Predaj pôvodný rekreačný areál s pozemkami a s lyžiarskym vlekom - INOVEC

Reality Trenčianske Jastrabie

Hotel, penzión, ubytovňa | Inovec | 1,412 m²

Ponúkame na predaj pôvodný rekreačný areál s pozemkami s možnosťou výstavby na úplnom vrchu poh

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Trenčianske Jastrabie

400,000 € 283 €/m²

Novostavba 3 izbový byt s terasou 176 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

3 izbový byt | Hlavná | 176 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v rámci projektu Polyfunkčný objekt KAMENEC

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

375,000 € 2131 €/m²

Krásny 4 izb. byt | SIHOŤ I. | 80 m2 | nová rekonštrukcia

Reality Trenčín

4 izbový byt | Smetanova | 80 m²

Na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 4 izbový byt v Trenčíne v jednej z najlepších lokal

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

199,800 € 2498 €/m²

REZERVOVANÉ 1 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ | 31 m² | Trenčín – Sihoť

Reality Trenčín

1 izbový byt | - | 30 m²

NA PREDAJ – 1-IZBOVÝ BYT | 31 m² | Trenčín – Sihot I Ponúkame na predaj zariadený 1-izbový

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

114,500 € 3817 €/m²

Relaxujte a zarábajte: 2 rekreačné chaty na predaj v lesnom prostredí Strážovských vrchov

Reality Soblahov

Chalupa, rekreačný domček | Soblahov | 50 m²

Chcete relaxovať a pritom zárábať? V takom prípade máme pre Vás dve rekreačné chaty v lesnom pr

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Soblahov

85,000 € 1700 €/m²

Na Predaj rekreačný pozemok Polníky , Dolná Súča

Reality Dolná Súča

Rekreačný pozemok | - | 2,790 m²

Ponúkame Vám na predaj rozsiahly rekreačný pozemok s výmerou 2 790 m² v malebnej obci Dolná Súč

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Súča

60,000 € 22 €/m²

AARK: Garsónka s parkovacím miestom, Železničná, Trenčianska Teplá

Reality Trenčianska Teplá

Garsónka | Železničná | 19 m²

AARK realitná kancelária, s.r.o. - Peter Benedik 0918 456 305 - benedik@aark.sk V zastúpení kl

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Trenčianska Teplá

93,900 € 4942 €/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 62 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 62.3 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

176,610 € 2835 €/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 71 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 71 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

185,800 € 2617 €/m²

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 71 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

185,800 € 2617 €/m²

Novostavba 1 izbový byt s terasou 49 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

1 izbový byt | Hlavná | 48.7 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

118,200 € 2427 €/m²

3i byt Trenčín - súkr.PARKOVISKO, SIHOŤ

Reality Trenčín

3 izbový byt | Švermova 1615/29 | 68 m²

Predám slnečný kompletne zrekonštruovaný( v roku 2025) 3izbový byt na Švermovej ulici na Sihot

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

Rodinný dom 4 izb. s garážou B | Hrušková ul., Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Hrušková | 165 m²

V atraktívnej lokalite mesta Trenčín na Hruškovej ulici pre Vás pripravujeme pokračovanie výsta

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trenčín

359,600 € 2179 €/m²

NA PREDAJ Budova centrum Trenčín 1 269 m² parkovací dom/byty

Reality Trenčín

Objekt pre obchod | Nám.Sv.Anny | 1,269 m²

💎 Investičná príležitosť v širšom centre Trenčína s obrovským developerským potenciálom!

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

820,000 € 646 €/m²

REZERVOVANÉ 3 IZBOVÝ BYT / TOP CENA | 67 m² | TRENČÍN

Reality Trenčín

3 izbový byt | - | 70 m²

NA PREDAJ | 3-IZBOVÝ BYT | 67 m² + LOGGIA | TRENČÍN – JUH | Chcete si vytvoriť bývanie presne

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

131,500 € 1879 €/m²

Pekná chata aj s pozemkom v obci Drietoma o výmere 250m2.

Reality Drietoma

Chalupa, rekreačný domček | Hlavná | 30 m²

SaleA váš partner v realitách vám ponúka na predaj celoročne obývateľnú chatu v obci Drietoma č

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Drietoma

93,000 € 3100 €/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 64 m2 a parkovaním Trenčín - nový projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 63.87 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

172,000 € 2693 €/m²

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 71 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

194,800 € 2744 €/m²

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 62.3 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

167,600 € 2690 €/m²

Slnečný rekreačný pozemok Nemšová 2000m2 - na predaj

Reality Nemšová

Rekreačný pozemok | Nemšová | 2,000 m²

Slnečný rekreačný pozemok v Nemšovej. Jeden z najkrajších pozemkov v širokom okolí Nemšovej pr

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nemšová

21,290 € 11 €/m²

Pozemky v spoločenstve - Nemšová na predaj

Reality Nemšová

Iný poľnohosp. pozemok | Nemšová | 9,300 m²

Realitný maklér Jozef Miksa si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj pôdu zahrnutú v urbárskom spoloč

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nemšová

8,900 € 1 €/m²

1 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ | 33 m² | TRENČÍN

Reality Trenčín

1 izbový byt | Kyjevská | 33 m²

NA PREDAJ – 1-IZBOVÝ BYT | 33 m² | TRENČÍN – JUH | KYJEVSKÁ ULICA WFM Reality Vám ponúka na pr

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

124,999 € 3788 €/m²

Novinka
Novinka

NEWDAY | NA PREDAJ 25-ročný rodinný dom s 2 bytovými jednotkami | 358 m2 úžitková plocha | 420 m2 pozemok | Partizánska - Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | Partizánska | 358 m²

NEWDAY Reality ponúka na predaj priestranný 25-ročný rodinný dom s dvomi samostatnými bytovými

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

299,800 € 837 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ | Krásny 3 izb. byt | ul. 28. októbra, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | 28. októbra | 67 m²

REZERVOVANÉ | Na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Trenčíne vo vyhľadávan

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

178,420 € 2663 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Rodinné domy na predaj (23062)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie