2 izbový byt | Bojnická cesta | 51 m²
Možno práve teraz hľadáte šikovný byt, ktorý bude ideálnym prvým bývaním. A možno ste ho akurát
Info v RK
Rodinný dom | 260 m²
Rodinný dom, miesto kde sa moderný dizajn stretáva s pohodlím a jedinečnou atmosférou. Dokonalé
265,000 € 1019 €/m²
3 izbový byt | Cesta Vl. Clementisa | 83 m²
LARES reality // ponúkame na dlhobý prenájom ( min. 1 rok ) 3,5 izbový byt, v tichej a pokojnej
620 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Martina Rázusa | 50 m²
LARES reality - Ponúkame na prenájom veľkometrážny 1-izbový byt o podlahovej ploche cca 50 m2
330 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Ulica na Kamenici | 177 m²
Táto zabývaná novostavba z roku 2020, ktorá je súčasťou dvoj domu, bude ideálnou voľbou pre týc
Info v RK
3 izbový byt | Nezadaná | 110 m²
Ponúkame krásne bývanie, v krásnom prostredí, obklopenom prírodou. Dám Vám relevantne informác
800 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | Bojnická cesta | 200 m²
LARES reality ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave na rozsiahlom pozemku o výmere 1405
450,000 € 2250 €/m²
3 izbový byt | Martina Rázusa | 80 m²
LARES reality // ponúkame na dlhodobý prenájom ( min. 1 rok ) veľkometrážny 3 izbový klimatizov
750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²
Ponúkame na predaj, rodinný dom v pôvodnom zachovalom stave s krásnym ovocným sadom. (V prípad
119,500 € 543 €/m²
3 izbový byt | 71 m²
Ponúkame na prenájom trojizbový zariadený byt s loggiou o výmere 71m2, na Mostnej ulici v Handl
540 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 110 m²
800 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 51 m²
Hľadáte pokojné bývanie blízko prírody s plným komfortom? V obľúbenej obci Kanianka ponúkame n
540 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Školská | 193 m²
Hľadáte ideálne miesto na bývanie alebo investíciu v jednom z najkrajších a najnavštevovanejšíc
260,000 € 1347 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 576 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj ideálny slnečný pozemok na výstavbu rodinného domu o výmere 576 m
46,000 € 80 €/m²
Rodinný dom | Rekreačná | 100 m²
Výborná investícia chata v prekrásnom prostredí prírody - Bojnice - Rekreačná s pozemkom o výme
260,000 € 2600 €/m²
1 izbový byt | Lúčky | 39 m²
Prenájom 1 izbového bytu, čiastočne vybavený a zariadený, Sídlisko Lúčky BOJNICE, len 5 min
350 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 39 m²
LARES reality // ponúkame na dlhobý prenájom ( min. 1 rok ) 1 izbový byt na sídlisku Lúčky v BO
350 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Komerčná zóna | Bojnická cesta | 1,405 m²
450,000 € 320 €/m²
Rodinný dom | Kpt. Jaroša | 260 m²
265,000 € 1019 €/m²
Rodinný dom | Rázusova | 217 m²
Ponúkame vám domov, ktorý kombinuje priestor, prírodu a bezpečie v srdci obce Lehota pod Vtáčni
Info v RK
Rodinný dom | A. Hlinku | 129 m²
Nový domov môžete nájsť vo vyhľadávanej časti Bojníc v jednosmernej ulici A. Hlinku s dostupnos
230,000 € 1783 €/m²
Administratívny objekt | M. Falešníka | 45 m²
Hľadáte kanceláriu pre svoje podnikanie, sídlo firmy ... kde nemusíte platiť parkovné a ďaleko
330 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Pod Brezinou | 154 m²
Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt v exkluzívnej časti Trenčína - Pod Brezinou. Byt pozostáva
Info v RK
Iný rekreačný objekt | Chorvátsko
Baia House je luxusná 3-podlažná vila v centre Rogoznice. Vila má 7 spální, 6 kúpeľní, vlastný
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.