REALITY COMFORT - REZIDENCIA THERMAE - Výnimočné bývanie v srdci kúpeľného mesta

Reality Trenčianske Teplice

1 izbový byt | Hviezdoslavova | 0 m²

PREDSTAVUJEME PROJEKT "REZIDENCIA THERMAE" - VÝNIMOČNÉ BÝVANIE V SRDCI KÚPEĽNÉHO MESTA Rezi

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

137,000 €

REALITY COMFORT - Rezidencia THERMAE - Dizajnový loft A105

Reality Trenčianske Teplice

Loft | Hviezdoslavova 3 | 71.2 m²

Moderný loft v ikonickej budove priamo v centre mesta Trenčianske Teplice Ponúkame na predaj z

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

150,000 € 2107 €/m²

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 148.97 m²

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

310,000 € 2081 €/m²

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 84.38 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

310,000 € 3674 €/m²

REALITY COMFORT - Rezidencia THERMAE - Dizajnový loft A103

Reality Trenčianske Teplice

Loft | Hviezdoslavova 3 | 58.67 m²

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

135,000 € 2301 €/m²

Reality Trenčianske Teplice

Garsónka | Hviezdoslavova | 32.54 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

112,000 € 3442 €/m²

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 0 m²

Rezidencia THERMAE ponúka rekonštrukciu, prístavbu a nadstavbu budovy v známom kúpeľnom meste T

Publikované: 14.05.2023 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

185,000 €

Reality Trenčianske Teplice

Garsónka | Hviezdoslavova | 40.06 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

139,000 € 3470 €/m²

Reality Trenčianske Teplice

Garsónka | Hviezdoslavova | 32.62 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

110,000 € 3372 €/m²

Reality Trenčianske Teplice

Garsónka | Hviezdoslavova | 39.71 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

130,000 € 3274 €/m²

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 0 m²

Publikované: 14.05.2023 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

185,000 €

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 78.47 m²

Publikované: 14.11.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

185,000 € 2560 €/m²

Rezidencia THERMAE - Výnimočné bývanie v srdci kúpeľného mesta

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 83.73 m²

Publikované: 17.03.2023 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

245,000 € 3060 €/m²

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 0 m²

Publikované: 14.05.2023 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

185,000 €

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 0 m²

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

280,000 €

Rodinný dom s veľkým potenciálom na rekonštrukciu – Hrabovka pri Trenčíne

Reality Hrabovka

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Základné informácie • Lokalita: Hrabovka (len pár minút od Trenčína) • Typ: rodinný dom • Za

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Hrabovka

139,000 € 1158 €/m²

člen NARKS

RD_B - Novostavby 4-izbových domov s dvojgarážou a veľkým pozemkom (484 – 553 m²)

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kasárenská | 169 m²

Vo výhradnom zastúpení developera ponúkame na predaj tri 4-izbové rodinné domy v jednej z najži

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trenčín

419,000 € 2479 €/m²

člen NARKS

Bez maklérov predám mimoriadne zľavnený pozemok v lokalite Drietoma ID 103190

Reality Drietoma

Lúka, pasienok | 7,600 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 05.03.2021 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Drietoma

30,000 € 4 €/m²

Bez maklérov prenajmem slnečný dom v lokalite Trenčín ID 105889

Reality Trenčín

Rodinný dom | Jahodová | 150 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Trenčín

1,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Bez maklérov predám slnečný byt v lokalite Trenčín ID 105888

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hodžova | 62 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

169,000 € 2726 €/m²

Dámy a Páni Ponúkame na predaj výnimočnú historickú nehnuteľnosť – bývalé letné sídlo markgrófa Alexandra Pallaviciniho

Reality Veľká Hradná

Historický objekt | Nezadaná | 1,232 m²

KAŠTIEĽ PÁTROVEC Komerčný unikát alebo kráľovská súkromná rezidencia Lokalita: Veľká Hradná,

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na predaj Veľká Hradná

2,600,000 € 2110 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM | Priestranný 3-izbový byt v rodinnom dome, Nemšová

Reality Nemšová

3 izbový byt | Ľuborčianska | 90 m²

Ponúkam na prenájom veľmi pekný 3-izbový byt, ktorý sa nachádza na prvom poschodí rodinného dom

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Nemšová

550 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Pôvodný rodinný dom s pekným pozemkom a extra záhradou

Reality Dolná Poruba

Rodinný dom | Nezadaná | 153 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom Dolnej Porube. Rodinný dom je pôvodnom stave vhodný na rekonštr

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Dolná Poruba

73,000 € 477 €/m²

Luxusný 1 izbový byt Trenčín, Karpatská ul., parkovanie, od 01.06.2026

Reality Trenčín

1 izbový byt | Karpatská | 45 m²

Ponúkame na prenájom veľmi pekný, zariadený 1,5 izbový byt v Trenčíne na Novinách, Karpatská ul

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na prenájom Trenčín

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23062)
Upresniť hľadanie