Prenájom | 3-izbový byt na ulici Vajanského v Piešťanoch

Reality Piešťany

3 izbový byt | Vajanského | 72 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt na ulici Vajanského v Piešťanoch

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

AHHA Reality | Luxusné bývanie pri golfe – moderný dom v Penati Golf Resort

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | 126 m²

🏡 Exkluzívne v ponuke AHHA reality s.r.o. Predstavujeme vám moderný a úsporný dom v Penati Gol

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Predám Chatu so záhradou Nová Vieska

Reality Nová Vieska

Rodinný dom | Nová Vieska | 30 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zrekonštruovanú chatu v obci Nová Vieska viohradnická oblasť.

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nová Vieska

24,000 € 800 €/m²

Na predaj 4izb. starší rodinný dom na 8 árovom pozemku v obci Lehnice -Sása.

Reality Lehnice

Rodinný dom | Sása | 125 m²

Imperium RK Vám ponúka na predaj štvorizbový rodinný dom vo vyhľadávanej časti Lehníc - Sása.

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Lehnice

130,000 € 1040 €/m²

HOMreal.sk | Ponúkame na prenájom útulný a moderne zrekonštruovaný 1-izbový byt na ulici J. Slottu v Trnave

Reality Trnava

1 izbový byt | Juraja Slottu | 29 m²

Byt s rozlohou 29 m² sa nachádza na 8. poschodí bytového domu s výťahom. Je kompletne zariadený

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Trnava

550 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

AARK: Záhrada - 506 m², Chvojnica - MYJAVA

Reality Chvojnica

Záhrada | Nezadaná | 506 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Peter Benedik 0918 456 305 Ponúkame na predaj krásnu záhradu

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Chvojnica

12,000 € 24 €/m²

Prenájom výnimočného, nadštandardne zariadeného 2-izbový bytu vo výbornej lokalite v Rovinke

Reality Rovinka

2 izbový byt | Platanová | 53 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný, nadštandardne zariadený 2-izbový byt vo výbornej lokalite v Rov

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Rovinka

900 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj moderný, samostatne stojaci 3-izbový bungalov-NOVOSTAVBA

Reality Lehnice

Rodinný dom | - | 80 m²

Ponúkame na predaj moderných, samostatných stojaci 3-izbový bungalov v obci Bellova Ves, ktorý

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Lehnice

288,000 € 3600 €/m²

Rodinný dom s bazénom a záhradou na pozemku 1300 m² – Sliač

Reality Sliač

Rodinný dom | - | 1,300 m²

Rodinný dom s bazénom a veľkým pozemkom 1300 m² – Sliač, Hájniky Predstavte si dom, kde

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Sliač

374,998 € 288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZIDENCIA MOYZESOVA | 2 IZBOVÝ BYT MEZONET DOKONČENÝ V ŠTANDARDE + BALKÓN | 76m² | KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 76 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj prémiové byty v pro

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

315,000 € 4145 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

CITYZEN RESIDENCE - HARMÓNIA V CENTRE MESTA | 2 IZBOVÝ BYT - BYT A

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 57.25 m²

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj 2 izbový byt v novom projekte s n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

228,888 € 3998 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Krásny, úplne nový 1 izb. byt na prenájom

Reality Rovinka

1 izbový byt | Broskyňová | 34 m²

Ponúkame na prenájom krásny, úplne nový 1 izbový byt na Broskyňovej ulici v Rovinke. Byt o rozl

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Rovinka

650 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM KRÁSNY 2 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU | TERASA - TRI HÔRKY

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Tri hôrky | 62 m²

Ing. Ladislav Šosták vám ponúka na prenájom krásny 2 izbový byt vo výbornej lokalite na Terase,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3-izbový byt, Bielocerkevská, Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Bielocerkevská | 65 m²

Realitná kancelária Silver Real Vám predstavuje atraktívny 3‑izbový byt s výmerou 65 m² a za

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

189,900 € 2922 €/m²

Prenájom | 2- izbový byt s park. miestom Dona Sandtera

Reality Pezinok

2 izbový byt | Dona Sandtnera | 65 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom priestranný a moderne zariadený 2-izbový byt nachádzajúci

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

580 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ! Krásný rodinný dom Geča, Košice- okolie

Reality Geča

Rodinný dom | - | 140 m²

Solidreal exkluzívne ponúka na predaj krásný rodinný dom v obci Geča, Košice- okolie. Nachádza

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Geča

375,000 € 2679 €/m²

chata/rodinný dom s 11ár.pozemkom, Gelnica, KE-okolie

Reality Gelnica

Chalupa, rekreačný domček | - | 90 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj 2 izbový

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gelnica

68,000 € 756 €/m²

Predaj | Slnečný investičný pozemok v Snežnici

Reality Snežnica

Lúka, pasienok | Snežnica | 701 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj slnečný investičný pozemok nachádzajúci sa v pokojnej časti

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Snežnica

Cena dohodou

Krásný 3 izbový byt, 78m2, Talinská ul., Košice

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | - | 78 m²

Solidreal exkluzívne ponúka na predaj krásný 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorý sa

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

257,500 € 3301 €/m²

Prenájom | Zachovalý svetlý 1-izbový byt - stred

Reality Považská Bystrica

1 izbový byt | Stred | 37 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom 1-izbový byt vo vyhľadávanej a obľúbenej lokalite Stred v

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

480 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PRIPRAVUJEME NA PREDAJ RODINNÝ DOM V OBCI DOLNÉ SRNIE

Reality Dolné Srnie

Rodinný dom | - | 110 m²

🔥 RODINNÝ DOM NA PREDAJ 110m²| POZEMOK 1077 m² | Dolné Srnie Ponúkame na predaj rodinný d

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Dolné Srnie

98,900 € 899 €/m²

Moderný 3-izbový byt novostavba NUPPU Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské nivy | 73 m²

3-izbový byt s balkónom, novostavba NUPPU Ružinov, 75 m Ponúkame na prenájom kompletne zariad

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Dvojpodlažná chata- záhradkárska oblasť Bogdanky, Klokočov

Reality Klokočov

Chalupa, rekreačný domček | - | 34 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažnú chatu v záhradkárskej oblasti Bodganky- Klokočov. Ideálne m

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Klokočov

45,000 € 1324 €/m²

REZERVOVANÉ - Prenájom 2-izbový byt. Michala Bučiča Bory-Home

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Michala Bučiča | 81.18 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23041)
Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie