Kancelárie, administratívne priestory | 340 m²
Ponúkame Vám na prenájom nadštandardné kancelárske priestory v Bratislave-Starom Meste. Jedná s
10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac
Orná pôda | Špety | 10,000 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok na rekreačné alebo poľnohospodárske využitie, Skalica - Špety, s
25 €/m2 25 €/m2
3 izbový byt | Strakova | 145.7 m²
Ponúkame na prenájom veľký 3 izbový byt v absolútnom centre Bratislavy po kompletnej rekonštruk
1,690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Dunajská | 135 m²
Mezonetový 3-izbový byt Dunajská , Penthouse -mezonetový byt na najvyššom poschodí: 6 a 7 pos
2,100 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | Grösslingova | 1,035 m²
Ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu na Grösslingovej ul., ktorá vznikla rekonštrukciou histor
2,900,000 € 2802 €/m²
Priemyselná zóna | Trnavská | 104,448 m²
Dávame do pozornosti možnosť odkúpenia pozemku s právoplatným ÚR (10/2025) na výstavbu haly so
Info v RK
3 izbový byt | Tupého | 116.6 m²
V obľúbenej lokalite pod bratislavskou Kolibou ponúkame na predaj 3-izbový (ev.2-izbový) byt na
295,000 € 2530 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Centrálna ulica | 835 m²
Slnečný stavebný pozemok so vzrastlými stromami a kompletnými sieťami – súkromie zaručené Hľadá
188,000 € 225 €/m²
Obchodné priestory | Kamenné pole | 484 m²
Ponúkame na prenájom obchodný priestor v najväčšom obchodnom stredisku v Liptovskom Mikuláši. N
9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Mozartova | 247 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na Mozartovej ulici v Bratislave I., Staré Mesto. Celková úž
690,000 € 3603 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Einsteinova | 246 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory s veľkou terasou v modernom business centre Aupark T
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 16 m²
Ponúkame na prenájom nové kancelárie (aj jednotlivo) so zázemím (v cene) v kompletne zrekonštru
362 €/mesiac 23 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Na Kalvárii | 400 m²
Ponúkame na predaj dvojgeneračnú rodinnú vilu v Horskom parku, nachádzajúcu sa na rozľahlom poz
1,900,000 € 4750 €/m²
Obchodné priestory | Kopčianska | 96 m²
Obchodné priestory o výmere 96 m² sa nachádzajú na 2.poschodí v novšej polyfunkčnej budove Vien
6.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | 36,000 m²
Ponúkame na predaj pozemok s celkovou výmerou 3,6 ha v obci Hamuliakovo, ca. 23km od Bratislavy
Cena dohodou
2 izbový byt | Hraničná | 42.14 m²
Ponúkame na prenájom príjemný novozrekonštruovaný 2-izb. byt na Hraničnej ulici v Ružinove. Byt
580 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Fraňa Kráľa | 91.5 m²
Prenajmeme kancelárske priestory v zrekonštruovanej budove v centre Bratislavy v blízkosti Mini
10.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Garáž | Teplická | 19 m²
Ponúkame na predaj garáž v radovej zástavbe na ul. Vyhnianska cesta s vjazdom autom od ulice S
18,900 € 995 €/m²
Lúka, pasienok | K zlatému rohu | 63,743 m²
Pozemok o celkovej výmere 63.743 m2 sa nachádza v atraktívnej lokalite mestskej časti Devín pri
36 €/m2 36 €/m2
2 izbový byt | Búdková | 53.72 m²
Ponúkame na predaj nadštandardný 2-izbový byt v projekte Rezidencia Búdková skolaudovanom v rok
340,000 € 6497 €/m²
4 izbový byt | Kráľovské údolie | 140 m²
4-izbový byt s balkónom v Kráľovskom údolí, parkovanie Moderná obytná budova bola postavená v
2,300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | 19,969 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok v súkromnom vlastníctve v katastrálnom území Liptovský Peter. Fu
399,900 € 20 €/m²
Administratívny objekt | Námestie SNP | 3,360 m²
• polyfunkčná budova v centre mesta • obchodné priestory, kancelárske priestory, skladové pries
4,900,000 € 1458 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.