Pizzéria, zmrzlina na sídlisku- výborná lokalita na podnikanie

Reality Šaľa

Reštauračné priestory | Slnečná | 161.3 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na prenájom budovu priestory vhodné na prevádzku aleb

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Šaľa

1,200 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok v obci Trenčianske Mitice o výmere 1090m2.

Reality Trenčianske Mitice

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,090 m²

SaleA váš partner v realitách vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Trenčianske Mitice o

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Mitice

105 €/m2 105 €/m2

Prémiový 3-izbový byt na Bulvári | vysoký štandard

Reality Žilina

3 izbový byt | Antona Bernoláka | 67 m²

Ponúkame na prenájom naozaj krásny 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bulvár v Žiline. Byt s

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Žilina

970 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok, 775m2, Stavebné povolenie, Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

Pozemok pre rodinné domy | Jána Smreka | 775 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj rovinatý, slnečný stavebný pozemok pre rod

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Zlaté Moravce

89,000 € 115 €/m²

Bývanie za 40 € mesačne? Áno aj to sa dá

Reality Topoľnica

Rodinný dom | - | 100 m²

Ivona Bartíková – Váš realitný partner ponúka na predaj 4-izbový nízkoenergetický rodinný dom v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Topoľnica

250,000 € 2500 €/m²

Kancelária v polyfunkčnej budove širšie centrum

Reality Žilina

Administratívny objekt | - | 33 m²

Klimatizovaná kancelária na 9. poschodí v zrekonštruovanej polyfunkčnej budove v blízkosti cen

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

330 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Chata v obci Drietoma - časť Liešna.

Reality Drietoma

Chalupa, rekreačný domček | Liešna | 900 m²

SaleA váš partner v realitách vám ponúka na predaj chatu v obci Drietoma časť Liešna o celkove

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Drietoma

1 € 0 €/m²

AARK: 3 izbový byt - 96,20 m² s 2 parkovacími miestami, Brezová, Veľký Biel okr. Senec

Reality Veľký Biel

3 izbový byt | Brezová | 96 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 25 11 35, artimovicova@aark.

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Veľký Biel

250,000 € 2791 €/m²

AARK: Jedinečný rodinný dom vo Vlčej doline, Suchá nad Parnou - 6 km od Trnavy

Reality Suchá nad Parnou

Rodinný dom | Vlčia dolina | 93 m²

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Suchá nad Parnou

320,000 € 3441 €/m²

AARK: Stavebný pozemok vhodný na dvojdom, HÁJSKE - 25 km od Nitry

Reality Hájske

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 768 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Hájske

44,500 € 58 €/m²

PREDAJ EXKLUZÍVNE: 1i byt s balkónom; 41,02 m2; POPRAD; 124.200€

Reality Poprad

1 izbový byt | Ludvika Svobodu | 45.52 m²

ADRIREAL v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj jednoizbový byt v meste Poprad, na ul

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Poprad

124,200 € 2728 €/m²

Dvojgeneračný rodinný dom Vojtechovce, pozemok 1813 m2

Reality Nový Život

Rodinný dom | - | 280 m²

Ponúkame na predaj priestranný, 9 izbový tehlový rodinný dom v obci Nový Život - časť Vojtechov

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nový Život

359,000 € 1282 €/m²

Čmelíkova - Ružinov, 3-i byt, 66 m2 – Kompl. rekonštrukcia

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Čmelíkova | 65.9 m²

3 izbový byt po kvalitnej práve ukončenej kompletnej rekonštrukcii. Nehnuteľnosť sa nachádza n

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,900 € 4096 €/m²

PRENAJATÉ! Prenájom 1,5 izbový byt Karpatská ul, Kuzmányho- Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | - | 40 m²

Solidreal ponúka exkluzívne na prenájom krásny moderný 1,5 izbový byt + balkón, ktorý sa nachád

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

800 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Hľadáme súrne rodinný dom pre klientov v Chorvátskom Grobe!!

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Konopná | 1 m²

!!!!Súrne hľadáme pre klientov rodinný dom v Chorvatskom Grobe. Rozpočet do 400 000 eur. Ak

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

400,000 € 400000 €/m²

BYTOČ RK - samostatný 3-izb. RD v Taliansku neďaleko pobrežia - Latisana

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Neďaleko pobrežia ale aj letoviska Lignano Sabbiadoro (resp. Bibione), kde začína Benátska rivi

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj

154,000 € 824 €/m²

Prenájom priestoru vhodného na služby

Reality Žilina

Obchodné priestory | Bytčická | 39 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Žilina, Bytčická. Plocha: úžitková 39

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PREDAJ POZEMKU RAJECKÉ TEPLICE

Reality Rajecké Teplice

Rekreačný pozemok | Rajecké Teplice | 4,312 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj pozemok v Rajeckých Tepliciach určený v územnom plá

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Rajecké Teplice

75 €/m2 75 €/m2

Predaj | pozemok v Snežnici

Reality Snežnica

Orná pôda | snežnica | 850 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj atraktívny pozemok v obci Snežnica s rozlohou 850 m². Tento

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Snežnica

31,900 € 38 €/m²

Na predaj výnimočný 2,5-izb. byt , Tlmače - okr.Levice

Reality Tlmače

3 izbový byt | - | 61 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj pekný veľký 2,5-izbový byt po kompletnej rekonštr

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Tlmače

90,000 € 1475 €/m²

NOVOSTAVBA: 2-izb. byt v centre na prenájom

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Kasárenská | 46 m²

STARS REALITY ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt v NOVOSTAVBE nachádzajúci sa na obľúb

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

490 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj stavebné pozemky v novej časti obce Hrubý Šúr-Senec

Reality Hrubý Šúr

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 752 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka pozemok určený na výstavbu rodinného domov v obc

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Hrubý Šúr

123,900 € 165 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj stavebné pozemky v novej časti obce Hrubý Šúr

Reality Hrubý Šúr

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 805 m²

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Hrubý Šúr

140,875 € 175 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NOVOSTAVBA nebytový priestor 32 m² v obci Dvory nad Žitavou

Reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | - | 32 m²

STARS REALITY exkluzívne ponúkam na predaj nebytový priestor o výmere 32 m², nachádzajúcu sa v

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Nové Zámky

14,900 € 466 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1382)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Reality v Martine (741)
Rodinné domy na predaj (23028)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Upresniť hľadanie