Tehlový 3- izbový byt blízko centra mesta Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | - | 75 m²

Ponúkame Vám na predaj tehlový 3- izbový byt so súkromnou terasou a vlastným pozemkom v blízko

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Michalovce

159,900 € 2132 €/m²

AARK: 3 izbový byt - 96,20 m² - s 2 parkovacími miestami, Brezová, Veľký Biel okr. Senec

Reality Veľký Biel

3 izbový byt | Brezová | 96 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135 Ponúkame na predaj

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Veľký Biel

250,000 € 2604 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, 68 m2, Dubnica nad Váhom, Pod hájom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | - | 68 m²

Ponúkame na predaj svetlý 3-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Dubnice nad Váhom

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

147,000 € 2162 €/m²

P.G's & Co. | Prenajmeme 1 izbový byt v Ružinove na Družicovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Družicová | 47 m²

Realitný agent P.G’s & Co. má na prenájom 1 izbový kompletne zariadený byt v Ružinove, vo výbo

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

MARLICK PROPERTY-Prenájom 1-izbový byt | Kresánkova ul.- Dlhé Diely- 60 m² + balkón 6 m²

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Kresánkova | 60 m²

Ponúkame na prenájom útulný 1-izbový byt na Kresánkovej ulici na Dlhých Dieloch – pokojnej rezi

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Bývanie s pečaťou histórie: Barokový meštiansky dom priamo pod Bratislavským hradom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Zámocké schody | 200 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá nie je len budovou, ale rozpráva príbeh? Ponúkame vám výnimočnú prí

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom vo vyhľadávanej obci Lastomír

Reality Lastomír

Rodinný dom | - | 130 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej obci Lastomír. Tento rodinný dom Vám ponúka

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Lastomír

129,900 € 999 €/m²

Na Prenájom 3-izb. bytu – Grosslingova, centrum Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Grösslingova | 80 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3-izbový byt v srdci Bratislavy na ulici Grosslingova. Byt je príjemne

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,250 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Štýlová chata na celoročné bývanie, rekreačná oblasť Lúč

Reality Vinné

Chalupa, rekreačný domček | - | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj modernú a štýlovú novostavbu rekreačnej chaty v obľúbenej rekreačnej obl

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vinné

245,000 € 2450 €/m²

HORNÉ NAŠTICE - Priestranný 3-izbový byt s balkónom / 74 m2

Reality Horné Naštice

3 izbový byt | - | 74 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3-izbový byt s úžitkovou plochou 74 m², ktorý predstavuje ideálnu pr

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Horné Naštice

Cena dohodou

✨ PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKÝM POTENCIÁLOM – POPRAD, UL. PARTIZÁNSKA ✨

Reality Poprad

4 izbový byt | Partizánska | 77 m²

Hľadáte bývanie, ktoré si môžete pretvoriť presne podľa svojich predstáv? Alebo výhodnú investi

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Novostavba 4 izb.domu s garážou v Rišňovciach

Reality Rišňovce

Rodinný dom | Salaše | 129 m²

Rich REALITY ponúka: Moderné 4-izbové rodinné domy s garážou – obec Rišňovce (Salaše) Rišňovce,

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Rišňovce

269,700 € 2091 €/m²

Predaj : Priestranný 2-izb. byt s parkovacím miestom–Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Martinčekova | 73 m²

Ponúkame na predaj svetlý a priestranný 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Ružinov – Martinčekov

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,990 € 4041 €/m²

Na prenájom: Klimatizovaný 2-izb. byt s loggiou – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Pečnianska | 49 m²

Ponukám na prenájom svetlý a útulný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na začiatku Petržalky

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

NA PREDAJ: Novostavba 4-izbového rodinného domu-Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Jabloňová | 115 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 4-izbový rodinný dom – novostavbu skolaudovanú v roku 2016, nach

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

1 € 0 €/m²

Veľký dvojgeneračný rodinný dom v krásnej oblasti,Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Hradištná | 519 m²

Hľadáte bývanie priamo pri lese ale stále v blízkej dostupnosti do Bratislavy? Želáte si ráno

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

495,000 € 954 €/m²

Na predaj rozľahlý pozemok s rozlohou 2160 m2 | Veľká Ida

Reality Veľká Ida

Záhrada | - | 2,160 m²

Roland Hančin a RK Reality Vám ponúkajú na predaj rozľahlý pozemok nachádzajúci sa v obci Veľká

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

58,000 € 27 €/m²

Na prenájom 3-izbový byt s balkónom – Bratislava, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Švabinského | 80 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava – Petrža

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,100 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3-izbový byt na prenájom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Bosákova | 66 m²

Hľadáte praktické bývanie v top lokalite s rýchlou dostupnosťou do centra? Ponúkame na prenájo

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,090 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

PREDAJ Výnimočný tehlový 4-izbový byt, Šancová, 147m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Šancová 98 | 147 m²

Butterfly reality ponúka na predaj nadštandardný, slnečný a charakterom jedinečný tehlový 4-izb

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

444,000 € 3020 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ – 3-IZBOVÝ BYT | 70,97 m² | BRATISLAVA – DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | - | 70.97 m²

🔥 NA PREDAJ – 3-IZBOVÝ BYT | 70,97 m² | BRATISLAVA – DÚBRAVKA (KAROLA ADLERA) Ponúkame na pred

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

219,900 € 3098 €/m²

Rodinný dom v horehronskej obci Polomka - PREDAJ

Reality Polomka

Rodinný dom | - | 437 m²

Realitná kancelária Nové bývanie Vám ponúka na predaj priestranný rodiný dom v obci Polomka na

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Polomka

150,000 € 343 €/m²

NOVOSTAVBA: Samostatný, zariadený 4i RD, Priehradná, BA II – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Priehradná | 126 m²

Na prenájom priestranný 4i rodinný dom v novostavbe, 3x parkovacie miesto vo dvore, Priehradná

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Vrakuňa

1,700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom moderného 3-izbového bytu s balkónom v projekte Bory

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Zdenky Schelingovej | 74.89 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite Bory, na

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Rodinné domy na predaj (23041)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie