Rodinný dom | Kpt. Jaroša | 324 m²
Ponúkame na predaj 7-izbový dvojgeneračný rodinný dom s pozemkom o celkovej rozlohe 716 m2 na u
389,990 € 1204 €/m²
3 izbový byt | Brančíkova | 95 m²
Tento vkusne prerobený, priestranný 3-izbový byt poskytne príjemné bývanie s pocitom rodinného
199,000 € 2095 €/m²
Rodinný dom | Južná | 157.01 m²
Luxusné veľkometrážne terasové byty v blízkosti rodinných domov, v centrálnej časti sídliska, n
442,100 € 2816 €/m²
4 izbový byt | Južná | 157.01 m²
431,100 € 2746 €/m²
4 izbový byt | Mayerova | 90 m²
LUCA & DOREN ponúka na predaj priestranný a kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt s úžitkovou
229,000 € 2544 €/m²
Rodinný dom | Kasárenská | 169 m²
Vo výhradnom zastúpení developera ponúkame na predaj tri 4-izbové rodinné domy v jednej z najži
439,000 € 2598 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Braneckého | 30.5 m²
Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Trenčín, Braneckého. Plocha: úžitko
250 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Apartmán | Kúpeľná | 27.43 m²
Moderný pavlačový bytový komplex situovaný priamo na pešej zóne v Trenčianskych Tepliciach ponú
89,202 € 3252 €/m²
4 izbový byt | Južná | 86.92 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh - oblasť Such
257,600 € 2964 €/m²
Obchodné priestory | Bratislavská | 90 m²
Ponúkame Vám na prenájom obchodné, kancelárske a skladové priestory Trenčín, Bavlnárska/Bratis
Cena dohodou
3 izbový byt | Južná | 88.14 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový vzorový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh. Čis
248,500 € 2819 €/m²
Rodinný dom | 158 m²
5 STARS Realitná agentúra Vám ponúka nový 4-izbový bungalov, ktorý sa nachádza v malebnej dedi
264,999 € 1677 €/m²
Rodinný dom | 137 m²
Zastavaná plocha 151 m² | Úžitková plocha 142 m² | Energetická trieda A/A1 WEB PROJEKTU: https
255,000 € 1861 €/m²
Rodinný dom | 142 m²
Zastavaná plocha 156 m² | Úžitková plocha 142 m² | Energetická trieda A/A1 WEB PROJEKTU: https:
275,000 € 1937 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 110 m²
Niektoré domy majú jednoducho atmosféru, ktorú na fotografiách necítiť. Tento rodinný dom v mes
257,500 € 2341 €/m²
Rodinný dom | 158 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj rozostavaný dom s projektom, veľkou terasou a pozem
198,000 € 1253 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Adamovské Kochanovce | 1,813 m²
Bosen Group Vám exkluzívne predstavuje slnečný stavebný pozemok s výmerou 1813 m2. POZEMOK: N
79 €/m2 79 €/m2
Hotel, penzión, ubytovňa | Šrobárova | 855 m²
Na predaj: Penzión Lívia – Srdce kúpeľného mesta Trenčianske Teplice Realitná kancelária KING
600,000 € 702 €/m²
2 izbový byt | Hlavná | 71 m²
Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v rámci projektu Polyfunkčný objekt KAMENEC
185,800 € 2617 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Trenčianske Mitice | 709 m²
Do predaja práve pribudla táto zaujímavá nehnuteľnosť v blízkom dosahu krajského mesta Trenčín.
85,000 € 120 €/m²
2 izbový byt | Hlavná | 62.3 m²
167,600 € 2690 €/m²
Rodinný dom | Hrušková | 165 m²
Rodinný dom A - REZERVOVANÉ | Rodinný dom B - voľné V atraktívnej lokalite mesta Trenčín na Hr
366,200 € 2219 €/m²
1 izbový byt | Legionárska | 40 m²
Ponúkame Vám na prenájom pekný, priestranný 1 izbový byt v Trenčíne vo vyhľadávanej lokalite Dl
450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hlavná | 67.83 m²
178,100 € 2626 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.