rodiny, pra

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Trenčianska Turná

30 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ! SPOJENIE VÝHOD MESTSKÉHO BÝVANIA S POKOJOM VIDIEKA

Reality Trenčianska Turná

2 izbový byt | Železničná | 55 m²

REZERVOVANÉ! Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje exkluzívne na predaj 2 izbový byt s log

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčianska Turná

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom obchodný priestor Trenčín

Reality Trenčianska Turná

Objekt pre obchod | Nezadaná | 27.75 m²

V rámci pasáže Tesco Hypermarket, ponúkame na prenájom obchodný priestor v Trenčíne. Jednotka s

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Objekty na prenájom Trenčianska Turná

Cena dohodou

BartanusReality - !!!!! REZERVOVANÁ !!!!! novostavba rozmerného rodinného domu v Trenčianskej Turnej, časť Hámre.

Reality Trenčianska Turná

Rodinný dom | 4051 | 160 m²

3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=CNiHx4UaHKo Video prehliadka TU.

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčianska Turná

485,000 € 3031 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom garáže v Trenčianskej Turnej

Reality Trenčianska Turná

Garáž | Nezadaná | 18 m²

Ponúkame Vám na prenájom garáž v Trenčianskej Turnej, ulica Hámranská. Garáž má výmeru 18 m2,

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Trenčianska Turná

90 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

BartanusReality -!!!!! REZERVOVANÝ !!!!! Na predaj novostavba 4-izbového bungalovu v Trenčianskej Turnej,

Reality Trenčianska Turná

Rodinný dom | 104 m²

3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=ictr4Nf5vnX Video prehliadka TU

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčianska Turná

320,000 € 3077 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie