HĽADÁM: 1 izbový byt s balkónom, 40 m2, do 85.000,- €, MT - Ľadoveň

Reality Martin

1 izbový byt | Gogoľova | 40 m²

AstonReal HĽADÁ pre klienta 1-izbový byt s balkónom v Martine - sídlisko Ľadoveň. Celková rozl

Publikované: 30.10.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Martin

85,000 € 2125 €/m²

člen NARKS

Stavebné pozemky v obci Veličná

Reality Dolný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Veličná | 500 m²

STAVEBNÉ POZEMKY NA PREDAJ – VELIČNÁ, OKRES DOLNÝ KUBÍN Hľadáte miesto, kde si postavíte vysn

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

135 €/m2 135 €/m2

člen NARKS

PREDANÝ!!! Ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | 59 m²

PREDANÝ!!! 3-izbový byt v Dolnom Kubíne, Veľký Bysterec, ul. Na Sihoti. Tento byt má nového

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

člen NARKS

IBA U NÁS! RD v centre mesta, garáž, záhrada, 745m2 pozemok, Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | K Dolnej stanici | 145 m²

Jedinečná príležitosť získať nehnuteľnosť v jednej z najlukratívnejších lokalít Trenčína! Asto

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Trenčín

445,000 € 3069 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: Pozemok 8.063 m2, cca na 12 Domov/Chát, Liptovská Mara

Reality Liptovská Sielnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 8,063 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok o výmere 8 063 m2 s moderným projektom výstavby 12 domov/chá

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

588,000 € 73 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný svahovitý pozemok na výstavbu rodinných domov- 14.769 m2

Reality Lysá pod Makytou

Pozemok pre rodinné domy | Lysá pod Makytou | 14,769 m²

AstonReal Vám výhradne ponúka na predaj slnečný, svahovitý pozemok s celkovou výmerou 14.769 m2

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Lysá pod Makytou

325,000 € 22 €/m²

člen NARKS

Stavebný rovinatý slnečný pozemok so sieťami, 650m2, Trenčín-Záblatie

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Poľnohospodárska | 650 m²

AstonReal ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok pravidelného tvaru na výstavbu rodinného d

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

149,500 € 230 €/m²

člen NARKS

SÚRNE!!! Kúpim Rodinný dom v okrese Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

Rodinný dom | 140 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta Rodinný dom v okrese Dolný Kubín. Dom v okolí Dolného Kubína

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na kúpa Dolný Kubín

180,000 € 1286 €/m²

člen NARKS

Predaj:Rod. Dom s pozemkom 368m2 v Príbovciach

Reality Martin

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Exkluzívne ! ! ! AstonReal ponúka na predaj 4 izbový Rodinný Dom s pozemkom 368 m2 v Príbovcia

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Martin

230,000 € 1533 €/m²

člen NARKS

Predaj:Rod. Dom s pozemkom 368m2 v Príbovciach

Reality Martin

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Martin

230,000 € 1533 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ!!! 3-izbový byt, ul. Martina Hattalu

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Martina Hattalu | 67 m²

REZERVOVANÉ !!! AstonReal ponúka na predaj 3 - izbový byt v Dolnom Kubíne, ulica Martina Hatta

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj RODINNÝ DOM v okrese Dolný Kubín, 907 m2

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Kraľovany | 100 m²

AstonReal ponúka na predaj RODINNÝ DOM v obci KRAĽOVANY, v mestskej časti RIEKA. Dom sa nachád

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

120,000 € 1200 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta starší rodinný dom vhodný na rekonštrukciu- Púchov

Reality Púchov

Rodinný dom | Púchovská | 160 m²

AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta rodinný dom vhodný na rekonštrukciu v Púchove a okolí d

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na kúpa Púchov

159,000 € 994 €/m²

člen NARKS

HĽADÁM pre klienta 3-izbový byt - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | 68 m²

RK AstonReal hľadá pre klienta 3-izbový byt s balkónom buď v pôvodnom stave alebo minimálne po

Publikované: 15.04.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

140,000 € 2059 €/m²

člen NARKS

HĽADÁM pre klienta 2-izbový byt, balkón, Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | 0 m²

RK AstonReal hľadá pre klienta 2-izbový byt s balkónom buď v pôvodnom stave alebo minimálne po

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

128,000 €

člen NARKS

PREDAJ: DVOJDOM - 2 domy, 3 byt. jednotky - Investičná ponuka

Reality Lieskovec

Rodinný dom | Osloboditeľov | 360 m²

AstonReal ponúka na predaj exkluzívne dvojdom - dva domy, dve súpisné čísla, 3 bytové jednotky

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Lieskovec

248,000 € 689 €/m²

člen NARKS

Investičný pozemok s panoramatickým výhľadom Čertov 9.100 m2

Reality Lazy pod Makytou

Rekreačný pozemok | Čertov | 9,100 m²

AstonReal ponúka na predaj investičný pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov. Ak hľa

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

28 €/m2 28 €/m2

člen NARKS

Na predaj rekreačný pozemok Lazy pod Makytou- Čertov 34.442 m2

Reality Lazy pod Makytou

Rekreačný pozemok | Čertov | 34,442 m²

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

22 €/m2 22 €/m2

člen NARKS

HĽADÁM pre klienta 1-izbový byt, balkón, Trenčín

Reality Trenčín

1 izbový byt | Mierové námestie | 0 m²

RK AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt s balkónom buď v pôvodnom stave alebo minimálne po

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

110,000 €

člen NARKS

HĽADÁME pre klienta: 2 izb.alebo 3 izb. byt, LEDNICKÉ ROVNE

Reality Lednické Rovne

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

AstonReal HĽADÁ pre klienta 2-izbový byt alebo 3-izbový byt, a to v obci LEDNICKÉ ROVNE. CENU

Publikované: 11.08.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Lednické Rovne

Cena dohodou

člen NARKS

VEĽKORYSÝ 2i byt s rozlohou 76 m² v atraktívnej lokalite- Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Leškova | 76 m²

AstonReal Vám predstavuje výnimočnú príležitosť nadobudnúť veľkorysý dvojizbový byt s rozlohou

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

215,000 € 2829 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!!!

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 360 m²

PREDANÉ - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!!! AstonReal ponúka exkluzívne na predaj

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

REZERVOVANÉ: 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s balkónom

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Lánska | 65 m²

AstonReal so súhlasom majiteľa ponúka na predaj tento veľmi pekný, zariadený 3-izbový byt na ul

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

137,000 € 2108 €/m²

člen NARKS

Hospodársky pozemok, TTP a les rozloha: 30 ha, Kokava Nad Rimavicou

Reality Kokava nad Rimavicou

Rekreačný pozemok | Kokava nad Rimavicou | 300,000 m²

Realitná kancelária: AstonReal v zastúpení klientov ponúka na predaj lesný pozemok o rozlohe: 3

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Kokava nad Rimavicou

0.72 €/m2 1 €/m2

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30302)
Rodinné domy na predaj (23015)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (751)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Upresniť hľadanie