ABSOLÚTNE SÚKROMIE, 5. IZB. RODINNÝ DOM NA KONCI SLEPEJ ULICE, HAMULIAKOVO

Reality Hamuliakovo

Rodinný dom | Brestová | 180 m²

RODINNÝ DOM NA KONCI SLEPEJ ULICE, KDE ZA VAMI KONČÍ SVET A ZAČÍNA POKOJ Videoobhliadka https:

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Hamuliakovo

419,990 € 2333 €/m²

Top
Top

Na predaj pozemok v záhradkárskej oblasti 393 m2 v Hamuliakove (SC)

Reality Hamuliakovo

Záhrada | Hlavná | 393 m²

Voľnébývanie.sk Ponúka na predaj pozemok v záhradkárskej oblasti 393 m2 v v Hamuliakove (SC).

Publikované: 14.01.2023 Aktualizované: 23.12.2025
Pozemky na predaj Hamuliakovo

6,000 € 15 €/m²

Na predaj pozemok v záhradkárskej oblasti 425 m2 v Hamuliakove (SC)

Reality Hamuliakovo

Záhrada | Hlavná | 425 m²

Voľnébývanie.sk Ponúka na predaj pozemok v záhradkárskej oblasti 425 m2 v v Hamuliakove (SC).

Publikované: 13.01.2023 Aktualizované: 23.12.2025
Pozemky na predaj Hamuliakovo

6,000 € 14 €/m²

Rodinný dom v tichej časti Hamuliakova, 4 minúty od Dunaja

Reality Hamuliakovo

Rodinný dom | Hamuliakovo | 160 m²

Niekedy človek nehľadá len väčší dom. Hľadá miesto, kde konečne stíchne svet. Predstavte si r

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Domy na predaj Hamuliakovo

424,990 € 2656 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadám 2 izbový byt na prenájom v okolí Hamuliakovo pre klienta

Reality Hamuliakovo

2 izbový byt | centrum | 60 m²

Hľadám 2 izbový byt preklienta v okolí Hamuliakova pre klienta

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Hamuliakovo

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj| Luxusný 3i RD v Šamoríne, 2min. od R7/D4| Gofar| Exkluzívne

Reality Hamuliakovo

Rodinný dom | Hamuliakovo | 100.15 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj moderný 3-izbový rodinný dom v Šamoríne, ktorý predstavuje

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Hamuliakovo

258,000 € 2576 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok pre rekreačné účely v Hamuliakove

Reality Hamuliakovo

Rekreačný pozemok | Pri hrádzi | 1,235 m²

Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 1235 m2 pri hrádzi v Hamuliakove. Pozemok má šírku 15 m,

Publikované: 07.03.2024 Aktualizované: 13.11.2025
Pozemky na predaj Hamuliakovo

111,150 € 90 €/m²

RK DOBRÉ REALITY predáva 5-izbový rodinný dom v Hamuliakove

Reality Hamuliakovo

Rodinný dom | 300 m²

Realitná kancelária Dobré reality spol. s r. o. predáva 5-izbový rodinný dom v Hamuliakove. R

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hamuliakovo

459,000 € 1530 €/m²

Investičný pozemok v Hamuliakove

Reality Hamuliakovo

Rekreačný pozemok | Hamuliakovo | 7,284 m²

STARS REALITY predá pozemok v obci Hamuliakovo o celkovej výmere 7 284 m². Pozemok sa nachádza

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hamuliakovo

50 €/m2 50 €/m2

Na predaj rekreačný pozemok v Hamuliakove pri hrádzi

Reality Hamuliakovo

Rekreačný pozemok | Hamuliakovo | 1,235 m²

Ponúkáme Vám na predaj rekreačný pozemok v Hamuliakove pri starej hrádzi ,len pár metrov od Dun

Publikované: 29.08.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hamuliakovo

111,000 € 90 €/m²

Na predaj príjemný 2-izbový byt s predzáhradkou v Hamuliakove

Reality Hamuliakovo

2 izbový byt | Scilová | 44.5 m²

Exkluzívne na predaj príjemný 2-izbový byt s privátnou predzáhradkou v Hamuliakove – bývanie pr

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Hamuliakovo

239,900 € 5391 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PÚPAVOVA, Kalinkovo, 5-i dom, 225 m2– stavba z r. 2019, vysoké stropy 2,9m, jacuzzi, klimatizácia v každej izbe

Reality Hamuliakovo

Rodinný dom | Hamuliakovo | 225 m²

Realitná kancelária HOMEpartner.sk vám exkluzívne ponúka na predaj nádherný, priestranný a do d

