Rodinný dom | SNP | 635 m²
Videoobhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=nihQmFbnRYh Ponúkame na predaj rozľahlý dvo
Cena dohodou
Rodinný dom | Štúrova | 400 m²
Realitná kancelária CITY REALITY BRATISLAVA Vám ponúka Exkluzívne na predaj útulný 6 + izbový r
99,000 € 248 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 75.28 m²
Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 3-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa
375,000 € 4981 €/m²
5 a viac izbový byt | Štúrova | 187.81 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 5-izbový byt o rozlohe 187,81 m² (z toho 17,13 m² terasa), ktorý s
639,000 € 3402 €/m²
Obchodné priestory | Ľ. Štúra | 24 m²
Reality na kľúč vám ponúka na prenájom obchodný alebo kancelársky priestor priamo pred autobuso
290 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²
Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 2-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n
251,000 € 4743 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 108.59 m²
Gravitas a.s. ponúka výborne dispozične riešený 4-izbový PENTHOUSE v projekte Pekná cesta, ktor
732,000 € 6741 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²
259,000 € 4894 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 108.92 m²
Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 4-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa
540,000 € 4958 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 36.97 m²
Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 1-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n
183,000 € 4950 €/m²
Obchodné priestory | Kunovská | 14.5 m²
GRAVITAS exkluzívne ponúka: - Špičkovo vybudovaná a zariadená zubná ambulanciu - výborná lokali
2,300 €/mesiac 159 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Mlynské Nivy | 62.19 m²
Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 3-izbového bytu na ulici Ml
Cena dohodou
3 izbový byt | Mlynské Nivy | 60.5 m²
Cena dohodou
2 izbový byt | Nezadaná | 55.25 m²
272,000 € 4923 €/m²
3 izbový byt | Mlynské Nivy | 71.18 m²
Cena dohodou
3 izbový byt | Nezadaná | 71.95 m²
Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 3-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n
349,000 € 4851 €/m²
3 izbový byt | Mlynské Nivy | 66.42 m²
Cena dohodou
2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²
256,000 € 4837 €/m²
3 izbový byt | Mlynské Nivy | 70.98 m²
Cena dohodou
3 izbový byt | Mlynské Nivy | 71.99 m²
Cena dohodou
3 izbový byt | Mlynské Nivy | 66.04 m²
Cena dohodou
Obchodné priestory | Kunovská | 15 m²
GRAVITAS exkluzívne ponúka: - kompletne vybudovaný a zariadený priestor vhodný pre zdravotníck
1,000 €/mesiac 67 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Kunovská | 18 m²
GRAVITAS exkluzívne ponúka: - Špičkovo vybudovaná a zariadená ambulancia - výborná lokalita Bra
1,300 €/mesiac 72 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Mlynské nivy | 50.34 m²
Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 2-izbového bytu na ulici Ml
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.