Štýlový loftový mezonet.

Reality Nitra

4 izbový byt | Trnavská | 114.07 m²

Bývajte už dnes na SLNEČNEJ PLÁNI a splňte si sen o skvelom slnečnom bývaní v novom rezidenčnom

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

273,597 € 2399 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na predaj jedinečný 4-izbový byt v centre Nitry

Reality Nitra

4 izbový byt | 79.91 m²

Moderný maklér exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Pá

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

230,000 € 2878 €/m²

Na predaj priestranný 3,5-izbový byt na Klokočine v Nitre

Reality Nitra

4 izbový byt | Baničova | 73 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zariadený 3,5-izbový byt s balkónom, klimatizáciou a

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

209,000 € 2863 €/m²

Na PREDAJ – Stračia pod Kalváriou, veľkometrážny 4-izbový exkluzívny mezonet s priestrannou terasou

Reality Nitra

4 izbový byt | Stračia | 113 m²

Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 Real Estate ako výhrad

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Na PREDAJ – Stračia pod Kalváriou, veľkometrážny 4-izbový exkluzívny byt so záhradou

Reality Nitra

4 izbový byt | Stračia | 97 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Novinka
Novinka

4 iz. byt s garážou Clementisova, Nitra - Chrenová

Reality Nitra

4 izbový byt | Clementisova | 103 m²

ARCHEUS reality Nitra Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt s loggiou v lukratívnej lokal

Publikované: 25.10.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

222,000 € 2204 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

CREDA | predaj 4-izb. byt prerobený na 3-izb. s garážou a záhradkou, Nitra - Chrenová, Ďurčanského 16

Reality Nitra

4 izbový byt | Durcanského | 113 m²

CREDA REAL ESTATE ponúka na predaj nadštandardný 3-izb. byt, ktorý vznikol úpravou pôvodnej 4-i

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

261,000 € 2310 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj veľkometrážny 4 izbový byt s výhľadom na celé mesto Nitra, 99 m2

Reality Nitra

4 izbový byt | 99 m²

R12 reality ponúka na predaj byt s nádherným výhľadom na celé mesto 4 - izbový byt s výmerou 9

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

189,900 € 1918 €/m²

4 izbový byt s garážou, Chrenová, Nitra

Reality Nitra

4 izbový byt | Clementisova | 103 m²

F003-114-DOCEa Na predaj 4 izbový byt v meste Nitra, časť Chrenová, Clementisova ulica. ROZL

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

222,000 € 2155 €/m²

4 izbový 104 m² byt s 2 balkónmi, Čermáň, Nitra

Reality Nitra

4 izbový byt | Južná | 0 m²

F459-114-MATa Na predaj priestranný 4 izbový byt v meste Nitra, Južná ulica, časť Čermáň. ROZ

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

217,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ: 4 izbový byt, Chrenová - čiastočná rekonštrukcia, balkón, pivnica

Reality Nitra

4 izbový byt | Za humnami | 90 m²

042-114-DABA Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 4 izbový byt v Nitre, v lukratívnej lokalite Ch

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

162,000 € 1800 €/m²

Predaj, 4 izbový byt+ garáž +záhrada - Nitra (1235-114-AFI)

Reality Nitra

4 izbový byt | Železničiarska | 124 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný, veľkoryso riešený 4-izbový byt s garážou, vlastnou záhradou a

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

269,000 € 2169 €/m²

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU 4 izb. byt s terasou 81 m2

Reality Nitra

4 izbový byt | Bratislavská | 99 m²

Hľadáte komfortné, moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale zároveň chcete

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

349,990 € 3535 €/m²

TOP! 4 izb. byt, balkón, 100 m2 (šatník, 2x toaleta, 3x klíma, zariadenie)

Reality Nitra

4 izbový byt | 100 m²

B10 vám ponúka na predaj nadštandardný 4 izbový byt na spodnej Klokočine - Nitra. Celková ploch

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

239,000 € 2390 €/m²

Veľký 4 izb. byt s balkónom (2x kúpeľňa) - Nitra, Klokočina

Reality Nitra

4 izbový byt | 94 m²

B10 Vám ponúka na predaj 4 izbový byt s dvomi kúpeľňami a balkónom (lódžiou) na sídlisku Klokoč

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

195,000 € 2074 €/m²

Investičný potenciál - TOP lokalita - ul. Ľ. Okánika - Chrenová - 4-izbový byt

Reality Nitra

4 izbový byt | Ľudovíta Okánika | 97 m²

4-izbový byt (97 m²) | TOP lokalita Chrenová – Ľ. Okánika | Vysoký investičný potenciál Hľadát

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

208,000 € 2144 €/m²

Mucha Estate | ŽDIARSKA | 4i byt o výmere 93,5 m² s balkónom v tichej časti Chrenovej

Reality Nitra

4 izbový byt | Ždiarska | 93.5 m²

Mucha Estate vám exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový byt na Ždiarskej ulici v Nitre, ktorý vyn

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nitra

175,800 € 1880 €/m²

Predaj 4 izbový byt Nitra Klokočina EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

4 izbový byt | Bellova | 84 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový byt na Bellovej ul.

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 2024 €/m²

Na PREDAJ 4i staromestský 130m2 byt v srdci mesta Nitra

Reality Nitra

4 izbový byt | Nitra | 130 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na pred

Publikované: 30.07.2024 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

REZERVOVANÉ Na PREDAJ 4i byt s garážou v tichej lokalite, Nitra - Chrenová

Reality Nitra

4 izbový byt | Durcanského | 80.5 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk Na predaj 4 izbový byt s gará

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Predaj príjemného 4i. bytu 124m2, 2x balkón, Železničiarska ul., NITRA, lokalita Čermáň, garáž, ZÁHRADA, v blízkosti lesoparku Borina, 1/2posch.

Reality Nitra

4 izbový byt | Železničiarska | 124 m²

***** Z poverenia vlastníka ponúkame na PREDAJ veľký 4izbový byt v Nitre, ul. Železničiarska, l

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Nitra

269,000 € 2169 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 4- izbový byt v super lokalite na Klokočine

Reality Nitra

4 izbový byt | Jurkovičova | 100 m²

Pripravujeme predaj 4- izbového bytu 100m2 na Jurkovičovej ulici v Nitre. Byt sa nachádza na 1/

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Nitra

207,000 € 2070 €/m²

DIRECTREAL|Na PREDAJ veľký 3-izbový byt s balkónom

Reality Nitra

4 izbový byt | Partizánska | 76 m²

Directreal Exkluziv - Hľadáte miesto, kde sa budete cítiť skutočne doma? Tento veľký, svetlý t

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

161,900 € 2130 €/m²

REZERVOVANÉ-EXKLUZÍVNE:PREDAJ 4-IZBOVY BYT S 2 BALKÓNMI + (GARÁŽ-PARKOVACIE MIESTO,SKLADOVÝ PRIESTOR,KOPKA),(komplex MARTINÁK),NITRA-ČERMÁŇ

Reality Nitra

4 izbový byt | Južná | 87.22 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj 4-izbový tehlový byt bez výťahu na 2.poschodí Vst

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Nitra

204,000 € 2339 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23083)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (769)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie