Štartovacie bývanie alebo rekreácia: Pozemok s modulovým domom v Lehniciach

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 533 m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Lehnice, časť Sása, s rozostavaným modulovým domom, ktorý pre

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lehnice

70,000 € 131 €/m²

Top
Top

Krásny rozprávkový 4 izbový rodinný dom na predaj Lehnice - PREDAJ

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 204 m²

Exkluzívne Vám ponúkame 4 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite a to v obci Lehnice. Roz

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Lehnice

295,000 € 1446 €/m²

Top
Top

Nová lokalita - Stavebný pozemok pre rodinný dom, Lehnice - Sása, 532 m2, šírka 19 m

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | Sása | 532 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Lehnice, časť Sása. Výmera je 532 m2, siete: elektr

Publikované: 26.10.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lehnice

92,000 € 173 €/m²

novostavba 3,5 izbový RD v štandarde (s kanalizáciou), dostupnosť do BA-Nivy 20 min.

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 70 m²

Na predaj novostavby rodinných domov – Lehnice, časť Sása (blízko Bratislavy) Cena: od 184000 €

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lehnice

184,000 € 2629 €/m²

Ikonická nehnuteľnosť s dušou – prestavaný historický mlyn premenený na luxusné bývanie pri Bratislave | Gofar |Exkluzívne

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 310 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú rodinnú vilu, ktorá vznikla pre

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Lehnice

567,000 € 1829 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový byt s balkónom v obci Lehnice na predaj!

Reality Lehnice

3 izbový byt | Lehnice | 70 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dva nové 3 izbové byty s balkónom v obci

Publikované: 22.03.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Byty na predaj Lehnice

177,000 € 2529 €/m²

PLUS REALITY | Novostavba štvorizbového rodinného domu v obci Lehnice na predaj!

Reality Lehnice

Rodinný dom | 123 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj skolaudovaný rodinný dom v radovej výstav

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Lehnice

190,000 € 1545 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný štvorizbový mezonet v novostavbe s terasou pripravený na okamžité bývanie v obci Lehnice na predaj !

Reality Lehnice

Rodinný dom | Lehnice | 123 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný štvorizbový mezonetový rodinný do

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lehnice

245,000 € 1992 €/m²

PLUS REALITY |REZERVOVANÉ| Rodinný dom s dvojgarážou pripravený na okamžité nasťahovanie v obci Lehnice na predaj!

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 123 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj skolaudovaný rodinný dom pripravený na ok

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Lehnice

244,900 € 1991 €/m²

PLUS REALITY | Stavebné pozemky v obci Lehnice na predaj!

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | Lehnice | 1 m²

PLUS REALITY I Stavebné pozemky v obci Lehnice na predaj! Realitná kancelária PLUS REALITY Vá

Publikované: 12.01.2025 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj Lehnice

169 €/m2 169 €/m2

PLUS REALITY | Moderná nízkoenergetická novostavba v obci Lehnice, časť Kolónia na predaj !

Reality Lehnice

Rodinný dom | 105.78 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný rodinný dom s dvoma bytovými jed

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Lehnice

225,000 € 2127 €/m²

PLUS REALITY | Moderná nízkoenergetická novostavba obci Lehnice, časť Kolónia na predaj !

Reality Lehnice

Rodinný dom | 105.99 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj modernú nízkoenergetickú novostavbu rodi

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Lehnice

250,000 € 2359 €/m²

Na predaj novostavba v Lehniciach - časť trojdomu B

Reality Lehnice

Rodinný dom | - | 124 m²

Moderný maklér ponúka na predaj novostavbu rodinného domu (časť trojdomu) v Lehniciach. Novosta

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lehnice

190,550 € 1537 €/m²

Na predaj stavebný pozemok s ELEKTRICKOU prípojkou v Lehniciach

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | - | 778 m²

Moderný maklér ponúka na predaj jeden z POSLEDNÝCH pozemkov v Masníkove, ktorý má vlastnú ELEKT

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Lehnice

69,000 € 89 €/m²

NOVOSTAVBA TROJDOMU S PEKNÝM POZEMKOM, LEHNICE-KOLÓNIA

Reality Lehnice

Rodinný dom | Lehnice-Kolónia | 123 m²

Realitná kancelária ARCHEUS ponúka na predaj tri priestranné domy v rámci projektu trojdomu v o

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lehnice

190,550 € 1549 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOSTAVBA-ČASŤ TROJDOMU S PEKNÝM POZEMKOM, LEHNICE-KOLÓNIA

Reality Lehnice

Rodinný dom | Lehnice-Kolónia | 123 m²

Moderné bývanie 20 minút od Bratislavy: Váš nový domov v tichej oáze Lehníc ​Hľadáte únik z mes

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lehnice

216,300 € 1759 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOSTAVBA-ČASŤ TROJDOMU S PEKNÝM POZEMKOM, LEHNICE-KOLÓNIA

Reality Lehnice

Rodinný dom | Lehnice-Kolónia | 123 m²

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lehnice

206,000 € 1675 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOSTAVBA-ČASŤ TROJDOMU S PEKNÝM POZEMKOM, LEHNICE-KOLÓNIA

Reality Lehnice

Rodinný dom | Lehnice-Kolónia | 123 m²

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lehnice

190,550 € 1549 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ALL INCLUSIVE | Na predaj investičný pozemok v Lehniciach

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 10,094 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj výnimočný investičný pozemok nachád

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lehnice

310,000 € 31 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj| Luxusný 3i RD v Šamoríne, 2min. od R7/D4| Gofar| Exkluzívne

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 100.15 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj moderný 3-izbový rodinný dom v Šamoríne, ktorý predstavuje

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Lehnice

258,000 € 2576 €/m²

Moderná novostavba 4iRD+krb+terasa+záhrada+2xparking Horný Bar (DS) |Predaj |Gofar |Exkluzívne

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 117 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj štýlovú novostavbu 4i rodinného domu v ti

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Lehnice

216,000 € 1846 €/m²

Predaj | Nadčasová architektúra a priestor – 4i RD pri Dunaji s terasou, záhradou a parkovaním, Horný Bar, okr. DS |Gofar |Exkluzívne

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 91.24 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu s mo

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 30.01.2026
Domy na predaj Lehnice

196,000 € 2148 €/m²

Priestranný poschodový rodinný dom na predaj – Lehnice

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 245 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový poschodový rodinný dom s garážou, priestrannou pivnicou a krásne up

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Lehnice

329,000 € 1343 €/m²

Ponúkame na predaj moderný, samostatne stojaci 3-izbový bungalov-NOVOSTAVBA

Reality Lehnice

Rodinný dom | - | 80 m²

Ponúkame na predaj moderných, samostatných stojaci 3-izbový bungalov v obci Bellova Ves, ktorý

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lehnice

279,990 € 3500 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23053)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Upresniť hľadanie