GRAVITAS | Predaj stavebných pozemkov v Párnici

Reality Párnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 800 m²

Budúce stavebné pozemky v obci Párnica sa nachádzajú v časti obce smer Zázrivá – Žilina nad ce

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Párnica

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Znížená cena. Predaj rodinného domu a komplex budov v Lučenci časť Opatová

Reality Lučenec

Rodinný dom | Opatová | 927 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom budovy ako garáže a budovy na podnikanie v Lučenci časť Opat

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lučenec

155,000 € 167 €/m²

Ponúkame na predaj peknú rekreačnú chatu v blízkosti Hotel Zerrenpach Látky

Reality Látky

Chalupa, rekreačný domček | Hlavná | 120 m²

PROXAM reality ponúkame na predaj peknú rekreačnú chatu v blízkosti Hotel Zerrenpach Látky.

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Látky

75,000 € 625 €/m²

NA PREDAJ - rodinný dom, Kamenec pod Vtáčnikom, okr. Prievidza

Reality Kamenec pod Vtáčnikom

Rodinný dom | Cesta na Jandovú | 100 m²

Ponúkam na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave, situovaný v pokojnej časti obce Kamenec

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Kamenec pod Vtáčnikom

103,000 € 1030 €/m²

Na predaj rekreačný objekt Modra Harmónia

Reality Modra

Iný objekt na bývanie | Harmónia | 598 m²

Ponúkame na predaj rekreačný objekt situovaný vo výnimočnom prírodnom prostredí Malých Karpát v

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Modra

499,000 € 834 €/m²

Rodinný dom na rekonštrukciu, 660m2 pozemok.

Reality Bytča

Rodinný dom | 140 m²

B10 Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Bytča – časť Hliník nad Váhom, situovaný na pozemku

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bytča

79,990 € 571 €/m²

REZERVOVANÉ: Rodinný dom Raková

Reality Raková

Rodinný dom | 250 m²

B10 Vám ponúka na predaj trojpodlažní Rodinný dom v obci Raková, len pár minút od Čadce. Nachád

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Raková

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Blízko Rajeckých Teplíc Zaujímavá CHATA v pôvodnom stave

Reality Kunerad

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

B10 Vám ponúka exkluzívne na predaj chatu v k.u. Kunerad situovanú v tichom prostredí na okraji

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kunerad

69,900 € 699 €/m²

Priestranný 3 izbový byt so záhradkou

Reality Zlaté Moravce

3 izbový byt | 75 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt Ponúkame na predaj byt 10km od Zlatých Moraviec, ktorý pr

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

Cena na vyžiadanie

Rodinný dom pod HRADOM

Reality Nitra

Rodinný dom | 110 m²

B10 Vám ponúka na predaj poschodový Rodinný dom priamo pod Nitrianskym HRADOM. Ponúkame Vám jed

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

Cena na vyžiadanie

POTENCIÁL NA GRÖSSLINGOVEJ - 4IZBOVÝ BYT PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 112 m²

B10 ponúka na predaj tento výnimočný 4 izbový byt v tehlovej stavbe z roku 1986 na Grösslingove

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

459,900 € 4463 €/m²

Čisté plátno s výhľadom na Karpaty: 3-izbový byt na Landauovej ulici

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Landauova | 70 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorú si pretvoríte presne podľa svojich predstáv? Tento 3-izbový byt na

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

237,000 € 3386 €/m²

MARTIN-STRÁNE 5 izbový rodinný dom na predaj

Reality Martin

Rodinný dom | 240 m²

B10 Vám vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj Rodinný dom s veľkým potenciálom v pres

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Martin

274,900 € 1145 €/m²

RODINNÝ DOM na predaj

Reality Kotešová

Rodinný dom | 100 m²

B10 Vám ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový rodinný dom o výmere 80m2 v obci Kotešová. Pozemok

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kotešová

69,900 € 699 €/m²

Rodinný dom s krásnym pozemkom Čakajovce - Nitra (klenbová vínna pivnica)

Reality Nitra

Rodinný dom | 250 m²

B10 Vám ponúka na predaj veľký 4 izb. Rodinný dom s vínnou klenbovou pivnicou na krásnom pozemk

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

219,990 € 880 €/m²

INVESTIČNÁ POLYFUNKČNÁ BUDOVA

Reality Čadca

Polyfunkčný objekt | 267 m²

🔥 VÝRAZNÉ ZNÍŽENIE CENY – INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ Polyfunkčná budova, ktorá bola nedávno ponúkan

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Čadca

299,999 € 1124 €/m²

Vymeňte mestský hluk za šum potoka: Rodinný dom v Belej s vôňou hôr a obrovským potenciálom!

Reality Belá-Dulice

Rodinný dom | 150 m²

B10 Vám ponúka na predaj Rodinný dom v Belej s vôňou hôr a obrovským potenciálom! Hľadáte únik

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Belá-Dulice

1 € 0 €/m²

RODINNÉ BÝVANIE S POTENCIÁLOM - KALINKOVO ul.Pekná

Reality Kalinkovo

Rodinný dom | 103 m²

B10 Vám ponúka na predaj Rodinný dom v obci Kalinkovo na ulici Pekná, ktorý predstavuje zaujíma

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kalinkovo

309,000 € 3000 €/m²

NADČASOVÝ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM PRI HRÁDZI – HAMULIAKOVO

Reality Hamuliakovo

Rodinný dom | Dunajská | 310 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci, technicky poctivo postavený rodinný dom na Dunajskej

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hamuliakovo

360,000 € 1161 €/m²

REZERVOVANÉ I 89m2 - PRIESTRANNÝ 4 izbový byt v PÔVODNOM STAVE

Reality Piešťany

4 izbový byt | Vrbovská Cesta | 89 m²

B10 vám výhradne ponúka na predaj 4 izbový byt s lodžiou a pivnicou v príjemnej lokalite. Tento

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

163,300 € 1835 €/m²

VÝNIMOČNÉ TICHÉ MIESTO PRI LESE - DOM s VEĽKÝM POZEMKOM

Reality Marianka

Rodinný dom | 295 m²

B10 Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom s výnimočne veľkým pozemkom o výmere takmer 50

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Marianka

749,990 € 2542 €/m²

Rodinné bývanie na Chrenovej s možnosťou zmeny dispozície

Reality Nitra

3 izbový byt | Ďumbierska | 74 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na Chrenovej v pôvodnom stave. Byt, ktorý dáva zmysel pre

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

174,990 € 2365 €/m²

Priestranný 3,5i byt, ktorý si pretvoríte na domov

Reality Nitra

3 izbový byt | 74 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt Ponúkame na predaj priestranný 3,5-izbový byt v pôvodnom

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 2297 €/m²

RUPPELDTOVA - Rodinný dom na predaj

Reality Martin

Rodinný dom | 140 m²

B10 Vám vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj 3 izbový Rodinný dom s úžitkovou plocho

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Martin

151,150 € 1080 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie