Priestranný 3i byt

Reality Veľké Kapušany

3 izbový byt | P.O.Hviezdoslava 54 | 87.7 m²

Moderný a priestranný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Veľké Kapušany Hľadáte býv

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Veľké Kapušany

86,000 € 981 €/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívne na predaj komerčný pozemok o výmere 933 m2 v mestskej časti Bardejov - Bardejovská Zábava

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Bardejovská Zábava | 933 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj komerčný pozemok o výmere 933 m2 v mestskej časti Bardejov -

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

105,500 € 113 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Vinica s murovanou chatkou

Reality Kráľovský Chlmec

Vinica, chmelnica | 2,600 m²

Ponúkame na predaj udržiavanú vinicu v záhradkárskej oblasti Kráľovského Chlmca. Nehnuteľnosť

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Kráľovský Chlmec

24,000 € 9 €/m²

Moderný nebytový priestor open space o veľkosti 124,76 m2 v DUETT Business Residence na prenájom.

Reality Košice-Juh

Administratívny objekt | Námestie osloboditeľov | 124.76 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom pripravený moderný nebytový priestor o výmere 124,76 m2 v b

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Juh

17 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Exkluzívna ponuka!!! Ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | Nám. arm. gen. L. Svobodu | 72 m²

VIDEOvizualizáciu si môžete pozrieť na tomto linku: https://youtube.com/shorts/ePH_vu4Gejw?fea

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bardejov

136,990 € 1903 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dlhodobý prenájom parkovacieho miesta – Hospodárska ulica, Piešťany

Reality Piešťany

Garáž | Hospodárska | 20 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom priestranné parkovacie miesto o výmere 20 m² (7 m x 3 m), nachádz

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Piešťany

70 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Exkluzívne ponúkame na predaj Developerský projekt NOVOSTAVBY JANOVÍK.

Reality Janovík

Rodinný dom | Janovík | 120.92 m²

NOVOSTAVBY JANOVÍK je nový projekt, prepracovaný do posledného detailu, ktorý sa nachádza v obc

Publikované: 18.04.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Janovík

275,750 € 2280 €/m²

REZERVOVANÉ - Predaj chatka s vínnou pivnicou, 49 m2 , Hontianske Trsťany- 6 km Dudince

Reality Hontianske Trsťany

Chalupa, rekreačný domček | Hontianske Trsťany | 49 m²

Predávame chatku s vínnou pivnicou- blízko kúpeľov Dudince – 6 km s možnosťou nadstavby s pekný

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hontianske Trsťany

4,500 € 92 €/m²

REKREAČNÁ CHATA V SRDCI MALÝCH KARPÁT – PEZINOK, LEITNÉ

Reality Pezinok

Chalupa, rekreačný domček | Leitne | 128 m²

Predstavte si miesto, kde vás ráno zobudí ticho lesa, čerstvý vzduch a pocit absolútneho pokoja

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

260,000 € 2031 €/m²

Prenájom výrobno-skladovacieho priestoru 450 m2 a kancelárií s prísl. 210 m2 Banská Bystrica -Nemce

Reality Nemce

Priestor pre sklad | Nemce | 660 m²

Prenajímame výrobno- skladovacie priestory -450 m2, 3-4 kanceláriami, kuchynkou a sociálnym zá

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Nemce

2.5 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

Prenájom 2-izbového bytu, 54 m2, Teplická ulica, Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Teplická | 64 m²

Lokalita: ulica Teplická ulica, Piešťany Dispozícia: 2 izbový byt, prízemie Úžitková plocha: b

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

525 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Exkluzívne na predaj priestranný 4 izbový byt v Prešove, sídlisko Sekčov, ul. Sibírska

Reality Prešov

4 izbový byt | Sibírska | 77 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt v Prešove sídlisko Sekčov, ul. Sibírsk

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Prešov

188,000 € 2442 €/m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor s kuchynkou o výmere 12,5 m2 na Levočskej ulici, 3 NP.

Reality Prešov

Kancelárie, administratívne priestory | Levočská | 12.5 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkame na prenájom kancelársky priestor s kuchynkou o výmere 12,5 m2 na L

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predaj čarovnej chalupy v obci Petrova Lehota, Trenčín

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | Petrova Lehota | 222 m²

Ponúkame na predaj útulnú tradičnú chalupu v malebnej obci Petrova Lehota, ktorá sa nachádza v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

99,000 € 446 €/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj moderný rodinný dom, ponúkajúci komfortné a nadštandardné bývanie

Reality Galanta

Rodinný dom | Kolónia | 176 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný rodinný dom, ponúkajúci komfortné a nadštandardné bývanie. Dom

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Galanta

454,900 € 2585 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, INVESTIČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM, RODINNÝ DOM – 3 BYTOVÉ JEDNOTKY POD JEDNOU STRECHOU, Hlohovec

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Hlohovec | 112 m²

Hneď na úvod jasne a bez nejasností: Nejde o predaj samostatných bytov. Predmetom predaja je ce

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

199,990 € 1786 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Na predaj rodinný dom v Seredi vhodný na rekonštrukciu

Reality Sereď

Rodinný dom | Šulekovská | 308.19 m²

Na predaj rodinný dom v Seredi vhodný na rekonštrukciu. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Sereď *

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Sereď

149,900 € 486 €/m²

REZERVOVANÉ - Novinka na predaj 3 izb. byt na Prednádraží

Reality Trnava

3 izbový byt | Prednádražie | 67 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * dispozícia: 3 izbový byt * čiastočná rekonštrukcia * podlažie: 4 z 13 * úžit

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trnava

159,999 € 2388 €/m²

REZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v Matejovciach, okres Poprad

Reality Poprad

Rodinný dom | Matejovce | 100 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v Matejovciach, o

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Poprad

195,000 € 1950 €/m²

REZERVOVANÉ - Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 2 izbový byt bez balkóna v rozlohe 50 m2 v Poprade časť Matejovce na ulici Lidickej

Reality Poprad

2 izbový byt | Lidická | 50 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 2 izbový byt bez balkóna v rozlohe 50 m2 v Poprade časť Ma

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

114,000 € 2280 €/m²

NA PREDAJ | Rodinný dom s investičným potenciálom – Žarnovická Huta, Žarnovica

Reality Žarnovica

Rodinný dom | Žarnovická Huta | 70 m²

Základné informácie: • Lokalita: Žarnovická Huta, mesto Žarnovica • Typ nehnuteľnosti: rodinný

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Žarnovica

69,900 € 999 €/m²

Exkluzívne na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom – Sečovce, ul. Mostová

Reality Sečovce

Rodinný dom | Mostová | 150 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v meste Sečovce, na ulici Mostová, situovaný na

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Sečovce

149,990 € 1000 €/m²

REZERVOVANĚ - Na predaj 3-izbový byt v Poprade časť Matejovce na sídlisku Allendeho

Reality Poprad

3 izbový byt | Allendeho | 66 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 3-izbový byt v Poprade časť Matejovce na sídlisku Allende

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

148,000 € 2242 €/m²

Na predaj investičný pozemok v podtatranskej obci Mlynica !

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | Mlynica | 1,200 m²

Ponúkame na predaj krásny a slnečný pozemok situovaný v tichom a dynamicky sa rozvíjajúcom pros

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

120 €/m2 120 €/m2

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23012)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (750)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Upresniť hľadanie