AstonReal: PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

AstonReal: PREDANÉ 3 - izbový byt o výmere 68 m2 s loggiou po rekonštrukcii, Spišská Nová V

Publikované: 27.05.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

člen NARKS

HĽADÁM: RODINNÝ DOM V MESTE, pozemok od 450m2, Ružomberok, 220.000 €

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

AstonReal HĽADÁ pre klienta RODINNÝ DOM v MESTE. Lokalita RUŽOMBEROK. Pozemok od 450 m2. CENA

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na kúpa Ružomberok

220,000 €

člen NARKS

Súrne hľadám pre klienta NOVOSTAVBU 2-izbového bytu POPRAD

Reality Poprad

2 izbový byt | JUH | 54 m²

AstonReal hľadá pre konkrétneho klienta byt v novostavbe. Najradšej 2-izbový. Uprednostňujeme b

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Poprad

199,000 € 3685 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Investičný apartmán Vysoké Tatry - Hrebienok Resort II - 78,57 m2,

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 65.26 m²

AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - Starý Smokovec, novostavbu apartmánu v HREBI

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

628,167 € 9391 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE–Moderný 3 izb. 91m2 byt v novost. s 2 balk.a garaž. státím

Reality Poprad

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 77.76 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : Moderný a priestranný 3 izbový byt v NOVOS

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

279,000 € 3588 €/m²

člen NARKS

Rekreačný apartmán Vys. Tatry- HREBIENOK RESORT I. - 92 m2 -3-izbový

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 67.53 m²

Exkluzívne AstonReal ponúka na predaj rekreačný apartmám vo Vysokých Tatrách - Starý Smokovec v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

495,000 € 7330 €/m²

člen NARKS

PREDAJ Rodinný dom Spišský Štvrtok 4 spalne

Reality Spišský Štvrtok

Rodinný dom | Nezadaná | 136 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Exkluzívne ponúka na predaj : Rodinný dom v Spišskom Štvrtku.

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Spišský Štvrtok

138,000 € 1015 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a Predáme aj vašu nehnuteľnosť!!!

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

- PREDANÉ- AstonReal vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom st

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

PRENÁJOM Priestory Poprad - Námestie Sv.Egídia - prízemie - 35 m2

Reality Poprad

Obchodné priestory | Námestie Svätého Egídia | 35 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na: prenájom priestory v budove Alfa priamo na námestí

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

280 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rodinný dom Komplet moderne a pekne zrekonštruovaný Kežmarok-Žakovce

Reality Kežmarok

Rodinný dom | Žakovce | 310 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka na predaj : Rodinný dom v obci Žakovce. Dom je komple

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Kežmarok

289,999 € 935 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANE Stavebný pozemok 675m² Žakovce

Reality Žakovce

Pozemok pre rodinné domy | Zakovce | 675 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka na predaj : REZERVOVANE Stavebný pozemok s rozlohou 6

Publikované: 07.03.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Žakovce

58,000 € 86 €/m²

člen NARKS

RODINNÝ DOM, pozemok 520m2, centrum BANSKEJ BYSTRICE, cena v RK

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Komenského | 185 m²

AstonReal ponúka v zastúpení majiteľov priestranný rodinný dom s veľkým potenciálom. Dom sa nac

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ Stavebný pozemok 1435m2 Malý Lipník, okr.Stará Ľubovňa

Reality Stará Ľubovňa

Pozemok pre rodinné domy | 1,435 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka na predaj : REZERVOVANÉ Stavebný pozemok v krásnej

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Stará Ľubovňa

32 €/m2 32 €/m2

člen NARKS

Luxusný apart. Veľká Lomnica 7 izieb, 321 m2, možný odp.DPH

Reality Veľká Lomnica

Apartmán | 256 m²

EXKLUZÍVNE - AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - Veľká Lomnica, luxusný apartmán.

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

725,000 € 2832 €/m²

člen NARKS

Praktický 4-izbový bungalov v novovybudovanej lokalite- Horovce

Reality Horovce

Rodinný dom | Horovce | 93 m²

AstonReal ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu typu bungalov, ktorý sa nachádz

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Horovce

194,000 € 2086 €/m²

člen NARKS

Veľký dom - LIESKOVEC - 3 byty, pivnica, dielňa, sklad, pozemok 486 m2

Reality Lieskovec

Rodinný dom | Osloboditeľov | 360 m²

AstonReal ponúka na predaj exkluzívne dvojdom - dva domy, dve súpisné čísla, 3 bytové jednotky

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Lieskovec

248,000 € 689 €/m²

člen NARKS

POZEMOK: 2.070 m2, k.ú. Hájniky (Sliač) možnosť výstavby

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | Hájniky | 2,070 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj investičný pozemok o rozlohe 2.070 m2, vo vlastníctve jedného ma

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Sliač

51,750 € 25 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Nezadaná | 60.5 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj 3 izbový byt

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

PREDAJ: DOM MOŠTENICA - zastavaná plocha 135 m2

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Moštenica | 150 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponuka na predaj rodinný dom/chalupu v obci Moštenica

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

REZERVOVANÉ predaj 3,5 izbový Zvolenský typ - TULSKÁ ulica - 83,40 m2

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Tulská | 83.4 m²

AstonReal vám ponúka na predaj 3,5 izbový byt - Zvolenský typ po kompletnej rekonštrukcii - pl

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

235,000 € 2818 €/m²

člen NARKS

Hľadáme pre klienta 4 izb. byt v časti Podlavice - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal hľadá pre klienta 4-izbový byt v časti Podlavice v Banskej Bystrici. Cena závisí od s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

185,000 €

člen NARKS

IBA U NÁS! Investičný stavebný pozemok 4.888m2, Svinná

Reality Svinná

Pozemok pre rodinné domy | Svinná | 4,888 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný stavebný pozemok určený

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Svinná

32 €/m2 32 €/m2

člen NARKS

Moderný nadštandardný 2-izbový byt v novostavbe na Námestí slobody

Reality Púchov

2 izbový byt | Námestie slobody | 45 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj elegantný nadštandardne zariadený 2-izbový byt situovaný v kvali

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Púchov

201,000 € 4467 €/m²

člen NARKS

Ponuka vhodná pre developera: Slnečný stavebný pozemok- 2699 m2

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | Vieska Bezdedov | 2,699 m²

AstonReal ponúka na predaj Investičné/ Developerské pozemky na výstavbu rodinných domov v dostu

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

139,000 € 52 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Reality v Martine (751)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23015)
Upresniť hľadanie