NOVOSTAVBA nebytový priestor 32 m² v obci Dvory nad Žitavou

Reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | - | 32 m²

STARS REALITY exkluzívne ponúkam na predaj nebytový priestor o výmere 32 m², nachádzajúcu sa v

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Nové Zámky

14,900 € 466 €/m²

Investičný pozemok v Hamuliakove

Reality Hamuliakovo

Rekreačný pozemok | Hamuliakovo | 7,284 m²

STARS REALITY predá pozemok v obci Hamuliakovo o celkovej výmere 7 284 m². Pozemok sa nachádza

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Hamuliakovo

50 €/m2 50 €/m2

HOMreal.sk | REZERVOVANÝ

Reality Veselé

Rodinný dom | - | 70 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj rodinný dom v obci Veselé pri Piešťanoch. Dom sa na

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Veselé

145,000 € 2071 €/m²

Maďarská certifikovaná RK Hunnia Home ponúka na predaj veľkorysý rodinný dom s vlastným lesíkom v Dunakiliti.

Reality Dunakiliti

Rodinný dom | Maďarsko | Dunakiliti

Ponúkame Vám na predaj veľkorysý, kompletne zrekonštruobaný 4-izbový rodinný dom na pozemku o

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Dunakiliti

329,000 € 1828 €/m²

Ihneď voľný, rodinný dom len 10 minút od kúpeľného mesta Dudince.

Reality Hrkovce

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii (rok 2006), nachádzajúci sa v ob

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Hrkovce

130,000 € 1083 €/m²

BYTOČ RK - 6-izb RD so záhradou v Taliansku na ostrove Grado

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Na slnečnom ostrove Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúkame na predaj krajný, r

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj

350,000 € 1423 €/m²

Šamorín - predaj 3. izb. bytu s rozlohou 100m2 v uzamknutom dvore.

Reality Šamorín

3 izbový byt | - | 100 m²

Imperium RK Vám ponúka na predaj trojizbový byt nachádzajúci sa na vyvýšenom prízemí tehlovej

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Šamorín

259,000 € 2590 €/m²

BYTOČ RK - veľký 3-izb. byt 112m2 s 2x terasou a parkovaním v Taliansku neďaleko pobrežia - Terzo d'Aquileia

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia ale aj slnečného ostrova Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúk

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

109,000 € 973 €/m²

Murovaná chata so záhradou 647 m2, Vyšné Opátske, 500 m. od Panorámy

Reality Košice-Vyšné Opátske

Chalupa, rekreačný domček | Nižná Úvrať | 36 m²

Ponúkam na predaj murovanú chatu Vyšné Opátske , Nižná Úvrať, 500 m od Panorámy s krásnym výh

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Vyšné Opátske

39,000 € 1083 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok s rozlohou 2000m2 v obci Kútniky, časť BLAŽOV

Reality Kútniky

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,000 m²

Imperium RK Vám ponúka na predaj slnečný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu s rozlohou 2

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Kútniky

230,000 € 115 €/m²

EXKLUZÍVNE | Nadštandardný 3-izbový byt s terasou, garážou a nízkymi nákladmi

Reality Streženice

3 izbový byt | streženice | 73 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj výnimočný, kompletne zariadený 3-izbový byt v novostavbe, k

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Streženice

Cena dohodou

PREDAJ MUROVANEJ ZÁHRADNEJ CHATKY POVAŽSKÝ CHLMEC + DOHODA

Reality Žilina

Záhradná chatka | Považský Chlmec | 35 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj murovanú záhradnú chatku v záhradkárskej osade v Po

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

74,900 € 2140 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Čelovce

Reality Čelovce

Rodinný dom | Čelovce | 150 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj VIDIECKY DOM S DUŠOU A POZEMKOM 1 650 m² | ČELOV

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Čelovce

49,900 € 333 €/m²

DOMINANT REAL - na predaj 2-izbový apartmán v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 55.4 m²

DOMINANT REAL – Exkluzívne na predaj štýlový 2-izbový apartmán v projekte Teslová 19, Ružinov

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

339,500 € 6128 €/m²

PREDAJ: Stavebný pozemok so stavebným povolením a IS; 900 m2;Gánovce; 205.000 €

Reality Gánovce

Pozemok pre rodinné domy | Veterná | 900 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Gánovce (okres Poprad) s

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Gánovce

205,000 € 228 €/m²

*REZERVOVANÉ* 2 izbový byt Vysoké Tatry Tatranská Lomnica na predaj

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Tatranská Lomnica | 42.3 m²

*EXKLUZÍVNE* TOP CITY realitná kancelária Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt vo Vysokých Tatrá

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

199,000 € 4704 €/m²

BYTOČ RK - 2-izb. byt s verandou v Taliansku na ostrove Grado - Pineta

Reality Taliansko

2 izbový byt | Taliansko

Na slnečnom ostrove Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúkame na predaj 2-izbový

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

120,000 € 2553 €/m²

Prenájom veľkého 2 - izbového mezonetového bytu Bytčická ulica

Reality Žilina

2 izbový byt | Bytčická | 78 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt Žilina, Bytčická. Plocha: úžitková 78 m2.Stav objektu:

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Žilina

680 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

pozemok 252m2, ul.Textilná/ Slanecká, KE-Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

Priemyselná zóna | Textilná | 252 m²

Realitní makléri Klaudia Heribanová a Peter Heriban Vám ponúkajú exkluzívne na predaj pozemok v

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Nad jazerom

63,000 € 250 €/m²

Ponúknite pre klienta pozemky -ornú pôdu

Reality Banská Bystrica

Orná pôda | - | 20,000 m²

Kancelária Realitné Očko má záujem o pozemok pre klienta - ornú pôdu o výmere min. 2000m 2 V

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

1 € 0 €/m²

NOVOSTAVBA, MODERNÝ DOM S PRIAMYM PRÍSTUPOM K VODE

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | - | 94 m²

STARS REALITY ponúka na predaj dva samostatne stojace, poschodové rodinné domy s celoročným vyu

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

325,000 € 3457 €/m²

Vlastná záhrada, novostavba – ideálny 2-izbový mezonet

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 42 m²

STARS REALITY ponúka bývanie, ktoré spája moderný dizajn, súkromie a pokojné prostredie. Ponúka

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

184,900 € 4402 €/m²

NOVOSTAVBA nebytový priestor 32 m² v obci Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Priestor pre sklad | - | 32 m²

STARS REALITY exkluzívne ponúka na prenájom nebytový priestor o výmere 32 m², nachádzajúcu sa v

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Dvory nad Žitavou

150 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Predaj ovocného sadu len 5 Eur/m2

Reality Modra

Vinica, chmelnica | Modra | 2,928 m²

STARS REALITY Vám ponúka na predaj ovocný sad v obci Modra o výmere 2928 m2. Katastralné územi

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Modra

5 €/m2 5 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Rodinné domy na predaj (23028)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie