BYTOČ RK - Samostatná 5-izb. vila v Taliansku neďaleko pobrežia - San Giorgio di Nogaro

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Neďaleko pobrežia ale aj slnečného ostrova Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúk

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj

335,000 € 1293 €/m²

Predaj | Slnečný investičný pozemok v Snežnici

Reality Snežnica

Orná pôda | snežnica | 404 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj slnečný investičný pozemok nachádzajúci sa v obci Snežnica,

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Snežnica

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE | LUXUSNÁ VILA S TERASAMI A VÝHĽADOM

Reality Streženice

Rodinný dom | 500 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj výnimočnú luxusnú vilu, ktorá predstavuje vrchol moderného

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Streženice

Cena dohodou

Prenájom | priestranný svetlý 2-izbový byt v Ladcoch

Reality Ladce

2 izbový byt | Záhradná | 70 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom 2-izbový byt v obci Ladce. Byt disponuje výmerou 70 m² a

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Ladce

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

🔥 Už čoskoro v ponuke – pozemok na predaj Vyhne! 🔥

Reality Vyhne

Rekreačný pozemok | - | 491 m²

Kancelária Realitné Očko pripravuje pre Vás do ponuky pozemok o výmere 491 m² v obľúbenej lokal

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Vyhne

1 € 0 €/m²

2-izbový byt so súkromnou záhradou v Karlovej Vsi,Ľudovíta Fullu.

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Ľudovíta Fullu | 63 m²

STARS REALITY Vám pomúka príjemný 2-izbový byt (63 m²) s priamym vstupom do vlastnej záhrady o

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

229,000 € 3635 €/m²

Priestranný byt v centre mesta Púchov

Reality Púchov

3 izbový byt | Komenského | 74 m²

NA PREDAJ I Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt v obľ

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Púchov

145,000 € 1959 €/m²

Predaj stavebné pozemky v novej časti obce Hrubý Šúr-Senec

Reality Hrubý Šúr

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 808 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka pozemok určený na výstavbu rodinného domov v obc

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Hrubý Šúr

141,400 €/m2 141400 €/m2

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj stavebné pozemky v novej časti obce Hrubý Šúr-Senec

Reality Hrubý Šúr

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 811 m²

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Hrubý Šúr

141,925 € 175 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebný pozemok v obci Dohňany, 823 m2

Reality Dohňany

Pozemok pre rodinné domy | Dohňany | 823 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu, vo vyhľadávanej lokalite, v obci Doh

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Dohňany

75 €/m2 75 €/m2

NEWDAY | NA PRENÁJOM rodinný dom na podnikanie | 117 m2 kancelárie, 29 m2 sklad | 505 m2 pozemok | Bezručova - Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Bezručova | 170 m²

🏢 NEWDAY Reality Vám ponúka na prenájom nadštandardne zrekonštruovaný rodinný s reprezentatívny

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

Cena na vyžiadanie

NA PRENÁJOM ZREKONŠTRUOVANÝ obchodný priestor pre kancelárie či prevádzku, Nová Dubnica - 124-150 m2

Reality Nová Dubnica

Kancelárie, administratívne priestory | SNP | 150 m²

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM presvetlený zrekonštruovaný viacúčelový kancelársky či obchodný priest

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Nová Dubnica

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Developerský pozemok Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Nová príležitosť pri Dunajskej Strede!!! Pozemky na výstavbu rodinných alebo bytových domov sú

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

ZĽAVA!!! Predaj -rodinný dom + zrub - MÝTO POD ĎUMBIEROM, Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chata, drevenica, zrub | 336 m²

PREDAJ – Priestranný dom na pokojnom mieste v Mýte pod Ďumbierom, Nízke Tatry Predstavte si

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

374,999 € 1116 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

107 m² za 314 990 € – 4-izbová Novostavba v Bratislave

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Kazanská | 103 m²

🔥 107 m² ZA 314 990 €? VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE, KTORÝ NEMÁ KONKURENCIU 🏡 Bývanie, k

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

314,990 € 3058 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s garážovým státím, 2x balkón, pivnica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Bratislavská | 93.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný a výborne dispozične riešený 3-izbový byt v obľúbenej bratislavs

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

339,000 € 3637 €/m²

PREDAJ DOM NA BÝVANIE, PODNIKANIE A RELAX

Reality Drietoma

Rodinný dom | Drietoma | 250 m²

Pozri video: https://youtu.be/tcNOP7GiMbI?feature=shared Ponúkame Vám exkluzívne unikátnu nehn

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Drietoma

435,000 € 1740 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj Budova a pozemok, obec Mužla, okr.Nové Zámky

Reality Mužla

Polyfunkčný objekt | - | 632 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj budovu určenú na polyfunkciu v obci Mužla, okr. N

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Mužla

114,900 € 182 €/m²

Pozemok so skvelou polohou v meste Michalovce

Reality Michalovce

Iný stavebný pozemok | - | 997 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok so skvelou polohou v meste Michalovce, ktorý je vhodný na Vaše p

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

140 €/m2 140 €/m2

Investičný pozemok Rača

Reality Bratislava-Rača

Orná pôda | Zvončeková | 15,000 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Real

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

Prenájom 2 izb. byt Nobelova, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 47 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Komerčné priestory vhodné ako kancelárie, predajňa, sklad, prevádzka služieb

Reality Pezinok

Obchodné priestory | Moyzesova | 34 m²

Ponúkame na prenájom komerčný priestor o výmere 33,4 m2 vhodný na viaceré účely ako sklad, kanc

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

400 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izb. bytu , Vlčie hrdlo, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 48 m²

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

580 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D PREHLIADKA - ZARIADENÝ MODERNÝ 3izb. MEZONET., ul. LEŠKOVA, STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Leškova | 162 m²

Ponúkam na predaj nadštandardný priestranný mezonetový 3 izb. byt v na ul. Lešková v lukratívne

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

820,000 € 5062 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23040)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Upresniť hľadanie