Donovaly – Predaj 2 izb. bytu (64 m2) v novostavbe Panorama na svahu s balkónom, pivnicou, garáž. parkovaním, komplet zariadením a vybavením bytu

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

Ponúkam exkluzívne na predaj luxusný 2 izbový APARTMÁN (na LV zapísaný ako BYT) pre extra nároč

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Donovaly

229,000 € 3578 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Novostavba 5-izbovej rodinnej vily vo Hôrkach

Reality Žilina

Rodinný dom | Juraja Závodského | 183 m²

Architektonicky premyslený priestor a nadštandardný komfort Na pozemku s rozlohou 650m2 sa na

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Žilina

489,500 € 2675 €/m²

Top
Top

Novostavba 4-izbového rodinného domu – Bátovce 8

Reality Bátovce

Rodinný dom | 100 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj modernú, skolaudovanú novostavbu 4-izbového rodinného domu v obci

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Bátovce

221,900 € 2219 €/m²

Top
Top

Novostavba 4-izbového rodinného domu – Bátovce 3

Reality Bátovce

Rodinný dom | 100 m²

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Bátovce

230,600 € 2306 €/m²

Top
Top

Novostavba 4-izbového rodinného domu – Sľažany 1

Reality Sľažany

Rodinný dom | 100 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj modernú novostavbu 4-izbového rodinného domu v pokojnej časti obc

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Sľažany

225,000 € 2250 €/m²

Top
Top

Novostavba 4-izbového rodinného domu –Sľažany 3

Reality Sľažany

Rodinný dom | 100 m²

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Sľažany

231,100 € 2311 €/m²

Top
Top

Novostavba 4-izbového rodinného domu – Želiezovce

Reality Želiezovce

Rodinný dom | 100 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj modernú, skolaudovanú novostavbu 4-izbového rodinného domu v mest

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Želiezovce

217,300 € 2173 €/m²

Top
Top

Novostavba 4-izbového rodinného domu – Kalná nad Hronom, časť Kálnica

Reality Kalná nad Hronom

Rodinný dom | Júliusa Fučíka | 100 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj modernú novostavbu 4-izbového rodinného domu v obci Kalná nad Hro

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Kalná nad Hronom

222,700 € 2227 €/m²

Top
Top

NOVOSTAVBA NA VLČINCOCH-2-IZB. BYT (F412)

Reality Žilina

2 izbový byt | Pražská | 49.1 m²

Vyberte si z ponuky bytov v novovybudovanej bytovej zóne v projekte Zelené Vlčince. Byt je súč

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Žilina

216,900 € 4418 €/m²

Top
Top

Kryté parkovacie miesto v projekte Zelené Vlčince

Reality Žilina

Garáž | Moskovská | 12.5 m²

Parkovacie miesto v krytej garáži bytového domu projektu Zelené Vlčince. Prístup cez automatic

Publikované: 19.05.2021 Aktualizované: 30.11.2025
Objekty na predaj Žilina

27,000 € 2160 €/m²

Top
Top

Predaj | Exkluzívne - 3 izbový byt v centre Trnavy v projekte CITY RESIDANCE

Reality Trnava

3 izbový byt | Františkánska | 94.33 m²

F-one reality Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt v jedinečnom projekte CITY RESIDENCE

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

419,000 € 4442 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE │ Prémiový 82m² byt v novostavbe s garážou a pivnicou

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Eduarda Wenzla | 82 m²

Ponúkame na predaj tento moderný 82m² byt s terasou. Byt je nový, kompletne zariadený a priprav

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

289,900 € 3535 €/m²

Top
Top

2 izbový byt v novostavbe - Košice - Staré Mesto, Rumanova ul.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Rumanova | 44.29 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe, v atraktívnej lok

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

234,000 € 5283 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Predaj garážového státia v projekte GREEN ATRIUM v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Trnavská cesta | 15 m²

Ponúkam na predaj garážové státie v modernom polyfunkčnom objekte Green Atrium. Ide o ideálne r

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

28,000 € 1867 €/m²

Top
Top

2-izbový byt vo vysokom štandarde novostavba Green Atrium, Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 52.3 m²

Ponúkame na predaj moderný a nadštandardne vybavený 2-izbový byt nachádzajúci sa na 7. nadzemno

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

337,654 € 6456 €/m²

Top
Top

3-izbový byt A6.G v projekte Green Atrium

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 95 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt A6.G v projekte Green Atrium, ktorý sa nachádza na 6. nadzemnom

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

543,202 € 5718 €/m²

Top
Top

3-izbový byt A7.A s nadštandardom v Green Atrium!

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 66.25 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 3-izbový byt s označením A7.A, ktorý je súčasťou prestížneho proje

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,000 € 6023 €/m²

Top
Top

Moderný 2-izbový byt B2.F v projekte Green Atrium s chladením a kúrením v strope!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 62.67 m²

Objavte svoj nový domov v jednom z najžiadanejších bratislavských projektov, Green Atrium! Pred

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

358,785 € 5725 €/m²

Top
Top

3-IZBOVÝ BYT B2.G V PROJEKTE GREEN ATRIUM

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 104.78 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť bývania v srdci Bratislavy – priestranný byt v prestížn

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

555,564 € 5302 €/m²

Top
Top

4-izbový byt v Green Atrium, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Trnavská cesta | 78.76 m²

Predstavte si život v objatí moderného komfortu a zelene, priamo v srdci pulzujúceho Ružinova.

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

497,427 € 6316 €/m²

Top
Top

REALFINN PREDAJ - NOVOSTAVBA V NOVÝCH ZÁMKOCH, RADOVÁ ZÁSTAVBA

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Hlavné Námestie | 180 m²

PÁČI SA VÁM TÁTO NOVOSTAVBA, REZERVUJTE SI DOM U NÁS. Ponúkame Vám na predaj novostavbu radovéh

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Nové Zámky

279,900 € 1555 €/m²

Top
Top

REALFINN EXKLUZÍVNE PREDAJ - NOVOSTAVBA BUNGALOV V NOVÝCH ZÁMKOCH, Centrum

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Hlavné Námestie | 130 m²

PÁČI SA VÁM TÁTO NOVOSTAVBA V CENTRE MESTA, REZERVUJTE SI DOM U NÁS. Môžete bývať už o niekoľko

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Nové Zámky

285,000 € 2192 €/m²

Top
Top

PREDAJ – VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT V BYTOVOM DOME KAČICA

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Komenského | 99.5 m²

Dovoľujeme si Vám ponúknuť na predaj veľký a priestranný byt v bytovom dome KAČICA na ul. Komen

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

289,000 € 2905 €/m²

Top
Top

TOP PRIESTOR NA PODNIKANIE S VÝKLADOM – RAČA Ideálny pre služby, showroom alebo kancelárie

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Kadnárova | 90 m²

Ponúkam na predaj nebytový priestor nachádzajúci sa na Kadnárovej ulici 71 v Bratislave – mests

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

222,900 € 2477 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1378)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality v Martine (741)
Rodinné domy na predaj (23106)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30356)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie