Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom zariadený 1,5 izbový byt v Humennom

Reality Humenné

2 izbový byt | Mierová | 40 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Predmet: 1,5 izbový byt s pivnicou Lokalita: Humenné Ulica: Mierová P

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Humenné

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt v Košiciach na Terase

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Považská | 28 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 1 izba+ pivnica + kuchyňa + kúpeľňa Ulica: Považská Úžitková plo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

159,000 € 5679 €/m²

Na predaj lukratívny stavebný pozemok v Udavskom

Reality Udavské

Pozemok pre bytovú výstavbu | Udavské | 738 m²

Pozemok sa nachádza v obci mimo hlavnej cesty s IS. Svojou rozlohou je vhodný sa výstavbu rod

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Udavské

Cena na vyžiadanie

Ponúkam Vám novostavbu 4i domu s garážou pri Košiciach

Reality Bretejovce

Rodinný dom | Bretejovce | 139.89 m²

Ponúkam Vám na predaj novostavbu 4i rodinného domu s garážou v blízkosti Košíc. ZÁKLADNE ÚDAJ

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bretejovce

299,990 € 2144 €/m²

Nebytový priestor v business centre DUETT II o výmere 98,74m2 na 1.poschodí.

Reality Košice-Juh

Obchodné priestory | Námestie osloboditeľov | 98.74 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom nebytový priestor o výmere 98,74 m2 v business centre DUETT

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Juh

14 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom nebytové priestory o výmere od 17,88 m2 do 200 m2 v business centre LETNÁ 40 v Košiciach.

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Letná | 17.88 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: • Lokalita: Košice – Letná 40 • Výmera priestorov: od 17,88 m2 do 200 m2 • Podl

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

10 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Ponúkame Vám na predaj garsónku v Michalovciach.

Reality Michalovce

Garsónka | Školská | 32 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: garsonka + pivnica + loggia Ulica: Školská Úžitková plocha: 32m2

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Michalovce

77,000 € 2406 €/m²

NA PREDAJ zrekonštruovaný rodinný dom s veľkorysým pozemkom, Dolné Orešany

Reality Dolné Orešany

Rodinný dom | 85 m²

Ponúkame Vám na predaj podpivničený klimatizovaný rodinný dom po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCIÍ s veľ

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dolné Orešany

229,900 € 2705 €/m²

Tehlový 3 izbový byt 92 m2 po novej kompletnej rekonštrukcii s balkónom v centre mesta na ul. Palackého v Košiciach.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Palackého | 92 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj tehlový 3 izbový byt s balkónom po novej kompletnej rekonštru

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

390,000 € 4239 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ POLYFUNKČNEJ NOVOSTAVBY: JEDINEČNÉ SPOJENIE PODNIKANIA S MOŽNOSŤOU BÝVANIA

Reality Zvončín

Polyfunkčný objekt | Zvončín | 210 m²

Na predaj ponúkame modernú polyfunkčnú budovu s možnosťou kombinácie podnikania a bývania, nach

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Zvončín

405,000 € 1929 €/m²

Ponúkam Vám priestranný 3i byt na Novej terase

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Strážovská | 81.4 m²

Ponúkam Vám priestranný 3i byt s loggiou v novostavbe na Novej Terase – Košice Západ – Strážovs

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

433,990 € 5332 €/m²

Garzónka po čiastočnej rekonštrukcii s loggiou na ul. Húskova, sídl. KVP v Košiciach.

Reality Košice-Sídlisko KVP

Garsónka | Húskova | 28 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj garzónku po čiastočnej rekonštrukcii na sídl. KVP, ulica Húskova,

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

125,000 € 4464 €/m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj dvojpodlažnú rekreačnú chatu s moderným interiérom v časti obce Litmanová

Reality Litmanová

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Investičná príležitosť s rýchlou návratnosťou. Ponúkame na predaj nehnuteľnosť, ktorá nie je l

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Litmanová

134,000 € 2233 €/m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 804 m2 v obci Šarišské Dravce

Reality Šarišské Dravce

Pozemok pre bytovú výstavbu | Šarišské Dravce | 804 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: • Lokalita: Šarišské Dravce • Účel využitia: stavebný pozemok • Sklon pozemku:

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Šarišské Dravce

38,990 € 48 €/m²

Ponúkame na predaj 3 izbové byty/apartmány v projekte PONTY, na Sekčove, vhodné aj investične

Reality Prešov

3 izbový byt | Ďumbierska | 63.15 m²

Základné údaje: Dispozícia: 3 izbový byt + balkón (4,8 m2) Poschodie: 2.NP, 3.NP, 4.NP, 5.NP, 6

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Prešov

178,799 € 2831 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj 4 izbové byty v projekte PONTY, na Sekčove, vhodné aj investične

Reality Prešov

4 izbový byt | Ďumbierska | 99.21 m²

Základné údaje: Dispozícia: 4 izbový byt + balkón (4,8 m2) Poschodie: 2.NP, 3.NP, 4.NP, 5.NP, 6

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Prešov

308,136 € 3106 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok na predaj – Belža, okres Košice – okolie

Reality Belža

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok v obci Belža, vhodný na výstavbu rodinného domu. Pozemok sa

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Belža

89,990 €

Novinka
Novinka

Dva stavebné pozemky v lukratívnej časti mesta

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | J.Chalupku | 481 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Lučenec, Ulica J. Chalupku Účel využitia: pozemok určený na výstavbu rodin

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

45,000 € 94 €/m²

Predaj rodinného domu s pneuservisom – výborná investičná príležitosť

Reality Staré

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom spojený s plne funkčným pneuservisom, ideálny na bývanie aj podn

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Staré

175,000 € 1458 €/m²

Stavebný pozemok s projektom na 5izbovú chatu a platným stavebným povolením

Reality Zázrivá

Rekreačný pozemok | Plešivá | 1,216 m²

Stavebný pozemok so stavebným povolením, ideálny na výstavbu rekreačnej chaty Zázrivá – Pleši

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Zázrivá

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Vinica na predaj

Reality Streda nad Bodrogom

Vinica, chmelnica | 4,000 m²

Predám vinicu s chatkou a krásnym výhľadom – Streda nad Bodrogom, 4000 m² Ponúkam na predaj ud

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Streda nad Bodrogom

27,900 € 7 €/m²

Kancelárie, prenájom, 90 m2, centrum, klimatizované, parking, Kováčska, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Administratívny objekt | Kováčska | 90 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne, klimatizované kancelárske priestory s celkovou rozlohou 9

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Staré Mesto

900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj 2 izbové byty/apartmány v projekte PONTY, na Sekčove, vhodné aj investične

Reality Prešov

2 izbový byt | Ďumbierska | 54 m²

Základné údaje: Dispozícia: 2 izbový byt + balkón (4,8 m2) Poschodie: 2.NP, 3.NP, 4.NP, 5.NP, 6

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Prešov

155,593 € 2881 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na PREDAJ 3-izbový byt blízko centra mesta Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | Sídlisko Okulka | 67 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Vranov nad Topľou - Okulka Ulica: Okulka 10/30 Predmet: 3 izbový

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

98,990 € 1477 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23012)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality v Martine (750)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie