Na predaj dvojgeneračný 7-izbový rodinný dom, Kpt. Jaroša

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kpt. Jaroša | 324 m²

Ponúkame na predaj 7-izbový dvojgeneračný rodinný dom s pozemkom o celkovej rozlohe 716 m2 na u

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Domy na predaj Trenčín

389,990 € 1204 €/m²

Top
Top

NOVINKA: 3-izbový byt s terasou a výhľadom na hrad - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Brančíkova | 95 m²

Tento vkusne prerobený, priestranný 3-izbový byt poskytne príjemné bývanie s pocitom rodinného

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

199,000 € 2095 €/m²

Top
Top

OS Za Južnou - lokalita Suchý Dub, 5 izbový byt č.1 so záhradkou v štandardnom prevedení za 466.100 € - IHNEĎ K NASŤAHOVANIU!!

Reality Trenčín

Rodinný dom | Južná | 157.01 m²

Luxusné veľkometrážne terasové byty v blízkosti rodinných domov, v centrálnej časti sídliska, n

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trenčín

442,100 € 2816 €/m²

Top
Top

OS Za Južnou - lokalita Suchý Dub, 4 izbový luxusný terasový byt č.3, v štandardnom prevedení za 455.100 € - IHNEĎ K NASŤAHOVANIU!!

Reality Trenčín

4 izbový byt | Južná | 157.01 m²

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

431,100 € 2746 €/m²

Top
Top

Na predaj | Luxusný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii | 90 m² | Trenčianska Teplá | 2 pivnice | LUCA & DOREN

Reality Trenčianska Teplá

4 izbový byt | Mayerova | 90 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj priestranný a kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt s úžitkovou

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčianska Teplá

229,000 € 2544 €/m²

Top
Top

RD_A - Novostavby 4-izbových domov s dvojgarážou a veľkým pozemkom (484 – 553 m²)

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kasárenská | 169 m²

Vo výhradnom zastúpení developera ponúkame na predaj tri 4-izbové rodinné domy v jednej z najži

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trenčín

439,000 € 2598 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Kancelária na prenájom na ul. Braneckého

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Braneckého | 30.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Trenčín, Braneckého. Plocha: úžitko

Publikované: 08.11.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Trenčín

250 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Top
Top

Byty a apartmány v Trenčianskych Tepliciach

Reality Trenčianske Teplice

Apartmán | Kúpeľná | 27.43 m²

Moderný pavlačový bytový komplex situovaný priamo na pešej zóne v Trenčianskych Tepliciach ponú

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

89,202 € 3252 €/m²

Top
Top

OS Suchý Dub BD1 na predaj 4 izbový byt č.1 s terasou a garážovým státím za 271.600 €

Reality Trenčín

4 izbový byt | Južná | 86.92 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh - oblasť Such

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

257,600 € 2964 €/m²

Top
Top

Obchodné/skladovacie/prevádzkové priestory na ulici Bavlnárska/Bratislavská v Trenčíne, k dispozícií viacero priestorov.

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Bratislavská | 90 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné, kancelárske a skladové priestory Trenčín, Bavlnárska/Bratis

Publikované: 12.03.2024 Aktualizované: 18.12.2024
Priestory na prenájom Trenčín

Cena dohodou

Top
Top

3 izbový vzorový byt č.6 v OS Za Južnou BD1 na predaj za 299.700 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 88.14 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový vzorový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh. Čis

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Trenčín

248,500 € 2819 €/m²

Top
Top

novostavba 4 izbový rodinný dom Neporadza, na pozemku 635m2

Reality Neporadza

Rodinný dom | 158 m²

5 STARS Realitná agentúra Vám ponúka nový 4-izbový bungalov, ktorý sa nachádza v malebnej dedi

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Neporadza

264,999 € 1677 €/m²

Top
Top

NOVÁ CENA | Na predaj | 4- izbový RD s garážou | 142m² | Chocholná- Velčice

Reality Trenčín

Rodinný dom | 137 m²

Zastavaná plocha 151 m² | Úžitková plocha 142 m² | Energetická trieda A/A1 WEB PROJEKTU: https

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Trenčín

255,000 € 1861 €/m²

Top
Top

NOVÁ CENA | Na predaj | 4-izbový RD s garážou | 156 m² | Chocholná- Velčice

Reality Trenčín

Rodinný dom | 142 m²

Zastavaná plocha 156 m² | Úžitková plocha 142 m² | Energetická trieda A/A1 WEB PROJEKTU: https:

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Trenčín

275,000 € 1937 €/m²

Top
Top

Pripravujeme do ponuky priestranný 3-izbový byt v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Trenčín | 0 m²

Leaders & Partners už čoskoro v ponuke krásny 3-izbový byt po rekonštrukcii s praktickou a vyhľ

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

148,000 €

Kompletne prerobený 3i byt s atmosférou domova a výhľadom do zelene | Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Trenčín | 0 m²

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený 3-izbový

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

195,900 €

🏡 4-izbový rodinný dom – novostavba (holodom)

Reality Trenčín

Rodinný dom | Trenčín | 140 m²

Leaders & Partners - realitná spoločnosť Vám ponuka moderný 4-izbový rodinný dom – novostavbu

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčín

164,000 € 1171 €/m²

EXKLUZÍVNY Zabehnutý polyfunkčný objekt s bowlingom

Reality Chocholná-Velčice

Rodinný dom | Chocholna | 320 m²

282-12-MACHO Ponúkame na predaj výnimočný polyfunkčný objekt v obci Chocholná-Velčice, ktorý j

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Chocholná-Velčice

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Rodinný dom v tichej časti | Trenčín – Zlatovce

Reality Trenčín

Rodinný dom | Hlavná | 110 m²

Niektoré domy majú jednoducho atmosféru, ktorú na fotografiách necítiť. Tento rodinný dom v mes

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trenčín

257,500 € 2341 €/m²

BOSEN | Na predaj rozostavaný dom s projektom, veľkou terasou a pozemkom 1875 m²

Reality Trenčín

Rodinný dom | 158 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj rozostavaný dom s projektom, veľkou terasou a pozem

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trenčín

198,000 € 1253 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Na predaj stavebný pozemok 1813 m2 - Adamovské Kochanovce

Reality Adamovské Kochanovce

Pozemok pre rodinné domy | Adamovské Kochanovce | 1,813 m²

Bosen Group Vám exkluzívne predstavuje slnečný stavebný pozemok s výmerou 1813 m2. POZEMOK: N

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Adamovské Kochanovce

79 €/m2 79 €/m2

člen NARKS

PENZIÓN LÍVIA TRENČIANSKE TEPLICE-VÝBORNÁ INVESTIČNÁ PONUKA

Reality Trenčianske Teplice

Hotel, penzión, ubytovňa | Šrobárova | 855 m²

Na predaj: Penzión Lívia – Srdce kúpeľného mesta Trenčianske Teplice Realitná kancelária KING

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Trenčianske Teplice

600,000 € 702 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 71 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 71 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v rámci projektu Polyfunkčný objekt KAMENEC

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

185,800 € 2617 €/m²

Stavebný pozemok krásny výhľad Trenčianske Mitice NA PREDAJ

Reality Trenčianske Mitice

Pozemok pre bytovú výstavbu | Trenčianske Mitice | 709 m²

Do predaja práve pribudla táto zaujímavá nehnuteľnosť v blízkom dosahu krajského mesta Trenčín.

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Mitice

85,000 € 120 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23062)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie