ATRAKTÍVNY 5 IZBOVÝ BYT SO STREŠNOU TERASOU V PROJEKTE VILY VEDUTA

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Hany Meličkovej | 165 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj 4-5 izbové penthousy v projekte VILY VEDUTA. Tento projekt spája

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

MIKELSSEN - Na predaj nadštandardný 5 izbový byt s terasou na Starých Gruntoch

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Staré Grunty | 254 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN exkluzívne ponúka nadštandardný 5-izbový byt o rozlohe 204 m² s p

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

900,000 € 3543 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívny byt v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Pod Rovnicami | 165 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj výnimočné bývanie v Karlovej Vsi. Jedná sa o

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

744,500 € 4512 €/m²

člen NARKS

Predáme 5 izb byt v Karlovej Vsi na Ladislava Sáru

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Ladislava Sáru | 90 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 5 izb. byt na ulici Ladislava Sáru v Bratislava IV- Karlova ves.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

289,000 € 3211 €/m²

COMODINO - nádherný 5izbový penthouse s panoramatickými výhľadmi, veľkometrážnou terasou a luxusným vybavením

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Albína Brunovského | 190 m²

COMODINO ponúka na predaj luxusný 5 - izbový penthouse s krbom a tým najkvalitnejším zariadením

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 12.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

5i byt s 6,5A záhradou a bazénom a výhľadom, samostatná jedáleň - Jamnického 5, 841 05 Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Jamnického | 200 m²

Vybavenie nehnuteľnosti 30m2 bazén 6.5 A záhrada bezpečnostné žalúzie bezpečnostný systém bezpr

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Predaj 5-izbového bytu

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Pod Rovnicami | 120 m²

Ponúkam na predaj moderne zrekonštruovaný 5-izbový byt na ulici Pod Rovnicami. Úžitková plocha

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

422,000 € 3517 €/m²

Predaj 5-izboveho bytu Karlová Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Hlaváčikova | 123 m²

Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zrekonštruovaný 5-izbový byt, ktorý predstavuje ideá

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

412,900 € 3357 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 110893 | Veľkorysý byt s krbom, pivnicou, balkónom, dvoma terasami

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Vincenta Hložníka | 225 m²

Veľkorysý byt s krbom, pivnicou, balkónom, dvoma terasami a celkovou plochou 265 m² sa nachádza

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

1,299,000 € 5773 €/m²

DOM-REALÍT,- ponúka 5 izbový byt s výhľadom

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Donnerova | 88.6 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame veľky byt na Donnerovej ulici + 8/8 poschodie s výťahom + 87m2 +

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

329,000 € 3713 €/m²

Na predaj reprezentatívny 6-izbový byt s garážou s výhľadom na Rakúsko

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Matejkova 57 | 157 m²

Na predaj výnimočný 6-izbový byt v uzavretom komplexe Butterfly, 156,5 m2 + terasa + balkón, Ma

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

545,000 € 3471 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nadštandardný byt s dvomi loggiami a krásnym výhľadom – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Jurigovo nám. | 101.96 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný byt na začiatku Karlovej Vsi, vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

340,000 € 3335 €/m²

NOVÁ CENA - Priestranný 5i byt v srdci Karlovej Vsi - Rodinné bývanie v objatí zelene

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Donnerova | 100 m²

Hľadáte domov, kde sa spája pokoj prírody s výbornou dostupnosťou do centra, kompletnou občians

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

329,000 € 3290 €/m²

člen NARKS

PENTHOUSE NAD LESOM: 220 m² neobmedzených možností

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Matejkova | 220 m²

Hľadáte priestor, ktorý sa prispôsobí vašim snom, a nie vy jemu? Ponúkame na predaj výnimočný m

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

669,000 € 3041 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23087)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality v Martine (763)
Upresniť hľadanie