Prenájom 24 m2 kancelária bezbariérový prístup Nitra Vodná

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Vodná | 24 m²

Potrebujete kanceláriu s bezbariérovým prístupom z ulice s rozlohou 24 m2 a s parkovaním? Využi

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

480 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Predaj 7 izbový RD na 5,5 ár. Nitra Zbehy

Reality Zbehy

Rodinný dom | Nezadaná | 320 m²

Dohoda na cene! Tento obrovský 7 izbový rodinný dom by mohol slúžiť väčšej rodine, ktorá ocení

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Zbehy

350,000 € 1094 €/m²

Prenájom klimatizované priestory s parkovaním Nitra Centrum - firma, kancelária, ľahká výroba, predajňa..

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Vodná | 240 m²

Iba 6 eur za m2. Si podnikateľ a potrebuješ priestory? Veľké až do 400 m2, stredné 100 m2, malé

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj staromestský 3 izbový byt 116 m2 v úplnom centre Nitry Farská ul.

Reality Nitra

3 izbový byt | Farská | 116 m²

Dohoda na cene je možná! Tento byt s vysokými stropmi v historickom centre Nitry je mimoriadnou

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Nitra

299,000 € 2578 €/m²

NEO - Trnava - 87 m2 - priestory na prenájom v novom projekte Daisy Market, TMT

Reality Trnava

Administratívny objekt | Nová | 86.7 m²

Takmer 87 m² moderných administratívnych priestorov v pripravovanom projekte Daisy Market, TMT

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Exkluzívne- prerobený 2 izbový slnečný byt Levice- Vinohrady

Reality Levice

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Ponúkame vám výnimočný 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Levice – Vinohrady. Byt prešiel komple

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Levice

115,000 € 1917 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM: ÚTULNÝ 2-IZBOVÝ BYT NA LÁNSKEJ – VOĽNÝ IHNEĎ

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 43 m²

Hľadáte príjemné bývanie v dobrej lokalite s výbornou dostupnosťou? Tento menší 2-izbový byt n

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

450 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

BOSEN | Priestranný 5-izbový dom s krbom a zimnou záhradou, Veľký Biel

Reality Veľký Biel

Rodinný dom | Malobielska | 154.63 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj tehlový 5-izbový rodinný dom na ulici Malobielska v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľký Biel

460,000 € 2975 €/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Priestor vhodný pre lekársku ordináciu, fyzioterapiu, cvičenie jógy, posilovňu

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Ulica Sladovnícka | 500 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestor o rozlohe 524 m2 na Sladovníckej ulici 15 blízko City Arény (

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Objekty na prenájom Trnava

899 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

1kk byt v top lokalite s možnosťou parkovania

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica Sladovnícka | 41.2 m²

Prestige Park Trnava ponúka na prenájom 1-izbový byt v uzatvorenom areáli na Sladovníckej ulici

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Trnava

659 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Nová garsónka na prenájom – Trnava, Sladovnícka (Prestige Park)

Reality Trnava

Garsónka | Ulica Sladovnícka | 19 m²

Ponúkame na prenájom krásnu zariadenú garsónku s výmerou 19 m² v modernom rezidenčnom projekte

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Trnava

509 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

Väčšia štýlová garsónka na prenájom – Trnava, Sladovnícka (Prestige Park)

Reality Trnava

Garsónka | Ulica Sladovnícka | 31 m²

Ponúkame na prenájom krásnu zariadenú garsónku s balkónom s výmerou 37 m² a klimatizáciou v mod

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Trnava

629 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárie 22,5 m2 pri POLUS-e na Pluhovej ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pluhová | 22.5 m²

Prenájom kancelárskeho priestoru v Bratislave - Novom meste neďaleko OC POLUS na Pluhovej ul.

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

IHNEĎ VOĽNÝ - 2-izbový byt na prenájom Astrova, Ružinov, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Astrova | 42 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka na prenájom 2-izbový priestranný a nadštandardný byt

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Nový dizajnový 2-izbový byt s garážou v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 47 m²

Ponúkame na prenájom úplne nový, slnečný a moderne zariadený 2-izbový byt v kompletne zrekonštr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

2-izbový byt s parkovaním a balkónom, Rača–Kadnárova, 55 m2

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kadnárova | 54 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt s balkónom, vlastným parkovacím

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

CreeX Reality - rezidenčný pozemok so súkromnou prístupovou cestou - Piešťany

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | 718 m²

CreeX Reality a Zoltán Varga ponúkajú vo výhradnom zastúpení na predaj stavebný pozemok v meste

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

179,130 € 249 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

PREDAJ 3-izbový VEĽKÝ byt Prešovská ulica NIVY s garážou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prešovská | 107.31 m²

BROKER CONSULTING ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj priestranný 3-izbový byt s garážou v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

349,000 € 3252 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

AXIS REAL | Slnečný 3-izb.byt s lodžiou, BA V Petržalka, Belinského

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Belinského | 73 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/TI P

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

640 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

AXIS REAL | 2-izb. byt, NOVOSTAVBA "ALBERO", BA V. Petržalka, Bosákova

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Bosákova | 61 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/AAN

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

AXIS REAL | 5-izbový TEHLOVÝ dom s GARÁŽOU v pôvodnom stave, Jelka

Reality Jelka

Rodinný dom | Stodolova | 164 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACZ

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Jelka

169,500 € 1034 €/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Moderný 3-izbový byt neďaleko električky po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Drobného | 71 m²

Predáme 3-izbový byt po práve dokončenej kvalitnej kompletnej rekonštrukcii nachádzajúci sa na

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

264,900 € 3731 €/m²

Krásny 3-izbový byt na začiatku Dúbravky po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Beňovského | 75 m²

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

274,900 € 3665 €/m²

SKOLAUDOVANÉ-VILADOMY PEREŠ 3 izb. byt s vlastnou záhradou a 2xparkovanie

Reality Košice-Pereš

3 izbový byt | Bystrická | 150 m²

Proximityreal ponúka na predaj výnimočný rezidenčný projekt VILADOMY PEREŠ. Vieme, že hľadáte k

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Pereš

306,500 € 2043 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8557)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1392)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Rodinné domy na predaj (23094)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30425)
Upresniť hľadanie