Chalupa, rekreačný domček | 160 m²
Ponúkame na predaj zaujímavú nehnuteľnosť v krásnom prostredí lazov s panoramatickým výhľadom p
249,000 € 1556 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
Túžite po živote na vidieku? V prekrásnom horskom prostredí osady Madačka, ponúkame na predaj t
77,000 € 1125 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Tento rodinný dom v obci Mužla predstavuje ideálnu príležitosť pre tých, ktorí hľadajú pokojné
85,000 € 567 €/m²
Objekt pre obchod | 960 m²
Investori, podnikatelia pozor! Hľadáte zaujímavé miesto na Slovensku pre rozbehnutie nového pro
355,000 € 370 €/m²
Farmárska usadlosť | 265 m²
Dve samostatné nehnuteľnosti, ktoré vytvárajú funkčný celok s potenciálom na bývanie, rekreáciu
85,000 € 321 €/m²
Rodinný dom | 75 m²
Hľadáte miesto, kde si skutočne oddýchnete od ruchu mesta, nadýchnete sa čerstvého vzduchu a vy
48,000 € 640 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Ponúkame na predaj priestranný rovinatý pozemok o výmere 1 553 m² s ideálnymi rozmermi približn
36,000 € 360 €/m²
Historický objekt | 955 m²
Kaštieľ z čias pred rokom 1700 je veľmi ojedinelá príležitosť na trhu s krásnou históriou, ktor
330,000 € 346 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
Vyšné Repaše, dedinka schovaná v srdci Levočských vrchov, kde sa snúbi krásna príroda s pokojný
54,900 € 686 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 30 m²
Na prízemí sa nachádza veľká hala, kuchyňka s komínom, sklad a schodište do pivnice, ktorá je v
38,000 € 1167 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 14 m²
Ponúkame na predaj záhradnú chatku so záhradou o výmere 309 m² v tichej záhradkárskej oblasti H
27,000 € 1929 €/m²
Rodinný dom | 70 m²
Asi 100 ročná drevenica stojí na peknom 16 árovom pozemku neďaleko Svidníka. Drevenica sa nachá
31,900 € 456 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
V nepriechodnej obci Bádice situovanej pod horou obklopenej krásnym lesným prostredím sa nachád
174,000 € 1338 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Túto ponuku treba vidieť. Zaujímavá je svojim charakterom, dispozíciou v rámci dediny a umiestn
199,900 € 1000 €/m²
Apartmán | 37 m²
Investičný apartmán pozostáva z jednej obytnej miestnosti s kuchynským kútom, vstupnej chodby,
135,000 € 3649 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom. Nachádza sa v obci Krtovce vzd
115,000 € 1278 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 50 m²
Chata je situovaná na zväčša rovinatom v dolnej časti terasovite upravenom pozemku južnej orien
63,500 € 1270 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Na okraji krásnej Silickej planiny v Národnom parku Slovenský kras, v okrajovej časti malebnej
97,000 € 747 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 25 m²
Vinica sa nachádza vo vinárskej časti Eveteš neďaleko malebnej obce Jablonov nad Turňou, na úpä
40,000 € 1600 €/m²
Rodinný dom | 70 m²
V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj nehnuteľnosť ktorá je vhodná na trvalé bývan
59,000 € 843 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Nehnuteľnosť sa nachádza v centrálnej časti obce Úhorná, ktorá leží vo Volovských vrchoch, neďa
38,000 € 380 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Na predaj dom na prerobenie v horskej obci Utekáč - Drahová. Dom má na prízemí kuchyňu, izbu, š
40,000 € 500 €/m²
Rodinný dom | 70 m²
Hľadáte kľudné miesto na bývanie alebo chalupárčenie na vidieku blízko prírody? Tento dvojizbov
38,000 € 543 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Ponúkame na predaj krásny veľký dom v tradičnom štýle v obci Hodruša-Hámre časť Kopanice. Dom s
629,000 € 2516 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.