Garáž | Plynárenská | 0 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj garážové státie, ktoré sa nachádza na Plynárenskej ulic
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Partizánska | 80 m²
DOM-REALÍT, ponúkame na predaj starší rodinný dom s väčším pozemkom pod lesom v tichej prírodne
230,000 € 2875 €/m²
2 izbový byt | Kladnianska | 51 m²
DOM-REALÍT, Zrekonštruovaný 2-izbový byt (51m2) vo vyhľadávanej lokalite v Prievoze na Kladnian
225,000 € 4412 €/m²
5 a viac izbový byt | Donnerova | 88.6 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame veľky byt na Donnerovej ulici + 8/8 poschodie s výťahom + 87m2 +
329,000 € 3713 €/m²
4 izbový byt | Donnerova | 88.6 m²
329,000 € 3713 €/m²
3 izbový byt | Púpavová | 65 m²
DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj jedinečný byt na jedinečnom mieste s príjemnou atmosférou svetla
239,900 € 3691 €/m²
Rodinný dom | Kapria | 125 m²
Z poverenie majiteľa vám ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom - typ bungalov v Senci. + veľk
1 € 0 €/m²
2 izbový byt | Jána Ondruša | 62.1 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj posledný voľný 2i byt v novostavbe Kozlisko + 62,10m2
183,195 € 2950 €/m²
2 izbový byt | Budatínska | 54 m²
Z poverenia majiteľa ponúkam na predaj pekný a veľký 1-izbový byt + tehlová stavba z roku 200
207,000 € 3833 €/m²
Obchodné priestory | Vodná | 100 m²
DOM REALÍT - ponúka na prenájom obchodné, kancelárske priestory v mestskej časti mesta Nitra -
600 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Azalkova | 613 m²
DOM-REALÍT, - Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Nitre na Zobore, vo veľmi kľudnej okrajov
95,000 € 155 €/m²
2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 40 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj zariadený 2 izbový byt, Vlčie hrdlo + bytový dom, kto
144,500 € 3613 €/m²
2 izbový byt | Podzáhradná | 49 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 2 izbový byt, Podunajské Biskupice + 9/10 poschodie +
173,600 € 3543 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Azalkova | 650 m²
120,500 € 185 €/m²
Rodinný dom | 175 m²
Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom situovaný v tichom zelenom prostredí obľúbe
530,000 € 3029 €/m²
3 izbový byt | Studenohorská | 69.6 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Lamači. + byt 69,6m² + loggia 7,88 m² + pivnica 1,5 m² + ori
245,000 € 3520 €/m²
3 izbový byt | Agátová | 66 m²
Všeobecný popis Ponúkame na predaj 3 izbový byt v lesom obklopenej časti Dúbravky na Agátovej u
195,000 € 2955 €/m²
1 izbový byt | Budatínska | 54 m²
207,000 € 3833 €/m²
Reštauračné priestory | Vŕbová | 180 m²
Ponúkame na predaj dvojpodlažný obchodno prevádzkový objekt, nachádzajúci sa vo Vrakuni na Vŕbo
233,900 € 1299 €/m²
Rodinný dom | SNP | 923 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj polyfunkčný objekt s rodinným domom po kompletnej rekon
449,000 € 486 €/m²
Objekt pre obchod | 687 m²
DOM-REALÍT, Ponúkame na prenájom priestrannú nehnuteľnosť (687m2) so širokými možnosťami využit
5,500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Apartmán | 9 m²
DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj jedinečnú mestskú záhradu na oddych a relax v obľúbenej záhradk
99,000 € 11000 €/m²
Rodinný dom | Vŕbová | 180 m²
DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj dvojpodlažný obchodno prevádzkový objekt, nachádzajúci sa vo Vra
233,900 € 1299 €/m²
Rodinný dom | Hviezdna | 240 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 7-8 izbový dom s dvoj-garážou I Podunajské Biskupice Pa
549,000 € 2288 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.