Predaj pozemok s domom a stavbami, BA II - Klatovská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Klátovská | 760 m²

Predaj pozemok 760 m2 s rodinným domom a dvoma ďalšími budovami, Bratislava II - Ružinov, Trnáv

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

649,900 € 855 €/m²

Predáme investičný pozemok v Ružinove na Gagarinovej ulici.

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Gagarinova | 896 m²

Na predaj stavebný pozemok v jednej z najvyhľadávanejších častí Bratislavy – Ružinov, Gagarinov

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 279 €/m²

Pozemok 1300 m2 na výstavbu 2 podlažného objektu

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Vavrínová | 1,300 m²

Ponúkame na predaj pozemok na výstavbu 2 podlažného objektu o pôdoryse 150 m2. To dovoluje UPI.

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

410,000 € 315 €/m²

Stavebný pozemok s projektom v tichej lokalite Nové Záhrady V

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Nové záhrady V | 440 m²

Na predaj stavebný pozemok s vypracovaným projektom rodinného domu pre stavebné povolenie, situ

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

179,500 € 408 €/m²

Na predaj exkluzívny stavebný pozemok v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Strojnícka | 1,466 m²

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj atraktívny stavebný pozemok v Bratislav

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

307 €/m2 307 €/m2

RADO | Exkluzívny stavebný pozemok Ružinov - Prievoz 760 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Varínska | 760 m²

„Investičný stavebný pozemok so stavbami v atraktívnej rohovej polohe Ružinova - PRIEVOZ (Varín

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

799,000 € 1051 €/m²

NA PREDAJ SLNEČNÝ POZEMOK PRI MALOM DUNAJI

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | 555 m²

JKV REAL ponúka jedinečný pozemok s výmerou 555 m² pri vode, ideálny pre Váš vysnívaný dom. Či

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

198 €/m2 198 €/m2

DOM-REALÍT, - Relaxačná záhrada pri Zlatých pieskoch

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Mokráň Záhon | 257 m²

DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj jedinečnú mestskú záhradu na oddych a relax v obľúbenej záhradk

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

99,000 € 385 €/m²

MARKENBERG I Slnečný pozemok pre výstavbu rodinného domu

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Priehradná | 1,358 m²

MARKENBERG ponúka na predaj pozemok s výmerou 1 358 m² na ulici Priehradná 2 v Bratislavskej Vr

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

575,000 € 423 €/m²

Stavebný pozemok 442 m2 - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Na Piesku | 442 m²

Ponúkame na predaj záhradu v Ružinove s možnosťou pokračovať v prebiehajúcom konaní na stavebné

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

135,000 € 305 €/m²

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, BOČNÁ ULICA, BRATISLAVA II - TRNÁVKA.

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Bočná | 253 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, stavebný pozemok o celkovej výmere 253.00 m2 napojený na všetky i

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

179,900 € 711 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný pozemok pri Malom Dunaji s chatkou – ideálne miesto na oddych

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Domové role | 799 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj priestranný pozemok v obľúbenej záhradkárske

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

290,000 € 363 €/m²

Slnečný stavebný pozemok na predaj - Nové záhrady

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Nové záhrady II | 611 m²

Na predaj slnečný stavebný pozemok 611 m² – Bratislava, Nové záhrady Ponúkame na predaj slneč

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 409 €/m²

PREDAJ POZEMOK, výmera 1032 m2, ulica Gagarinova, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Gagarinova | 1,032 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám exkluzívne ponúka na predaj INVESTIČNÝ pozemok na Gagarinovej

Publikované: 26.01.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 310 €/m²

Pozemok na výstavbu rodinného domu, Domové Role Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 469 m²

Ponúkame na predaj výnimočný pozemok na výstavbu rodinného domu v dynamicky sa rozvíjajúcej lok

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

138,500 € 295 €/m²

člen NARKS

ASSENZIO - PREDAJ - STAVEBNÝ POZEMOK - RUŽINOV - WATTOVA

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Wattova | 260 m²

Stavebný pozemok v lukratívnej lokalite Bratislava – Ružinov (Trnávka, Wattova ulica) Ponúkame

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

235,000 € 904 €/m²

ASSENZIO - PREDAJ - STAVEBNÝ POZEMOK - RUŽINOV - WATTOVA

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Wattova | 620 m²

PONÚKAME NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK S DOMOM V LUKRATÍVNEJ LOKALITE BRATISLAVA - RUŽINOV, ČASŤ T

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

555,000 € 895 €/m²

DIRECTREAL|611 m² slnečného pokoja – pozemok na výstavbu rodinného domu v lokalite Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Nové záhrady VII | 611 m²

Directreal Office - Ponúkam na predaj slnečný pozemok s rozlohou 611 m², kde si môžete vytvori

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 409 €/m²

Pozemok v záhradkárskej oblasti pri Zlatých pieskoch

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Zlaté piesky | 695 m²

Pozemok v záhradkárskej oblasti pri Zlatých pieskoch. Pozemok v osobnom vlastníctve, o rozlohe

Publikované: 19.12.2023 Aktualizované: 23.01.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

240,000 € 345 €/m²

Predaj pozemku 1553m² v Bratislave časť Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Domkárska | 1,553 m²

Predáme pozemok o výmere 1 553 m² v atraktívnej a vyhľadávanej bratislavskej mestskej časti Ruž

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

130,000 € 84 €/m²

Pozemok so starším rodinným domom, Bratislava II - Ružinov, PREDAJ

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Mlynské Luhy | 852 m²

Realitná kancelária NAVI Real, s.r.o. vám ponúka na predaj pozemok so starším rodinným domom Ru

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

360,000 € 423 €/m²

Pozemok Ružinov, Gagarinová Mierová 860m² s upi vhodný na polyfunkciu

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | 860 m²

Ak hľadáte vhodnú lokalitu pre svoj podnikateľský zámer v ponuke mám aj iné zaujímavé nehnutel

Publikované: 09.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

HOUSE & WEBER I ZLATÉ PIESKY, Pozemok 212 m2 – rovinatý, POKOJ, zeleň, MONITOROVANÝ, pár metrov od jazera

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Zlaté piesky | 212 m²

HOUSE & WEBER exkluzívne ponúka na predaj lukratívny pozemok v bezprostrednej blízkosti jazera

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 21.07.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

99,000 € 467 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8519)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Upresniť hľadanie