5 a viac izbový byt | Donnerova | 88.6 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame veľky byt na Donnerovej ulici + 8/8 poschodie s výťahom + 87m2 +
329,000 € 3713 €/m²
Rodinný dom | Hviezdna | 240 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 7-8 izbový dom s dvoj-garážou I Podunajské Biskupice Pa
549,000 € 2288 €/m²
Apartmán | 9 m²
DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj jedinečnú mestskú záhradu na oddych a relax v obľúbenej záhradk
99,000 € 11000 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Azalkova | 650 m²
DOM-REALÍT, - Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Nitre na Zobore, vo veľmi kľudnej okrajov
120,500 € 185 €/m²
3 izbový byt | 62.2 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj trojizbový byt v Pezinku za Hradbami + 4/4 poschodie +
200,000 € 3215 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Azalkova | 613 m²
95,000 € 155 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 7,256 m²
Ponúkame na predaj atraktívny investičný pozemok evidovaný ako orná pôda, nachádzajúci sa medzi
11 €/m2 11 €/m2
Rodinný dom | 95 m²
DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj historický sedliacky dom s rozsiahlym pozemkom v zaujímavej loka
410,000 € 4316 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mokráň Záhon | 257 m²
99,000 € 385 €/m²
Rodinný dom | Prostredná | 100 m²
Svätý Jur, ktorý získal štatút slobodného kráľovského mesta už v roku 1647, bol dôležitým obcho
182,900 € 1829 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,304 m²
NACHÁDZA NA PLOCHÁCH ZÁHRAD PRI BÝVANÍ V RODINNÝCH DOMOCH V EXISTUJÚCEJ ZÁSTAVBE. 2304m2 vhodn
250 €/m2 250 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 6,136 m²
6136m2 - možnosť odpredať časť z celku orientačné rozmery na fotke Lokalita NB7 maximálny index
105 €/m2 105 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Domky | 2,205 m²
DOM-REALÍT, - Ponúkame na predaj stavebný pozemok v katastri obce Zálesie časť Domky. + rozloh
220 €/m2 220 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | pri hrádzi | 1,040 m²
DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj perspektívny investičný pozemok na západnej strane Dunajskej Luž
52,000 € 50 €/m²
Rodinný dom | 98 m²
DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Doľany, situovaný v malebnom prostredí
210,000 € 2143 €/m²
Rekreačný pozemok | Štúrova | 2,953 m²
DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj pozemok nachádzajúci sa v rekreačnej zóne Marianky, priamo pod l
180 €/m2 180 €/m2
Rodinný dom | 258 m²
Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj 3-izbový RD v obci Trnovec nad Váhom Dom:+ zastavan
230,000 € 891 €/m²
Rodinný dom | Litovská | 52 m²
DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj pozemok s celoročne obývateľným 3-izbovým mobilným domom v TOP l
150,000 € 2885 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Azalkova | 600 m²
112,000 € 187 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 60 m²
Ponúkame na predaj starší rodinný dom s rovinatým, až mierne svahovitým pozemkom o výmere 600 m
63,000 € 1050 €/m²
Rodinný dom | Hraničiarska | 300 m²
Ak hľadáte pekný, veľký dom pre veľkú rodinu v blízkosti Bratislavy, tak práve pre Vás Rades
380,000 € 1267 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 50 m²
RADES REAL PLUS LV ponúka na predaj starší 2 izbový rodinný domček so zastavanou plochou 59 m2,
145,000 € 2900 €/m²
Rodinný dom | Družstevná | 70 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj starší dom situovaný na ul. Družstevná v ši
65,000 € 929 €/m²
Administratívny objekt | Cementárenská | 492 m²
Ponúkame Vám na predaj kancelársko – skladovú budovu na Cementárenskej ul. v Stupave – areál Ce
750,000 € 1524 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.