Predaj pozemok 704 m2, Podkonice, okr. Banská Bystrica

Reality Podkonice

Pozemok pre rodinné domy | Podkonice | 704 m²

Winners Reality Slovakia predáva novo zameraný pozemok o rozlohe 704 m2 ,parcela „C“ k.ú. Podk

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Podkonice

20,416 € 29 €/m²

PREDAJ – Apartmán vo Vila Zuberec, Zuberec – moderné bývanie v srdci Roháčov

Reality Zuberec

Apartmán | Zuberec | 32.56 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený apartmán s celkovou úžitkovou plochou 32,56 m², d

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Zuberec

139,990 € 4299 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj vila z prelomu storočia s prekvapivým súkromím, bazénom a veľkým pozemkom v Rajke

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame na predaj túto elegantnú 4 izbovú vilu z prelomu 19-20 storočia, kompletne bola zrekon

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Rajka

412,000 € 3405 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Barokový Kaštieľ rodiny Zichyovcov v obci ŽELOVCE

Reality Želovce

Historický objekt | Želovce | 2,580 m²

Dominantou obce Želovce je BAROKOVÝ KAŠTIEĽ rodiny Zichyovcov, postavený v roku 1772, so zastav

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Želovce

850,000 € 329 €/m²

Na predaj moderný rodinný dom, ponúkajúci komfortné bývanie

Reality Kúty

Rodinný dom | Kúty | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný rodinný dom, ponúkajúci komfortné bývanie. Dom sa nachádza na sl

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Kúty

239,000 € 1494 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 3i rodinný dom na predaj • 30 km od mesta Košice

Reality Encs

Rodinný dom | Maďarsko | Encs

Moderná rekonštrukcia rodinného domu pripraveného na okamžité bývanie. Nádherné výhľady z každ

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Encs

249,000 € 2490 €/m²

Na predaj tehlový • 4i RD v slepej ulici • Valaliky

Reality Valaliky

Rodinný dom | Valaliky | 90 m²

Pekný rodinný dom vhodný na úpravu podľa vlastných predstáv. Investičná príležitosť vhodná na

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Valaliky

229,999 € 2556 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v Sečovciach

Reality Sečovce

Pozemok pre rodinné domy | Sečovce | 4,240 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok o celkovej výmere 4240 m². Je rozdelen

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

23 €/m2 23 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Karcsa (Maďarsko)

Reality Muhi

Rodinný dom | Maďarsko | Muhi | Bajcsy - Zsilinszky

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj starý rodinný dom v pôvodnom stave s veľkým pozemkom v lukrat

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Muhi

33,500 € 372 €/m²

Exkluzívne na predaj 3-izbový byt s veľkým balkónom v Poprade časť Matejovce Tehelňa

Reality Poprad

3 izbový byt | Teheľňa | 70 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 3-izbový byt s veľkým balkónom v Poprade časť Matejovce Te

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

160,000 € 2286 €/m²

Exkluzívne na predaj 3-izbový byt s balkónom v Poprade na starom Juhu, ulica Tomášikova

Reality Poprad

3 izbový byt | Tomášikova | 60 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 3.-izbový byt s balkónom v Poprade na starom Juhu, ulica

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

165,000 € 2750 €/m²

Slnečný pozemok s panoramatickým výhľadom – Domaša, časť Eva

Reality Malá Domaša

Pozemok pre bytovú výstavbu | Domaša - Eva | 1,072 m²

Hľadáte miesto, kde sa ranná káva podáva s najkrajším výhľadom na vodnú hladinu? Ponúkame na pr

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Malá Domaša

112,000 € 104 €/m²

REZERVOVANÉ - Predaj krásny vidiecky 5-izbový rodinný dom s bazénom so slanou vodou, 586 m2, Borský Mikuláš, okres Senica

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Zemanská | 232 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: obec na Záhorí Borský Mikuláš, Zemanská ulica * veľkosť pozemku: 58

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

245,000 € 1056 €/m²

Ponúkame na predaj budovu / skladový priestor v Strážskom

Reality Strážske

Skladový objekt | 613 m²

Ponúkame na predaj budovu / skladový priestor v Strážskom. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Stráž

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Strážske

360,000 € 587 €/m²

Na predaj stavebný pozemok, 9592 m2, Koreňová ulica, Bratislava - Jarovce Sever

Reality Bratislava-Jarovce

Pozemok pre rodinné domy | Koreňová | 9,592 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Jarovce, územný plán lokality Sever Účel využitia: pozemok určený na výst

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

239,800 € 25 €/m²

Predaj stavebný pozemok 1211 m2, Nová ulica, Vysoká pri Morave, okres Malacky

Reality Vysoká pri Morave

Pozemok pre rodinné domy | Nová | 1,211 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Vysoká pri Morave, 25 km od Bratislavy a 25 km od Malaciek Účel využitia:

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Vysoká pri Morave

145,320 € 120 €/m²

Moderný 4-izbový bungalov na predaj – Dlhé Klčovo

Reality Dlhé Klčovo

Rodinný dom | 123 m²

Hľadáte pokojné bývanie v novostavbe s nadštandardným pozemkom a moderným dizajnom? Ponúkame na

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dlhé Klčovo

227,000 € 1846 €/m²

Na PREDAJ priestranný 6-izbový dom v exkluzívnej prvej línii na Slnečných jazerách – JUH

Reality Senec

Rodinný dom | Slnečné jazerá | 277 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý rekreačný dom na trvalé bývanie, v exkluzívnej prvej línii na Slne

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Senec

489,000 € 1765 €/m²

REZERVOVANÉ - Stavebný pozemok o veľkosti 954 m2 na Plechotickej ul. v Sečovciach

Reality Sečovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | Plechotická | 954 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 954 m2 na Plechotickej ulici v mest

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

Cena dohodou

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou a záhradkou v Kamenici nad Cirochou.

Reality Kamenica nad Cirochou

3 izbový byt | Gaštanová | 74.6 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Predmet: 3 izbový byt Lokalita: Humenné Ulica: Gaštanová Počet izie

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Kamenica nad Cirochou

78,000 € 1046 €/m²

Ponúkam Vám 4i byt v novostavbe Čížik – Košice – Staré Mesto.

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Alvinczyho | 89.63 m²

Projekt Čížik je vo výstavbe a aktuálne je predaných 70% bytov. Termín ukončenia a kolaudácie j

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

379,990 € 4240 €/m²

Rodinný dom s investičným potenciálom, 507 m² pozemok, Ružinov – Prievoz (Farebná ulica)

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Farebná | 246 m²

Dom v tichej lokalite Ružinova s veľkým pozemkom, vhodný na rekonštrukciu alebo investičné využ

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Na predaj stavebný pozemok v Záborskom

Reality Záborské

Pozemok pre rodinné domy | Záborské | 723 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Záborskom STAV: Stavebný pozemok v dobrej lokalite b

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Záborské

125,000 € 173 €/m²

Reality Senec

Chalupa, rekreačný domček | Slnečné jazerá | 277 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Senec

489,000 € 1765 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8522)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23012)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (750)
Upresniť hľadanie