Na prenájom | 2 izbový byt | novostavba | Trenčín | Zlatovská

Reality Trenčín

2 izbový byt | Zlatovská | 54 m²

DASH reality vám ponúka na prenájom pekný, slnečný, kompletne zariadený 2 izbový byt s veľkou l

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj 2 izbový byt s garážou v novostavbe, Trenčín, 72 m2, rezidencia Zlatovská

Reality Trenčín

2 izbový byt | Zlatovská | 72 m²

DASH reality vám ponúka na predaj kompletne zariadený veľkometrážny 2-izbový byt s klimatizácio

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

199,900 € 2776 €/m²

Pozemok s chatkou | na predaj | Trenčín | 280 m2

Reality Trenčín

Chalupa, rekreačný domček | Východná | 280 m²

Realitná kancelária DASH reality Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rekreačný

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trenčín

20,500 € 73 €/m²

Na predaj | 3 izbový byt | lodžia 2x | Trenčín | Liptovská

Reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská | 95 m²

DASH reality vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na ulici Liptovská v Trenčíne. Celko

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

225,000 € 2368 €/m²

Na prenájom 2 izbový byt s balkónom a park. miestom, Trenčín, Rulandská

Reality Trenčín

2 izbový byt | Rulandská | 44 m²

DASH reality vám ponúka na prenájom pekný, nový 2 izbový byt s vyhradeným parkovacím miestom pr

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom klimatizovaný kancelársky priestor blízko centra mesta, 50 m2, Trenčín, ul. Piaristická

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Piaristická | 50 m²

DASH reality vám ponúka na prenájom kancelársky priestor v dobrej lokalite blízko centra mesta

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ -Sihoť IV | 3 izbový byt | na predaj | Trenčín | zasklená lodžia

Reality Trenčín

3 izbový byt | Clementisova | 66 m²

DASH reality Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj slnečný 3 izbový byt so zaskl

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

130,000 € 1970 €/m²

Na prenájom | 1 izbový byt | lodžia | Trenčín | Západná

Reality Trenčín

1 izbový byt | Západná | 30 m²

DASH reality vám ponúka na prenájom pekný 1 izbový byt s lodžiou, v Trenčíne, na ulici Západná.

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

320 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj 3 izbový byt, balkón+lodžia, 73 m2, Trenčín, Pod Sokolice

Reality Trenčín

3 izbový byt | Pod Sokolice | 73 m²

DASH reality vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3 izbový byt v Trenčíne

Publikované: 02.05.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

159,000 € 2178 €/m²

Na predaj novostavba 4 izbový bungalov s terasou, 528 m2, Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Záblatie | 528 m²

DASH reality ponúka na predaj modernú novostavbu nízkoenergetického 4-izbového rodinného domu t

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trenčín

350,000 € 663 €/m²

Na predaj novostavba- 4 izbový rodinný dom, 363 m2, Trenčín, časť Záblatie

Reality Trenčín

Rodinný dom | Lúčky | 106 m²

DASH reality vám ponúka na predaj moderný, bezbariérový 4 izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trenčín

310,000 € 2925 €/m²

Stavebný pozemok | Trenčianska Turná | projekt | povolenie | 607 m2

Reality Trenčianska Turná

Pozemok pre rodinné domy | Trenčianska Turná | 607 m²

DASH reality vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v ob

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianska Turná

169,900 € 280 €/m²

Na prenájom kancelária, kancelársky priestor v centre, Trenčín, 55 m2, Mierové námestie

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Mierové námestie | 55 m²

DASH reality Vám ponúka na prenájom kanceláriu v úplnom centre Trenčína, na Mierovom námestí. P

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelársky priestor blízko centra mesta, 65 m2, Trenčín, ul. Piaristická

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Piaristická | 65 m²

DASH reality vám ponúka na prenájom kancelársky, komerčný priestor v dobrej lokalite blízko cen

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelária, komerčný priestor v centre, Trenčín, 65 m2, Mierové námestie

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Mierové námestie | 65 m²

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

710 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj 2 izbový byt v centre, 53 m2, Trenčín, ul. 28.októbra

Reality Trenčín

2 izbový byt | 28. októbra | 53 m²

DASH reality vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v srdci Trenčína, v zateplenom tehlovom

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

129,000 € 2434 €/m²

Na prenájom kancelária, priestor v centre, Trenčín, 20 m2, Mierové námestie

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Mierové námestie | 20 m²

DASH reality Vám ponúka na prenájom kanceláriu, komerčný priestor v úplnom centre Trenčína, na

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

280 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom | zariadený 2 izbový byt | lodžia | Trenčín | Sihoť

Reality Trenčín

2 izbový byt | Žilinská | 46 m²

DASH reality Vám ponúka na prenájom veľmi príjemný, presvetlený 2-izbový byt s lodžiou, ktorý s

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj 2 izbový byt s park. miestom v novostavbe, Trenčín, 60 m2, Halalovka

Reality Trenčín

2 izbový byt | Halalovka | 60 m²

✨ DASH reality vám ponúka na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt s priestrannou lodžiou (6,

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

188,000 € 3133 €/m²

Na prenájom kancelária, komerčný priestor v centre, Trenčín, 79 m2, Mierové námestie

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Mierové námestie | 79 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

840 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REALITY COMFORT - REZIDENCIA THERMAE - Výnimočné bývanie v srdci kúpeľného mesta

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Hviezdoslavova | 0 m²

PREDSTAVUJEME PROJEKT "REZIDENCIA THERMAE" - VÝNIMOČNÉ BÝVANIE V SRDCI KÚPEĽNÉHO MESTA Rezi

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

255,000 €

Reality Trenčianske Teplice

1 izbový byt | Hviezdoslavova | 0 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

140,000 €

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 0 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

190,000 €

Reality Trenčianske Teplice