MODERNÝ RADOVÝ DOM -NADČASOVÉ BÝVANIE V DUNAJSKEJ STREDE

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská | 108 m²

Ponúkame na predaj posledný dom v elegantnej radovej výstavbe, ktorá sa nachádza v tichej, slep

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

229,900 € 2129 €/m²

Novinka
Novinka

5i byt s 6,5A záhradou a bazénom a výhľadom, samostatná jedáleň - Jamnického 5, 841 05 Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Jamnického | 200 m²

Vybavenie nehnuteľnosti 30m2 bazén 6.5 A záhrada bezpečnostné žalúzie bezpečnostný systém bezpr

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

4i byt s 6,5A záhradou a bazénom a výhľadom - Jamnického 5, 841 05 Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jamnického | 200 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Jamnického | 200 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Rodinné domy v uzavretom areáli pod lesom s vlastným wellness a výhľadom

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Hodruša Hámre je jednou z najdlhších slovenských obcí a nachádza sa v ideálnej vzdialenosti ( c

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 16.09.2025
Domy na predaj Hodruša-Hámre

335,000 € 3722 €/m²

Zariadený 2 izb. apartmán 45 m2 Donovaly predaj

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 45 m²

Delta Property ponúka na predaj 2 izbový apartmán s rozlohou 45 m2. Nachádza sa na prízemí dvoj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Donovaly

109,000 € 2422 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj moderný rodinný dom

Reality Trenčianske Jastrabie

Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²

SHARK REAL Vám ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľov rodinný dom – novostavbu v obci Trenčian

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Jastrabie

Cena dohodou

priestranný 2-izbový byt na Muškáte

Reality Pezinok

2 izbový byt | Veltlínska | 56.86 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 2-izbový byt na sídlisku Muškát na Veltlínskej ulici s uzavr

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Pezinok

182,500 € 3210 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 2 IZB. BYT V NOVOSTAVBE NA FURČI s parkovacím miestom v cene

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Na hore | 56.8 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája pokoj, zeleň, výbornú dostupnosť do centra a občianskú vybavenosť?

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

215,000 € 3785 €/m²

Novinka
Novinka

Rozhanovce | Novostavba: 5-izbový BUNGALOV, 3 kúpelne, TERASA, v nadštandarde s kuchyňou aj klímou

Reality Rozhanovce

Rodinný dom | Matúša Čáka Trenčianskeho | 154 m²

Hľadáte dom, kde jedinou vašou starosťou bude vybrať si farbu sedačky a kúpiť kávovar? Väčšina

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Rozhanovce

470,000 € 3052 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj 3 izbový apartmán v krásnom prostredí Piešťan

Reality Piešťany

3 izbový byt | Rekreačná | 117 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj krásny 3 izbový apartmán s balkónom n

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Byty na predaj Piešťany

330,000 € 2821 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom – TOP LOKALITA | vlak do BA pešo | 329 900 €

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Senecká | 148 m²

Na predaj skolaudovaný moderný rodinný dom v stave holodom v jednej z najlepších lokalít Kvetos

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

329,900 € 2229 €/m²

LEVEL REAL - Exkluzívne 2izb byt na predaj- NOVOSTAVBA

Reality Stupava

2 izbový byt | Cementárenská | 60 m²

Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 18.01.2026
Byty na predaj Stupava

164,990 € 2750 €/m²

EXKLUZIVNE NA PREDAJ nebytový priestor vhodný ako kancelária či salón

Reality Stupava

Kancelárie, administratívne priestory | Cementárenská | 18 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa, ponúkame na predaj nebytový priestor na Cementárenskej ulici

Publikované: 04.02.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Priestory na predaj Stupava

79,990 € 4444 €/m²

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU 4 izb. byt s terasou 81 m2

Reality Nitra

4 izbový byt | Bratislavská | 99 m²

Hľadáte komfortné, moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale zároveň chcete

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 18.01.2026
Byty na predaj Nitra

349,990 € 3535 €/m²

Luxusný 5izb pasívny RD s bazénom v obci Trstín–Malé Karpaty

Reality Trstín

Rodinný dom | 133.44 m²

Ponúkame na predaj moderný 5-izbový pasívny rodinný dom – novostavbu v krásnom prostredí Malých

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trstín

490,000 € 3672 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Arvin & Benet | Moderný 4i rodinný dom v kľudnej lokalite

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Konvalinková | 659 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj krásny, vkusne zariadený 4i rodinný dom v lokalite ako stvorenej

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

389,000 € 590 €/m²

Novinka
Novinka

ParkResidence, luxusné bývanie v štvrti Bôrik mesta Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Bôrická cesta | 110.25 m²

ELISS REAL Vám ponúka na predaj luxusné byty v novom projekte ParkResidence, ktorý sa bude nach

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

Na predaj nové Bungalov v Trenčíne

Reality Trenčín

Rodinný dom | 512 m²

TUreality ponúka na predaj modernú novostavbu 4-izbového samostatne stojaceho bungalovu v Trenč

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trenčín

299,999 € 586 €/m²

Novinka
Novinka

PARKOVACIE STÁTIE V PODZEMNEJ GARÁŽI NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Drotárska cesta | 13.5 m²

Ponúkame na predaj parkovacie státie v podzemnej garáži na ulici Drotárska v atraktívnej lokali

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Novinka
Novinka

Unikátny rodinný dom v Kováčovej, vhodný aj pre náročného klienta, pri Zvolene na pozemku o výmere 2146 m2. 2146m2

Reality Kováčová

Rodinný dom | 2,146 m²

TUreality pripravuje do ponuky nadštandardnú exkluzívnu rodinnú vilu v kúpeľnej obci Kováčová p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kováčová

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Predaj 3 - izbového bytu

Reality Trenčín

3 izbový byt | Vladimíra Predmerského | 80 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO ponúka na predaj kompletne zariadený 3 izbový byt s parkovac

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

259,000 € 3238 €/m²

Novinka
Novinka

Na PREDAJ 3izbový byt Nitra - Ivánka

Reality Ivanka pri Nitre

3 izbový byt | Konopárenská | 70 m²

V2 Real Estate Ponúkame na Predaj: Moderný 3-izbový byt s balkónom v novostavbe – komfort, pok

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Nitre

159,990 € 2286 €/m²

Novinka
Novinka

Delta- Komerčné priestory-ambulancie lekárne škôlka IT centrum -novostavba Zvolen predaj

Reality Zvolen

Polyfunkčný objekt | Zvolen | 800 m²

Delta Property ponúka na predaj nebytové priestory spolu s rozlohou 800 m2, ktoré sa nachádzajú

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 28.11.2025
Objekty na predaj Zvolen

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23121)
Byty na predaj v Bratislave (8527)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Upresniť hľadanie