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Hamuliakovo

629,000 € 2796 €/m²

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Hamuliakovo

Reality Hamuliakovo

1 izbový byt | 48 m²

Realitná kancelária HALO reality a Viliam Smerek, kontakt: 0918 913 772, nehnuteľnosť s ID: SS-

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Hamuliakovo

140,000 € 2917 €/m²

5 izbový rodinný dom s priestrannou záhradou s výhľadom na jazero v tichej oblasti Hamuliakova

Reality Hamuliakovo

Rodinný dom | Hamuliakovo | 310 m²

Ponúkame na predaj útulný 5 izbový rodinný dom postavený v roku 2006 v tichej a pokojnej loka

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hamuliakovo

450,000 € 1452 €/m²

NADČASOVÝ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM PRI HRÁDZI – HAMULIAKOVO

Reality Hamuliakovo

Rodinný dom | Dunajská | 310 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci, technicky poctivo postavený rodinný dom na Dunajskej

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hamuliakovo

360,000 € 1161 €/m²

Bez maklérov predám úžasný pozemok v lokalite Hamuliakovo ID 105460

Reality Hamuliakovo

Orná pôda | Dunajská riviera | 12,313 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Hamuliakovo

861,910 € 70 €/m²

4-IZBOVÁ NOVOSTAVBA V KALINKOVE: Nadštandardný dom (časť A REZERVOVANÁ)

Reality Hamuliakovo

Rodinný dom | Hamuliakovo | 100.08 m²

Hľadáte bývanie, ktoré nie je len "ďalším domom v poradí"? Ponúkame na predaj moderný 4-izbový

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hamuliakovo

289,000 € 2888 €/m²

REZERVOVANÉ- RODINNÝ DOM PRI DUNAJI S DOVOLENKOVOU ATMOSFÉROU - HAMULIAKOVO

Reality Hamuliakovo

Rodinný dom | Poľná | 212 m²

3 podlažia | záhrada s altánkom | klimatizácia | súkromie | slepá ulica Hľadáte pokojné bývani

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hamuliakovo

304,000 € 1434 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ – Športovo–rekreačný areál, 2 ha, Hamuliakovo, motel, tenis

Reality Hamuliakovo

Rekreačný pozemok | Poľná | 19,972 m²

Spoločnosť BHS Reality, s.r.o., ponúka na predaj milovníkom športu, chovu (napr. koní, oviec a

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 08.02.2026
Pozemky na predaj Hamuliakovo

70 €/m2 70 €/m2

Veľký pozemok v obci Hamuliakovo na predaj

Reality Hamuliakovo

Rekreačný pozemok | 36,000 m²

Ponúkame na predaj pozemok s celkovou výmerou 3,6 ha v obci Hamuliakovo, ca. 23km od Bratislavy

Publikované: 11.03.2021 Aktualizované: 19.07.2021
Pozemky na predaj Hamuliakovo

Cena dohodou

člen NARKS

Hamuliakovo - Prenájom 3 izb. byt, veľký byt, Klimatizácia v cene.

Reality Hamuliakovo

3 izbový byt | Pri píle | 90 m²

Na prenájom pekný zariadený 3-izb.byt, v Hamuliakove, ul. Pri píle, Novostavba s novou klimatiz

Publikované: 29.03.2022 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Hamuliakovo

670 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

NAJKRAJŠÍ POZEMOK V HAMULIAKOVE – LUXUS, SÚKROMIE A INVESTIČNÝ POTENCIÁL V JEDNOM 4513m2

Reality Hamuliakovo

Pozemok pre rodinné domy | Gaštanová | 1,902 m²

Dávame Vám do pozornosti exkluzívnu ponuku. NAJPÔVABNEJŠÍ POZEMOK V HAMULIAKOVE – LUXUS, SÚ

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Hamuliakovo

Info v RK

DIRECTREAL|Exkluzívny, 4 izbový bungalov s bazénom a vírivkou

Reality Hamuliakovo

Rodinný dom | Hamuliakovo | 140 m²

Directreal Next Home - Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom – bungalov, ktorý spája

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hamuliakovo

535,000 € 3821 €/m²

ESTATERS | Prenájom 2-Izbový byt s parkovaním v príjemnom prostredí v lokalite Hanuliakovo!

Reality Hamuliakovo

2 izbový byt | Ostricová | 52.5 m²

Realitná kancelária ESTATERS vám ponúka na prenájom plne vybavený, 2-Izbový byt s parkovaním na

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Hamuliakovo

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (763)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23089)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie