Úplne nový 2i byt zariadený architektom na mieru s garážovým státím I SLNEČNICE UNIQ

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Fialová | 64.5 m²

Príjemná lokalita a kompletná infraštruktúra pre vaše pohodlie. Realitná kancelária ROYALTY´S p

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,000 € 4326 €/m²

Top
Top

RADO | zariadený 4-izb. dom s pozemkom 486m2 | Malinovo - Tri Vody

Reality Malinovo

Rodinný dom | Nezábudková | 100 m²

RADO | Zariadená novostavba v žiadanej lokalite Tri Vody – len 15 minút od Bratislavy „Na zač

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malinovo

415,000 € 4150 €/m²

Top
Top

AZ. 4i rodinný dvojdom v Jarovciach, bytová jednotka A - Adresa a bývanie bez kompromisov

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | 93 m²

Kvalitná stavba a technické riešenia Dvojdom je postavený s dôrazom na dlhú životnosť a nízke p

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

379,000 € 4075 €/m²

Top
Top

NGO | Vila, ktorú nenájdete náhodou - Koliba, súkromie pod lesom a výhľad, ktorý sa nemení

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Merlotová | 240 m²

Toto nie je adresa, na ktorú narazíte cestou. A práve preto tu nájdete pokoj, ktorý inde chýba

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

LEVEL REAL - Exkluzívne 3izb byt na predaj - NOVY PROJEKT - Stupava

Reality Stupava

3 izbový byt | Cementárenská | 62 m²

Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 18.01.2026
Byty na predaj Stupava

189,990 € 3064 €/m²

Top
Top

LEVEL REAL - Exkluzívne - STREŠNÝ 2 izb BYT s veľkou terasou - Stupava - NOVOSTAVBA

Reality Stupava

2 izbový byt | Cementárenská | 62 m²

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 18.01.2026
Byty na predaj Stupava

179,990 € 2903 €/m²

Top
Top

Luxusné 3 - izbové apartmány v projekte VESNA

Reality Donovaly

3 izbový byt | Donovaly | 75.1 m²

Predstavte si, že v piatok zavriete notebook, sadnete do auta a o chvíľu už riešite jediné: kam

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Donovaly

218,018 € 2903 €/m²

Top
Top

Luxusné 2-izbové apartmány v projekte VESNA

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 60.9 m²

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Donovaly

209,039 € 3432 €/m²

Top
Top

Rodinné domy v radovej zástavbe - Novostavba

Reality Spišská Nová Ves

Rodinný dom | Kasárenská ulica | 138 m²

Využite jedinečnú príležitosť byť medzi prvými majiteľmi v novom projekte výstavby rodinných ra

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Spišská Nová Ves

Info v RK

Top
Top

Posledná !!! 4-izbová nadštandartná novostavba so záhradou a výhľadom na zámok – Smolenice

Reality Smolenice

Rodinný dom | Za Bránou | 121 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, nadštandartný kompletne zariadený 4-izbový rodinný dom v prestížn

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Smolenice

326,000 € 2694 €/m²

Top
Top

COMODINO - perfektná investícia pri Horskom parku s potenciálom v novostavbe

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Sklenárska | 40.4 m²

COMODINO ponúka na predaj jednoizbový byt so zaujímavou dispozícioiu - umožňujúcou oddelenie

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

185,000 € 4579 €/m²

Top
Top

SKY PARK výnimočná ponuka - 2 izbový byt v II. veži

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 51.2 m²

Ponúkam na predaj luxusné bývanie v projekte SKY PARK. Jedná sa o 2-izbový byt s výbornou polo

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

319,900 € 6248 €/m²

Top
Top

NGO | 2 izbový byt s výhľadom na jazierko - Tri Vody, Malinovo

Reality Malinovo

2 izbový byt | Tri vody | 53 m²

Byt, ktorý spája to podstatné – výborný stav bez ďalších investícií, funkčne zariadený interiér

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Malinovo

229,000 € 4321 €/m²

Top
Top

NGO | Domy pri lese vo VRAKÚŇ (klimatizácia, tep. čerpadlo, kompletné oplotenie)

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Nezadaná | 133 m²

Predstavte si bývanie, kde máte každé ráno výhľad na zeleň, ticho okolo seba a zároveň ste za p

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

275,000 € 2068 €/m²

Top
Top

ZVÝHODNENÁ CENA 99.900€ | NOVOSTAVBA 1i byt, Banská Štiavnica - len tento byt

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | 41.25 m²

Toto je jediný byt v projekte APATRMANOVÉHO DOMU LINTICH s cenou 99 900 € s DPH – po predaji s

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

99,900 € 2422 €/m²

Top
Top

SVETLO, PRIESTOR A ATMOSFÉRA - 1i byt s balkónom, NOVOSTAVBA LINTICH

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | Lintich | 36.76 m²

Vzdušný 1-izbový byt s veľkorysou výmerou, balkónom s výhľadom na zeleň a južnou orientáciou v

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

131,850 € 3587 €/m²

Top
Top

NIDAL: PREDAJ 3-izbový byt v projekte Downtown Yards – prémiová adresa v srdci bratislavského Downtownu

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 81.12 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj priestranný a dispozične výborne riešený 3-izbový byt v

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

520,000 € 6410 €/m²

Top
Top

NIDAL: PREDAJ - Slnečný a príjemný 2-izbový byt s loggiou v obľúbenom projekte Fuxova, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 45 m²

Základné Informácie Realitná kancelária NIDAL Vám ponúka na predaj moderný a veľmi príjemný 2-

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

280,000 € 6222 €/m²

Top
Top

EDEN PARK pri Štrkovci: Priestranný 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 90.57 m²

Bývanie pri Štrkovci: Priestranný 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom Ak hľadáte domov, kde

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

439,000 € 4847 €/m²

Top
Top

2izb. byt 27/28 posch., garážové státie, pivnica - ulica Závodu Matador, BRATISLAVA-PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 46 m²

2-IZBOVÝ BYT S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA RAKÚSKO – MATADORKA, BRATISLAVA-PETRŽALKA Závodu M

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

245,000 € 5326 €/m²

Top
Top

DOWNTOWN 4-izb. byt v Štandarde v projekte Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Chalupkova | 160 m²

NA PREDAJ: Luxusný 4-izbový byt v projekte Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná

Publikované: 09.03.2023 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 4994 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

PREDAJ - Atraktívny obchodný priestor s terasou, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Reštaurácia | Dukelská | 74.1 m²

Realitná kancelária LIVIANTE Vám ponúka na predaj výnimočnú podnikateľskú príležitosť – komplet

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bernolákovo

285,000 € 3846 €/m²

Top
Top

PREDAJ - novostavba 2022, zariadený rodinný dom, pozemok 877 m², Láb

Reality Láb

Rodinný dom | Školská ulica | 116 m²

Realitná kancelária LIVIANTE Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj moderný rodinný dom v

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Láb

410,000 € 3534 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

PREDAJ modernej vily s absolútnym súkromím – Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Jazdecká | 402 m²

Realitná kancelária LIVIANTE vám exkluzívne predstavuje NA PREDAJ nadčasovú modernú vilu obklop

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

1,690,000 € 4204 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23106)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30356)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie