PREDAJ 4i dizajnový byt s priestorom na bývanie aj home office, BAIII

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Trnavská cesta | 125.67 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort, elegantný dizajn a výbornú adresu? Realitná kancelária LI

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

489,000 € 4098 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

PREDAJ 3i byt v štandarde s možnosťou dokončenia, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Trnavská cesta | 91.8 m²

Hľadáte nový byt, ktorý si môžete zariadiť presne podľa svojich predstáv? Realitná kancelária

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

379,900 € 4138 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

PREDAJ 2i bytu v luxusnom projekte Downtown Yards, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 55.28 m²

Realitná kancelária LIVIANTE ponúka PREDAJ / postúpenie práv a záväzkov k 2-izbovému bytu v pre

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

385,000 € 6965 €/m²

Top
Top

RIVERS | Inteligentný dom v centre mesta – Villa B

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Révová | 236 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na predaj rodinný dom na Hradnom kopci s nádh

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

RIVERS | Inteligentný dom v centre mesta – Villa A

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Révová | 237 m²

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj 2-izbový byt s pivničnou kobkou vrátane parkovacieho státia na ulici Staré Grunty, Bratislava – Karlova Ves.

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Staré Grunty | 70 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka exkluzívne na predaj priestranný 2-izbový slnečný byt

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

280,000 € 4000 €/m²

Top
Top

NIDAL - PREDAJ dizajnový 4-izbový byt s terasou a nadčasovým minimalistickým interiérom v projekte Zlaté Schody - Devín

Reality Bratislava-Devín

4 izbový byt | 84.93 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj výnimočný 4-izbový byt B.1 v rodinnom dome s troma

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

586,912 € 6911 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NIDAL: PREDAJ Moderný komplet zariadený 5-izbový rodinný dom s terasou v Chorvátskom Grobe - časť Čierna Voda

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | 146.16 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj svetlý a veľmi príjemný 5-izbový rodinný dom so záh

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

459,999 € 3147 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

4-izbové bývanie pri lese ako alternatíva k rodinnému domu

Reality Stupava

Rodinný dom | Pod Kopcami 28A | 154 m²

Exkluzívne v Papcun Reality vám prinášame priestranný 4-izbový byt v Stupave, ktorý ponúka pres

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Stupava

329,000 € 2136 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

GRAVITAS | PREDAJ 2i byt SKY Park veža 2 Bratislava downtown

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 45.9 m²

GRAVITAS vám ponúka na predaj dizajnový a útulný pôvodne 2-izbový byt orientovaný na východnú s

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

360,000 € 7843 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

AZ. Slnečný 2-izbový byt s loggiou v Jégého aleji – ideálne bývanie aj investícia

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 46 m²

Hľadáte ideálne bývanie alebo investičnú príležitosť s okamžitým výnosom? Máme pre vás exkluzív

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 5543 €/m²

Top
Top

FRANK ZICHER – Predávame veľkometrážny 4.i byt s 2 terasami a výhľadmi na mesto aj Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Tomášikova | 227 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s dvoma terasami v

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

639,000 € 2815 €/m²

Top
Top

6-izbová novostavba s panoramatickým výhľadom na Nízke Tatry

Reality Brezno

Rodinný dom | 170 m²

Hľadáte dom, ktorý kombinuje priestor pre veľkú rodinu, moderné technológie a pokojné prostredi

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Domy na predaj Brezno

299,000 € 1759 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj 1 izbový apartmán s predzáhradkou, kolaudácia 2026

Reality Bratislava-Dúbravka

Apartmán | Polianky | 32 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový apartmán s južnou orientáciou a predzáhradkou. Apartmán má výmeru i

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

202,584 € 6331 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ_ČEREŠNE NOVÁ ETAPA PLAZA PREDAJ 1i BYTU_DOKONČENIE 2029

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 33.86 m²

Ponúkame na predaj novú etapu Čerešní - PLAZU, 1 izbový BYT so západnou orientáciou T15 - výme

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

187,449 € 5536 €/m²

Top
Top

Predaj veľký 1 izbový byt, kolaudácia 2026

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 39 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt s východnou orientáciou k nasťahovaniu už tento rok 2026. Byt

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

213,541 € 5475 €/m²

Top
Top

NIDAL: Predaj priestranného 4-izbového bytu s loggiou – Košická ul., Bratislava (Nivy)

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 148.22 m²

Základné informácie Ak hľadáte veľký rodinný byt v meste a ste radi, keď máte všetko poruke, t

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3636 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NIDAL: PREDAJ 2-izbový byt v projekte Downtown Yards – prémiová adresa v srdci bratislavského Downtownu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 52.22 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj priestranný a dispozične výborne riešený 2-izbový byt v

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

348,000 € 6664 €/m²

Top
Top

NIDAL: Predaj - Krásny 4 izbový nízkoenergetický dom v radovej zástavbe v projekte Eco Residence, Chorvátsky Grob - Monarská alej

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | 135.02 m²

Eco Residence - Bývanie presne podľa vašich predstáv! Ak snívate o rodinnom dome v tichej loka

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

340,000 € 2518 €/m²

Top
Top

NIDAL: Predaj výnimočného 3.izbového bytu na LUX poschodí – EUROVEA TOWER, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 112.41 m²

Základné informácie Ak hľadáte výnimočný byt v najprestížnejšej rezidenčnej budove na Slovensk

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

890,000 € 7917 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NIDAL: Predaj - stavebný pozemok v Zálesí - časť DOMKY

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | 1,780 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu ale

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

449,000 € 252 €/m²

Top
Top

NIDAL: Predaj - Krásne 5 izbové nízkoenergetické domy v projekte Eco Residence, Chorvátsky Grob - Monarská alej (Typ D))

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | 129.5 m²

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

415,000 € 3205 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

OCCAM | Priestranný 4i byt s balkónom, parkovaním, pivnicou a priamym vstupom do Cubiconu

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré Grunty | 122.43 m²

Occam New Home vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý, kompletne zariadený 4-izbový byt v ob

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

529,000 € 4321 €/m²

Top
Top

1-izbový apartmán v rezidenčnom projekte GALVANIA Rezidencie

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Galvaniho | 40 m²

Objavte ďalšiu etapu projektu GALVANIA Rezidencie, ktorý prináša štýlové bývanie s dôrazom na k

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

175,000 € 4375 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30357)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Rodinné domy na predaj (23108)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Upresniť hľadanie