HĽADÁM pre klienta 1-izbový byt, balkón, Trenčín

Reality Trenčín

1 izbový byt | Mierové námestie | 0 m²

RK AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt s balkónom buď v pôvodnom stave alebo minimálne po

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

110,000 €

člen NARKS

HĽADÁME pre klienta: 2 izb.alebo 3 izb. byt, LEDNICKÉ ROVNE

Reality Lednické Rovne

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

AstonReal HĽADÁ pre klienta 2-izbový byt alebo 3-izbový byt, a to v obci LEDNICKÉ ROVNE. CENU

Publikované: 11.08.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Lednické Rovne

Cena dohodou

člen NARKS

VEĽKORYSÝ 2i byt s rozlohou 76 m² v atraktívnej lokalite- Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Leškova | 76 m²

AstonReal Vám predstavuje výnimočnú príležitosť nadobudnúť veľkorysý dvojizbový byt s rozlohou

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

215,000 € 2829 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!!!

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 360 m²

PREDANÉ - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!!! AstonReal ponúka exkluzívne na predaj

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

REZERVOVANÉ: 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s balkónom

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Lánska | 65 m²

AstonReal so súhlasom majiteľa ponúka na predaj tento veľmi pekný, zariadený 3-izbový byt na ul

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

137,000 € 2108 €/m²

člen NARKS

Predaj: 3 izbový apartmán DONOVALY - apart. dom ŠAFRÁN

Reality Donovaly

Apartmán | Donovaly | 68 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj apartmán vlokalite Donovaly v apartmánovom dome Šafrán. Celková

Publikované: 05.08.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Donovaly

170,000 € 2500 €/m²

člen NARKS

Hospodársky pozemok, TTP a les rozloha: 30 ha, Kokava Nad Rimavicou

Reality Kokava nad Rimavicou

Rekreačný pozemok | Kokava nad Rimavicou | 300,000 m²

Realitná kancelária: AstonReal v zastúpení klientov ponúka na predaj lesný pozemok o rozlohe: 3

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Kokava nad Rimavicou

0.72 €/m2 1 €/m2

člen NARKS

AstonReal: predaj 5 izbový RD s garážou, Poprad - Spišská Sobota

Reality Poprad

Rodinný dom | Vagonárska | 113 m²

AstonReal ponúka na predaj 5 izbový, 2 podlažný, podpivničený rodinný dom s garážou v radovej z

Publikované: 02.06.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!!

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 128 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj domček / cha

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

HĽADÁM: 1-izbový byt do 72.000,- €, cca 31 m2, SKALICA

Reality Skalica

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 1-izbový byt v lokalite SKALICA. Celková rozloha cca 31 m2.

Publikované: 01.02.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Skalica

72,000 €

člen NARKS

IBA U NÁS! Rovinatý investičný stavebný pozemok 3.251m2, Dolná Ždaňa

Reality Dolná Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Dolná Ždaňa | 3,251 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný rovinatý stavebný pozemo

Publikované: 10.11.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Ždaňa

27 €/m2 27 €/m2

člen NARKS

Predaj: Dom - HOLODOM - BUNGALOV 131m2, 4.izby,, Senica -Topoľová

Reality Senica

Rodinný dom | Topoľová | 131 m²

AstonReal ponúka na predaj rodinného domu vo vyhotovení holodom. Priestranný štvorizbový rodin

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Senica

283,000 € 2160 €/m²

člen NARKS

AstonReal: ponúka na predaj 6-izbový rodinný dom Spišský Štvrtok

Reality Spišský Štvrtok

Rodinný dom | Nezadaná | 331 m²

AstonReal exkluzívne ponúka na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom s dvojgarážou v obci Spi

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Spišský Štvrtok

Cena dohodou

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ 2-izbový byt 54 m2, Poprad - Západ, Komenského

Reality Poprad

2 izbový byt | Komenského | 54 m²

AstonReal: PREDANÉ 2-izbový byt o výmere 54 m², Poprad - Komenského Vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj: 1 izbový byt - 38m2, L. Svobodu, SKALICA

Reality Skalica

1 izbový byt | L. Svobodu | 38 m²

AstonReal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pekný 1.izbový BYT v Skalici na ulici L. Svobodu. Nachádz

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Skalica

73,900 € 1945 €/m²

člen NARKS

IBA U NÁS! Rovinatý investičný stavebný pozemok 5.036m2, Dolná Ždaňa

Reality Dolná Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Dolná Ždaňa | 5,036 m²

Publikované: 10.11.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Ždaňa

27 €/m2 27 €/m2

člen NARKS

IBA U NÁS! Investičný stavebný pozemok 4.115m2, Svinná

Reality Svinná

Pozemok pre rodinné domy | Svinná | 4,115 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný stavebný pozemok určený

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Svinná

37 €/m2 37 €/m2

člen NARKS

Skladový priestor, 150m2, Zlatovská, Trenčín

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | 150 m²

Aston Real ponúka na prenájom skladový priestor na Zlatovskej ulici v priemyselnej časti mesta

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

700 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

RODINNÝ DOM v obci ISTEBNÉ, Dolný Kubín, pozemok 1643 m2

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | 120 m²

AstonReal ponúka na predaj rodinný dom v obci ISTEBNÉ, len 7 km od okresného mesta Dolný Kubín.

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

185,000 € 1542 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok (75m x 55m) - 4399 m2 v Košútoch

Reality Martin

Komerčná zóna | Nezadaná | 4,399 m²

Exkluzívne Astonreal ponúka na predaj Stavebný pozemok (75m x 55m) o rozlohe 4399 m2 v Košútoch

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Martin

62 €/m2 62 €/m2

člen NARKS

Stavebný pozemok (181m x46m)-8321 m2 Dolný Kalník

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 8,321 m²

Exkluzívne Astonreal ponúka na predaj Stavebný pozemok (181m x 46m) o rozlohe 8321 m2 v Dolnom

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Martin

55 €/m2 55 €/m2

člen NARKS

PODNIKALTEĽSKÁ PRÍLEŽITOSŤ - hotel, seniorhouse,.... TORNAĽA

Reality Tornaľa

Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 1,500 m²

AstonReal Vám ponúka investičnú príležitosť v meste TORNAĽA. Jedná sa o starý MLYN, ktorý je mo

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Tornaľa

315,000 € 210 €/m²

člen NARKS

Dostali sme DOPYT! Hľadáme pre klienta: 1i byt do 90.000,- €, Trenčín

Reality Trenčín

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 1-izbový byt v Trenčíne. Cena nehnuteľn

Publikované: 11.07.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

90,000 €

člen NARKS

PREDANÉ - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

PREDANÉ - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj veľký dvojp

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30302)
Rodinné domy na predaj (23015)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (751)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Upresniť hľadanie