COMODINO - výnimočný dvojizbový byt na Ružovej doline, s balkónom a parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 65 m²

COMODINO ponúka exkluzívne na predaj 2 - izbový byt o výmere 65 m2, na ulici Ružová dolina, v o

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 4308 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Ďalšia etapa developerského projektu GALVANIA Rezidencie spustená – bývanie, kde to žije!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 46 m²

Objavte ďalšiu etapu projektu GALVANIA Rezidencie, ktorý prináša štýlové bývanie s dôrazom na k

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

189,000 € 4109 €/m²

Top
Top

GODDESS PROPERTY - PREDAJ - novostavba 3 izbový HOUSEBÓT 120 m2 - PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

Hausbót | Zuzany Chalupovej | 67 m²

GODDESS PROPERTY ponúka na PREDAJ modernú novostavbu, štýlovo zariadený 3-izbový HOUSEBÓT s pod

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 5060 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3 izbový vzorový byt č.6 v OS Za Južnou BD1 na predaj za 299.700 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 88.14 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový vzorový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh. Čis

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Trenčín

248,500 € 2819 €/m²

Top
Top

novostavba 4 izbový rodinný dom Neporadza, na pozemku 635m2

Reality Neporadza

Rodinný dom | Nezadaná | 158 m²

5 STARS Realitná agentúra Vám ponúka nový 4-izbový bungalov, ktorý sa nachádza v malebnej dedi

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Neporadza

Info v RK

Top
Top

GRAVITAS | 4-izbový byt s dvomi balkónmi, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské Nivy | 84.08 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 4-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | 2-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence | Ružinov |

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 53.5 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 2-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | 3-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 71.99 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 3-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | 1-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mlynské nivy | 42.46 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 1-izbového apartmánu na uli

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

Znížená cena PREDAJ novostavba 4i bungalov, pozemok 909m2, Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | 111 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na pred

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Nitra

349,990 € 3153 €/m²

Top
Top

NIDAL: PREDAJ - 4-izbový rodinný dom v dvojdome v Stupave

Reality Stupava

Rodinný dom | 91 m²

Základné informácie Predstavte si, že bývate 25 minút od Bratislavy, ale večer zaspávate v tic

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Stupava

300,000 € 3297 €/m²

Top
Top

NIDAL - PREDAJ dizajnový 3-izbový byt s terasou a predzáhradkou v štýle japonského minimalizmu v projekte Zlaté Schody - Devín

Reality Bratislava-Devín

3 izbový byt | 83.56 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj výnimočný 3 izbový byt v rodinnom dome s troma byto

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

499,000 € 5972 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NIDAL: PREDAJ 2-izbový byt s veľkým balkónom – Danubia Residents, Komárno (byt č. 31)

Reality Komárno

2 izbový byt | 49.22 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj štýlový, kompletne zariadený 2-izbový byt v modernom re

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

140,000 € 2844 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

2 IZBOVÝ BYT S PREZÁHRADKOU, PIVNICOU A PARKOVANÍM - BENALEX HOME RESIDENCE, Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

2 izbový byt | Studená | 55 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny 2 izbový byt v Novostavbe z roku 2020 v Dunajskej Lužnej v BENAL

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

227,900 € 4144 €/m²

Top
Top

Výhodné ceny. Skolaudované byty a apartmány vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 50.5 m²

Najlepšie ceny novostavieb v Bratislave! 2-izb skolaudované apartmány od 164.000,- Eur! Ihneď k

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

164,000 € 3248 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NIDAL: Predaj - stavebný pozemok v Zálesí - časť DOMKY

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | 890 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu v a

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

239,000 € 269 €/m²

Top
Top

Lucron ponúka jedinečný mezonet v projekte Urban Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 172.26 m²

Urban Residence je osobitý rezidenčný projekt určený pre všetkých, ktorí chcú bývať v meste, vy

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

789,750 € 4585 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

4.-izbový rodinný dom v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Jabloňová | 115 m²

V Bernolákove na ulici Jabloňová ponúkam 4.-izbový bungalov na predaj. FOTKY DOMU SÚ UŽ REÁL

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

375,000 € 3261 €/m²

Top
Top

Úplne nový, skolaudovaný 3-izbový byt (C-01-05) v projekte Agáty s privátnym bazénom

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 72.46 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 3-izbový apartmán

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

318,973 € 4402 €/m²

Top
Top

SKOLAUDOVANÝ! Nadštandardný 5-izbový dom, kam sa budete každý deň radi vracať

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Agátová | 137 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 5-izbový rodinný

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

663,180 € 4841 €/m²

Top
Top

4-izbový skolaudovaný byt v novostavbe s nadštandardnou výmerou (A-03-03)

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Agátová | 106.01 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 4-izbový byt (A-0

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

523,674 € 4940 €/m²

Top
Top

Agáty - 4-izbový dokončený byt (A-03-04), ihneď k nasťahovaniu

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Agátová | 88.76 m²

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

456,076 € 5138 €/m²

Top
Top

Veľkorysý 4-izbový byt (A-04-02) s balkónom aj terasou, dostupný ihneď

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Agátová | 87.83 m²

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

587,552 € 6690 €/m²

Top
Top

Priestranný trojizbový byt v novostavbe Agáty (B-04-02), ihneď k nasťahovaniu

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 82.82 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 3-izbový byt (B-0

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

492,879 € 5951 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30357)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23108)
Upresniť hľadanie