Moderná novostavba v projekte Pod lesíkom na PREDAJ!

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Na humnisku | 121 m²

Hľadáte ideálnu nehnuteľnosť na Záhorí, len 45 minút od Bratislavy? Ponúkame vám novostavbu v t

Publikované: 11.10.2023 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

209,000 € 1727 €/m²

Top
Top

VOĽNÝ IHNEĎ - 3 izbový byt s výhodami rodinného domu

Reality Nový Svet

3 izbový byt | 65.52 m²

PRVÁ ETAPA UKONČENÁ POSLEDNÉ DVA VOĽNÉ SKOLAUDOVANÉ BYTY VILA BYTY po úspešnom projekte v Milo

Publikované: 19.10.2023 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Nový Svet

169,000 € 2038 €/m²

Top
Top

Moderná novostavba drevenice v Starej Lesnej

Reality Stará Lesná

Rodinný dom | 105 m²

Horská drevenica s dušou a investičným potenciálom Hľadáte únik do prírody, kde sa snúbi tatra

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Stará Lesná

Cena dohodou

Top
Top

Bývaj Ihneď !!! Novy 4izb. rodinný dom v štandarde s kuchyňou a vstavaným nábytkom v novej zóne vo Veselom

Reality Trnava

Rodinný dom | Veselá | 90 m²

Ponúkame vám moderné bývanie v novej rezidenčnej zóne Rezidencia Veselé – 4izb. rodinný dom B

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Trnava

220,000 € 2444 €/m²

Top
Top

Reality Madunice

Rodinný dom | M. R. Štefánika | 90 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Madunice

220,000 € 2444 €/m²

Top
Top

Reality Piešťany

Rodinný dom | N. Teslu | 90 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Piešťany

220,000 € 2444 €/m²

Top
Top

4izb. Nízkoenergeticky rodinný dom v novovybudovanej zóne v Špačinciach, exkluzívne od developera celej zóny

Reality Špačince

Rodinný dom | Hospodárska | 114.6 m²

Ponúkame vám moderné bývanie v novej rezidenčnej zóne IBV Špačince – ideálne riešenie pre rodin

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Špačince

348,000 € 2530 €/m²

Top
Top

PÁNSKY HÁJ II Kanianka - Komfortný 2-izbový byt s garážou

Reality Kanianka

2 izbový byt | Pánsky háj | 54.48 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – Elegantný 2-izbový byt s garážou v novostavbe Pánsky háj II, Kanianka

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Kanianka

168,000 € 3084 €/m²

Top
Top

PREDAJ: 3 izbový byt, 82 m2 + lodžia, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Rezedová | 82 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj 3 izbový byt s lodžiou, pivnicou a garážou na Rezedovej ulici

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,900 € 3901 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU 59,5m2 | NOVOSTAVBA | ZUZANY CHALUPOVEJ – SLNEČNICE

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 59.5 m²

MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU | NOVOSTAVBA | ZUZANY CHALUPOVEJ – SLNEČNICE Váš nový domov zač

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,900 € 4536 €/m²

Top
Top

NIDAL: PREDAJ - Nádherný designový dom na brehu jazera s vlastným mólom pri golfovom areáli Penati

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | 100 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj nadštandardný, podmanivý 3-izbový dom s dvoma podla

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

670,000 € 6700 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HD REALITY, predaj, novostavba rodinného domu, Zvolenská slatina

Reality Zvolen

Rodinný dom | 98 m²

HD Reality v zastúpení Bc. Simona Antares- tel. 0901 770 047 ponúka na predaj poslednú modernú

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Zvolen

315,000 € 3214 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

3 - IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE V CENTRE MESTA STARÁ ĽUBOVŇA

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Farbiarska | 0 m²

EXKLUZÍVNE v ponuke realitnej kancelárie BENARD ponúkame na predaj nadštandardné nové byty v

Publikované: 23.12.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

Top
Top

NA PREDAJ chatka v Orlove

Reality Orlov

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 75 m²

Ponúkame na predaj novopostavenú, vkusne zariadenú chatku v obci Orlov, situovanú v krásnom pro

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Orlov

Cena dohodou

Top
Top

Nízko-energetická novostavba 3-izbových bytov s loggiami vo Veľkom Slavkove (tepelné čerpadlo, fotovoltika)

Reality Poprad

3 izbový byt | 70 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbové byty v novostavbe s príjemnou loggiou a balkónom vo vyhľadávane

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 24.09.2025
Byty na predaj Poprad

181,896 € 2599 €/m²

Top
Top

Nízko-energetická novostavba 3-izbových bytov so záhradkami vo Veľkom Slavkove (tepelné čerpadlo, fotovoltika)

Reality Poprad

3 izbový byt | 70 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbové byty v novostavbe so záhradkami s rozlohou od 39 m² do 132 m² v

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 24.09.2025
Byty na predaj Poprad

184,896 € 2641 €/m²

Top
Top

FRANK ZICHER - Predávame zariadený 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v projekte METROPOLIS v Downtowne, BA.I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova 6 | 82.97 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v aktuálne sko

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,000 € 5653 €/m²

Top
Top

FRANK ZICHER - Predávame veľkometrážny 3 izbový byt v projekte Design Cubes na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bellova | 133.52 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt s panoramatickým výh

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

590,000 € 4419 €/m²

Top
Top

IMPEREAL - Moderné bývanie pre rodinu Rezidencia Hubický park RD 5.6B so súkromným parkom a ihriskom

Reality Hubice

Rodinný dom | Nezadaná | 117 m²

IMPEREAL ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v 1.etape REZIDENCIE HUBICKÝ PARK. Rodinný

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Hubice

229,000 € 1957 €/m²

Top
Top

ELEGANTNÝ MEZANÍN SO ZÁHRADOU MILOSLAVOV – ALŽBETIN DVOR

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Sládkovičová ulica | 110.71 m²

ELEGANTNÝ MEZANÍN SO ZÁHRADOU V PREDSTAVÁCH VAŠEJ RODINY – ALŽBETIN DVOR Realitná kancelária R

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

365,000 € 3297 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Zariadený! Nový 4-izbový mezonet so záhradou

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Osiková ulica | 103.7 m²

Exkluzívne ponúkame 4-izbový mezonet v druhej etape projektu MOJE MILKO. P Dom je kompletne za

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

299,900 € 2892 €/m²

Top
Top

Na predaj kompletne zariadený 4-izbový rodinný dom s bazénom a garážou v obci Oľdza

Reality Oľdza

Rodinný dom | 155 m²

Realitná kancelária Realityfree vám ponúka na predaj nádherný, nadštandardne riešený rodinný do

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Oľdza

349,880 € 2257 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Na predaj POSLEDNÉ DVA 2-izbové byty v projekte Rezidencia Turá Lúka

Reality Myjava

2 izbový byt | Nezadaná | 49.38 m²

Ponúkame na predaj posledné 2-izbové byty Ponúkame posledné dva 2-izbové byty. Byty sú zariade

Publikované: 23.09.2024 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Myjava

109,192 € 2211 €/m²

Top
Top

Novostavba rodinného domu s nerušeným výhľadom na ul. Lesná v Stupave

Reality Stupava

Rodinný dom | 160 m²

Espan, s.r.o. Vám ponúka na predaj novostavbu zariadeného 4 izb. rodinného domu s výnimočným vý

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Stupava

455,000 € 2844 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8515)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Rodinné domy na predaj (23106)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30356)
Reality v Martine (741)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie