Exkluzívna ponuka. Ponúkam na predaj 2.- izbový s parkovacím miestom v Matejovciach na ul. Smetanovej, okres Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Smetanova | 47 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 2 izbový byt, prízemie Úžitková plocha: bytu je 47 m2. Orientáci

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

133,000 € 2830 €/m²

Exkluzívne na predaj rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v obci Holumnica, okres Kežmarok

Reality Holumnica

Rodinný dom | Holumnica | 107 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v obci Holumnica,

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Holumnica

97,000 € 907 €/m²

Predaj pozemok 409 m2, Podkonice, okr. Banská Bystrica

Reality Podkonice

Rekreačný pozemok | Podkonice | 409 m²

Winners Reality Slovakia predáva novo zameraný pozemok o rozlohe 409 m2 ,parcela „C“ k.ú. Podk

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Podkonice

11,043 € 27 €/m²

Rodinná rezidencia s parkovou úpravou záhrady na veľkorysom pozemku s bazénom , Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rákoczi Ferenc Utca 2

Ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť aj pre dve generácie, alebo hosťovský dom. 12 ročná m

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Rajka

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom, ponúkajúci komfortné bývanie

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Železná | 242 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom, ponúkajúci komfortné bývanie. Dom je priestranný a nachádza

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

529,999 € 2190 €/m²

REZERVOVANÉ - Rodinný dom s 2 garážami na predaj, Opiná, Košice - okolie

Reality Opiná

Rodinný dom | Opiná | 234 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj podpivničený 4 izbový rodinný dom s 2 garážami v obci Opiná.

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Opiná

130,000 € 556 €/m²

Na predaj pozemok v obci Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Moravany nad Váhom | 418 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Moravany nad Váhom Účel využitia: stavebný pozemok Sklon pozemku: rovina

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

67,716 € 162 €/m²

REZERVOVANÉ - 2-izbový byt V.Krtíš, ul. Školská

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | Školská | 67 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj veľmi pekne dispozične riešený 2-izbový byt o celkove

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

71,900 € 1073 €/m²

Dvojgeneračný RD na predaj ● 5 izieb ● okrajová časť obce Veľká Ida

Reality Veľká Ida

Rodinný dom | Veľká Ida | 111 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom v tichej okrajovej časti obce Veľká ida

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Veľká Ida

189,999 € 1712 €/m²

Ponúkame na prenájom útulný 3-izbový rodinný dom v obci Hriadky, vhodný na komfortné bývanie pre rodinu, ale aj ako firemné ubytovanie, kancelárie alebo priestor na podnikanie.

Reality Hriadky

Rodinný dom | Hlavná | 79 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE Lokalita: Hriadky Typ nehnuteľnosti: 3-izbový rodinný dom Úžitková plocha:

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Hriadky

1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Zaježová – pozemok s výhľadom

Reality Pliešovce

Rekreačný pozemok | Zaježová | 2,477 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj pozemok vo výmere 2477m2 na Zaježovej, obec Pliešovce

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Pliešovce

12,850 € 5 €/m²

NA PREDAJ strategický komerčný pozemok priamo pri diaľnici o veľkosti 33.729 m2 v meste ENCS – ideálny pre retail park alebo iný podnikateľský zámer.

Reality Encs

Komerčná zóna | Maďarsko | Encs

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: lokalita: mesto ENCS veľkosť pozemku: 33.729 m2 účel využitia podľa územného

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Encs

35 €/m2 35 €/m2

Nebytový priestor na prenájom • parkovanie • Terasa • Luník II

Reality Košice-Západ

Obchodné priestory | Luník II | 62 m²

Moderná rekonštrukcia priestranného priestoru v tichej časti obchodného centra Luník II. Pr

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Západ

1,000 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Pozemok na predaj • 570 m2 • Veľká Ida

Reality Veľká Ida

Pozemok pre bytovú výstavbu | Veľká Ida | 570 m²

• Pozemok č2 na predaj • 570 m2 • Veľká Ida ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Veľká Ida Účel vy

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

42,000 € 74 €/m²

Pozemok na predaj • 792 m2 • Veľká Ida

Reality Veľká Ida

Pozemok pre bytovú výstavbu | Veľká Ida | 792 m²

• Pozemok č.3 na predaj • 792 m2 • Veľká Ida ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Veľká Ida Účel v

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

45,000 € 57 €/m²

Na predaj rodinný dom s garážou, pozemok 817 m2, Hornoulická ulica, Bojnice

Reality Bojnice

Rodinný dom | Hornoulická | 165 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Bojnice, pôvodný stav * veľkosť pozemku: 817 m2 * zastavaná plocha

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bojnice

289,800 € 1756 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame na PREDAJ priestranný 3-izbový byt na sídlisku 1.Mája vo Vranove nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | Sídlisko 1. mája | 74 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Vranov nad Topľou Ulica: Sídlisko 1.Mája, blok F Predmet: 3 izbov

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

109,900 € 1485 €/m²

Ponúkame na prenájom budovu / skladový priestor v Strážskom

Reality Strážske

Skladový objekt | 613 m²

Ponúkame na prenájom budovu / skladový priestor v Strážskom. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Str

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Strážske

1,500 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Priemyselný areál v obci Skrabské

Reality Skrabské

Priemyselná zóna | Skrabské | 7,135 m²

Jedná sa o zaujímavý pozemok v extraviláne obce Skrabské (okr. Vranov n.T) s rôznymi možnosťami

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Skrabské

208,000 € 29 €/m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom 456,06m2 s bazénom v tichej ulici, blízko centra Stupavy

Reality Stupava

Rodinný dom | Moyzesova | 456.06 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný rodinný dom 456,06m2 s garážou, bazénom v tichej ulici, blízko

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Stupava

590,000 € 1294 €/m²

NA PREDAJ KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3-podlažný rodinný dom, Prídavková ulica, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Prídavkova | 284.87 m²

Ponúkame Vám na predaj čerstvo dokončený 3-podlažný 5-izbový rodinný dom o hrubej podlahovej pl

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

589,000 € 2068 €/m²

NA PREDAJ pozemok (1 256m2) vhodný na výstavbu RD s 2 bytovými jednotkami, ul. Mierová Tomášov

Reality Tomášov

Pozemok pre rodinné domy | Mierová | 1,256 m²

Ponúkame Vám NA PREDAJ pozemok vhodný na výstavbu RD s 2 bytovými jednotkami, ul. Mierová Tomáš

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Tomášov

259,000 € 206 €/m²

NA PREDAJ 3-podlažná záhradná chata obklopená prírodou v pokojnej a dostupnej lokalite, obec Kuchyňa

Reality Kuchyňa

Chalupa, rekreačný domček | 72 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-podlažnú záhradnú chatu obklopenú prírodou v pokojnej a dostupnej loka

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kuchyňa

74,900 € 1040 €/m²

NA PREDAJ NOVOSTAVBA 2-izbový byt 62,38m2 s predzáhradkou, pivnicou a park. státím v projekte Prúdy, ul. Včelárska Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Včelárska | 62.38 m²

Ponúkame Vám na predaj NOVOSTAVBU 2-izbového bytu 62,38m2 s predzáhradkou, pivnicou a park. stá

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trnava

189,900 € 3044 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (750)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23012)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Upresniť hľadanie