PREDAJ: 3 izbový dom, 81m2, Bottova ulica, Miloslavov

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottová | 81 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt so záhradou v novostavbe rodinného domu

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

264,900 € 3270 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

DIRECTREAL|Klimatizovaný 3 izb byt v novostavbe Panónka s loggiou, 2 pivnicami na Panónskej ceste v BA-Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Panónska cesta | 63 m²

Directreal Office - Pozrite si virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=7tXET8F

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 3967 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

NOVOSTAVBA- NÍZKOENERGETICKÝ RODINNÝ DOM- LORINČÍK HÁJE-PREDAJ- KE

Reality Košice-Lorinčík

Rodinný dom | Na Košarisku | 114 m²

Nie je to len dom. Je to priestor, ktorý bol navrhnutý tak, aby fungoval každý deň. Premyslená

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košice-Lorinčík

469,990 € 4123 €/m²

Novinka
Novinka

SO-07-B Priestranný 4-izbový RD so záhradou a 3 parkovacími miestami

Reality Chorvátsky Grob

4 izbový byt | Triblavinská | 115.3 m²

SO-07-B – Priestranný 4-izbový dom s veľkou záhradou a tromi parkovacími miestami Úžitková pl

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

349,000 € 3027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izb. Štefana Králika, s parkovacím miestom, veľkorysý, priestranný

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Štefana Králika | 49 m²

ABERTAL REALITY Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj veľmi príjemný a praktick

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

225,000 € 4592 €/m²

Novinka
Novinka

SO-05-A Priestranný 4-izbový RD so záhradou a 3 parkovacími miestami

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Triblavinská | 115.3 m²

SO-05-A – Priestranný 4-izbový dom s veľkou záhradou a tromi parkovacími miestami Úžitková pl

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

365,000 € 3166 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj – 4i rodinný dom pri jazere, novostavba, Hegeysghalom - Maďars

Reality Hegyeshalom

Rodinný dom | Maďarsko | Hegyeshalom | pozsonyi utca

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 4 izbový rodinný dom v prihraničnej obci Hegyeshalom v Maďars

Publikované: 02.05.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Hegyeshalom

290,000 € 2522 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 2-izb. byt s terasou 36 m², BA - Koliba, parkovanie, pivnica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 62 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája eleganciu, priestor a pokoj prírody len pár minút od centra mesta?

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

405,000 € 6532 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Triblavinská | 115.3 m²

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

349,000 € 3027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj nových parkovacích miest vo Zvolene - Podborová

Reality Zvolen

Spevnené plochy | Smreková | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj parkovacie miesta, ktoré sa nachádzajú vo Zvolene, pri novostavbe ARBORA

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 31.05.2025
Objekty na predaj Zvolen

22,878 €

Predaj 3 izbového bytu v novostavbe Zvolen - Podborová

Reality Zvolen

3 izbový byt | 89.9 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt s balkónom nachádzajúci sa v novostavbe vo Zvolene, na vy

Publikované: 07.01.2021 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Zvolen

246,922.5 € 2747 €/m²

Predaj novostavby vo Zvolenskej Slatine

Reality Zvolenská Slatina

Rodinný dom | 131 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný rodinný dom situovaný v tichej lokalite obce Zvolenská Slatina.

Publikované: 03.01.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Zvolenská Slatina

320,000 € 1901 €/m²

Predaj 3 izbového bytu v novostavbe Zvolen-Podborová

Reality Zvolen

3 izbový byt | 86 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s dvoma balkónmi nachádzajúci sa v novostavbe vo Zvolene na

Publikované: 08.01.2021 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Zvolen

229,050.6 € 2663 €/m²

Predaj nebytových priestorov vo Zvolene

Reality Zvolen

Obchodné priestory | 1,200 m²

Ponúkame Vám na predaj nebytové priestory v novostavbe vo Zvolene. Priestory sa nachádzajú na

Publikované: 16.04.2021 Aktualizované: 03.03.2026
Priestory na predaj Zvolen

Cena dohodou

Predaj 3 izbového bytu v novostavbe Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 3-izbový byt s balkónom vo Zvolene na sídlisku Podborová. Pod

Publikované: 07.01.2021 Aktualizované: 19.06.2025
Byty na predaj Zvolen

201,105 € 2681 €/m²

Predaj rodinného domu vo Zvolene - Môťová

Reality Zvolen

Rodinný dom | 93 m²

Ponúkame Vám na predaj nový rodinný dom vo Zvolene, nachádzajúci sa v tichej časti mestskej čas

Publikované: 11.08.2022 Aktualizované: 09.01.2026
Domy na predaj Zvolen

289,000 € 2360 €/m²

1-izb. apartmán (A3) s predzáhradkou a park. miestom - Triblavinská Residence so strešnou panoramatickou terasou

Reality Bratislava-Vajnory

1 izbový byt | 29.8 m²

SKOLAUDOVANÉ! Triblavinská Residence Developerský projekt s komornou atmosférou v pokojnej čast

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

135,700 € 4554 €/m²

1-izb. apartmán (A3) s predzáhradkou a parkovacím miestom - Triblavinská Residence so strešnou panoramatickou terasou

Reality Chorvátsky Grob

1 izbový byt | Triblavinská | 29.8 m²

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

135,700 € 4554 €/m²

Testovací inzerát - Publikovanie na portály - clone

Reality Slovinsko

Garsónka | Slovinsko

Testovací inzerát - Publikovanie na portály Testovací inzerát - Publikovanie na portály Testova

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

Cena dohodou

člen NARKS
Novinka
Novinka

Novostavba na splátky! 2 - izbový apartmán, komplex La Mer House, Ravda

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj moderný 2-izbový apartmán v novom rez

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

79,900 € 1508 €/m²

Moderné štúdio s terasou pri mori – Čiovo, Dalmácia, len 110 m od pláže

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj moderné štúdio s priestrannou terasou

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

162,744 € 4932 €/m²

Luxusný 2 izbový apartmán s výhľadom na more, prvá línia, DIT Majestic Beach Resort, Slnečné pobrežie

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Referenčné číslo: B_3641 Znížená cena!!! Pôvodná cena 119.000€, znížená cena na 115.000€ Rea

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

114,999 € 1386 €/m²

2-izbový apartmán v luxusnom Harmony Suites Monte Carlo, 400m od pláže, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Referenčné číslo: B_3610 Certifikovaná realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na pred

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026