PREDAJ, Kancelársko skladová budova s parkovaním, Stupava, výmera 492 m2

Reality Stupava

Administratívny objekt | Cementárenská | 492 m²

Ponúkame Vám na predaj kancelársko – skladovú budovu na Cementárenskej ul. v Stupave – areál Ce

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Stupava

750,000 € 1524 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23062)
Upresniť hľadanie