komerčný priestor 24 m2, v centre B. Bystrice, Nám. Slobody

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Slobody | 24 m²

AstonReal ponúka na prenájom v polyfunkčnom objekte K2, Námestie slobody 8, komerčný priestor o

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

221 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj STAVEBNÝ:POZEMOK v Skalici

Reality Skalica

Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²

AstonReal ponúka v zastúpení na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu. Umiestnený je vo vi

Publikované: 22.01.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

79,000 € 53 €/m²

člen NARKS

Predaj: POZEMOK 4471m2 vo Vrádišti, vhodný na komerčné využitie

Reality Skalica

Komerčná zóna | Vrádište | 4,471 m²

AstonReal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj POZEMOK o výmere 4471m2 v obci Vrádište. Pozemok je vhodn

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

Cena dohodou

člen NARKS

CHALUPA v rekreačnej oblasti TERCHOVÁ - ZÁZRIVÁ

Reality Zázrivá

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

AstonReal Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj CHALUPU v REKREAČNEJ oblasti - TERCHOVÁ - ZÁZRIVÁ. Ch

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Zázrivá

199,000 € 1244 €/m²

člen NARKS

dostali sme DOPYT! hľadáme pre klienta 1i bytd o 85.000€, P. Bystrica

Reality Považská Bystrica

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v Považskej Bystrici. Cena nehnut

Publikované: 14.07.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Považská Bystrica

85,000 €

člen NARKS

PREDAJ! INVESTIČNÝ BYT v Demänovej " VIA JASNÁ "

Reality Demänovská Dolina

1 izbový byt | Nezadaná | 42 m²

AstonReal ponúka exkluzívne na predaj elegantný investičný byt, situovaný v prestížnom rekreačn

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

185,000 € 5217 €/m²

člen NARKS

Apartmán - HREBIENOK RESORT II. -St.Smokovec -74 m2, odp.DPH

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 56 m²

AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - Starý Smokovec, novostavbu apartmánu v HREBI

Publikované: 11.07.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

591,630 € 10307 €/m²

člen NARKS

Predaj! 2-izbový byt s balkónom v apartmánovom dome, Lipt. Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Ul. 1 mája | 46 m²

AstonReal ponúka na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt s výmerou 46 m², nachádzajúc

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

140,000 € 3043 €/m²

člen NARKS

Predaj! garáž v obci Liptovské Kľačany okres Lipt. Mikuláš

Reality Liptovské Kľačany

Garáž | Nezadaná | 25 m²

AstonReal ponúka na predaj garáž v obci Liptovské Kľačany okres Liptovský Mikuláš. Na predaj ga

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Liptovské Kľačany

20,000 € 800 €/m²

člen NARKS

Súrne kúpim 3-izbový byt POPRAD - juh, s balkónom

Reality Poprad

3 izbový byt | Juh | 68 m²

AstonReal hľadá pre konkrétneho klienta, súrne 3-izbový byt. Môže byť len čiastočne prerobený.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Poprad

155,000 € 2279 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Hľadám pre klienta 1-izbový byt novostavbu POPRAD

Reality Poprad

1 izbový byt | Nezadaná | 40 m²

AstonReal hľadá pre konkrétného klienta v Poprade pekný 1-izbový byt, ale môže byť aj väčší. M

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Poprad

190,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

Rekreačný apartmán - Vysoké Tatry- Hrebienok Resort I. - 92,48 m2

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 67.53 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : Rekreačný apartmám vo Vysokých Tatrách -

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

470,000 € 6960 €/m²

člen NARKS

APARTMÁN VYSOKÉ TATRY- TATRANSKÁ ŠTRBA - 72 m2

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Tatranská Štrba | 56 m²

AstonReal ponúka na predaj štýlový 2-izbový apartmán v atraktívnej lokalite Vysokých Tatier -Ta

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

240,000 € 4286 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM: Obchodný priestor 158m2 - Mostová ulica, Ružomberok

Reality Ružomberok

Obchodné priestory | Mostová | 158 m²

AstonReal ponúka na prenájom obchodný priestor o výmere 158m2 + sociálne zariadenie, nachádzaj

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Ružomberok

1,600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Hľadám súrne byt VYSOKÉ TATRY - SIBÍR -

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nový Smokovec - Sibír | 70 m²

AstonReal hľadá pre svojho klienta byt vo Vysokých Tatrách - len na Sibíri. Môže to byť 2, aleb

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Vysoké Tatry

250,000 € 3571 €/m²

člen NARKS

Na predaj RODINNÝ DOM v Kraľovanoch, 907 m2

Reality Dolný Kubín

Rodinný dom | Kraľovany | 100 m²

AstonReal ponúka na predaj RODINNÝ DOM v obci KRAĽOVANY, v mestskej časti RIEKA. Dom sa nachád

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Dolný Kubín

120,000 € 1200 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ: 3-izbový byt z balkónom 65 m2, Valaská, okres Brezno

Reality Valaská

3 izbový byt | Švermova | 65 m²

AstonReal ponúka na predaj 3 izbový byt v obci Valaská, okres Brezno. Pôvodný stav umožní nové

Publikované: 15.04.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Valaská

70,000 € 1160 €/m²

člen NARKS

P R E D A N É - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Fončorda | 30 m²

AstonReal VÝHRADNE ponúka na predaj čiastočne prerobený jednoizbový byt bauring o rozlohe 30 m²

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj rekreačný pozemok v časti BEŇOVA LEHOTA, Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

Rekreačný pozemok | Beňová Lehota | 678 m²

AstonReal ponúka na predaj rekreačný pozemok mestskej časti obce Beňova Lehota, okres Dolný Kub

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

65 €/m2 65 €/m2

člen NARKS

AstonReal: na predaj stavebný pozemok s projektom - Osturňa

Reality Osturňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,776 m²

AstonReal ponúka na predaj krásny stavebný pozemok v malebnej obci Osturňa s možnosťou výstavby

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Osturňa

65,000 € 37 €/m²

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

AstonReal: PREDANÉ 3 - izbový byt o výmere 68 m2 s loggiou po rekonštrukcii, Spišská Nová V

Publikované: 27.05.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

člen NARKS

HĽADÁM: RODINNÝ DOM V MESTE, pozemok od 450m2, Ružomberok, 220.000 €

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

AstonReal HĽADÁ pre klienta RODINNÝ DOM v MESTE. Lokalita RUŽOMBEROK. Pozemok od 450 m2. CENA

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na kúpa Ružomberok

220,000 €

člen NARKS

Súrne hľadám pre klienta NOVOSTAVBU 2-izbového bytu POPRAD

Reality Poprad

2 izbový byt | JUH | 54 m²

AstonReal hľadá pre konkrétneho klienta byt v novostavbe. Najradšej 2-izbový. Uprednostňujeme b

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Poprad

199,000 € 3685 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Investičný apartmán Vysoké Tatry - Hrebienok Resort II - 78,57 m2,

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 65.26 m²

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

628,167 € 9391 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23015)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (751)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Upresniť hľadanie