Luxusní vila s bazénem a střešní terasou 90 m od moře, Privlaka

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Jen pár kroků od moře, v klidné části oblíbené Privlaky, stojí moderní vila, která přesně vysti

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

875,000 € 3977 €/m²

Luxusní vila se 2 bazény 50 m od moře a střešní terasou, Vir

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Jsou nemovitosti, které působí dobře na fotografiích, a pak jsou tu ty, které už na první pohle

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

920,000 €/m2 5257 €/m2

Exkluzivní apartmány → 100 m od moře, bazén a tenis → Benidorm

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

V pulzujícím Benidormu se otevírá příležitost investovat do domova i do zážitků, které s rodino

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

1,108,000 € 8935 €/m²

Novinka
Novinka

Delta-Novostavba 3 izb. byt 78,13 m2 s parkovacím miestom centrum Zvolen predaj

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Kubániho | 78.13 m²

DeltaProperty ponúka na predaj 3 izbový byt s rozlohou 78,13 m2, z toho je priestranný balkón s

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Zvolen

259,000 € 3315 €/m²

Moderní dvojdům s výhledem na moře a bazénem v klidné lokalitě – Privlaka

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

V klidné části oblíbené přímořské obce Privlaka vznikl v roce 2024 moderní dvojdům, které dávaj

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

550,000 € 4583 €/m²

Luxusní vila s vyhřívaným bazénem a střešní terasou u moře, Zaton

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Existují nemovitosti, které nabízejí bydlení u moře, a pak jsou tu vily, které vytvářejí vlastn

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

890,000 € 2697 €/m²

Luxusní vila s bazénem a panoramatickým výhledem na moře, Maslenica

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Existují výhledy, které člověka neomrzí ani po letech. Přesně takový nabízí tato moderní vila v

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

897,000 € 3588 €/m²

Moderní vila s bazénem 330 m od moře a terasami, Privlaka

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Moderní architektura, vlastní bazén, klidná lokalita a moře na dosah několika minut chůze. Přes

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

550,000 € 3143 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj investičné apartmány v Thajsku–Phuket Surin

Reality Thajsko

Apartmán | Thajsko

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 3 apartmány v atraktívnej dovolenko

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

104,000 € 2600 €/m²

Novinka
Novinka

ZNÍŽENÁ CENA!!!! Moderný, kompletne zariadený 3-izbový byt s peknou terasou – Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 91.27 m²

Ponúkame na predaj výborne dispozične riešený a slnečný 3-izbový byt v obľúbenej časti Petržalk

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

335,000 € 3670 €/m²

Rodinný dom Miloslavov - Alžbetin dvor, novostavba

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 71.95 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom (dvojdom) s terasou a pozemkom Miloslavov-Alžbetin dvor

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

308,900 € 4293 €/m²

Novinka
Novinka

3-izbový byt v novostavbe, 4. NP, Záhradnícka 91 od Immocap

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 72 m²

Ponúkame na predaj úplne nový 3-izbový byt (3 + KK) vo vysokom štandarde, nachádzajúci sa na 4

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,000 € 5403 €/m²

3-izbový byt v novostavbe, 3. NP, Záhradnícka 91 od Immocap

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 72 m²

Ponúkame na predaj úplne nový 3-izbový byt (3 + KK) vo vysokom štandarde, nachádzajúci sa na 3

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

375,000 € 5208 €/m²

MODERNÉ BÝVANIE 4-izb. byt v dvojdome so záhradou – Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

4 izbový byt | 89.77 m²

MODERNÉ BÝVANIE V SÚKROMÍ: 4-izb. byt v dvojdome so záhradou – Hviezdoslavov. Ponúkame Vám ex

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Hviezdoslavov

235,000 € 2618 €/m²

Novinka
Novinka

MALINOVO - predaj 4 izbového rod.domu, bungalov, novostavba

Reality Malinovo

Rodinný dom | Bratislavská | 123 m²

RealiTana Vám ponúka na predaj samostatne stojaci, priestranný, 4 izbový rodinný dom - bungalov

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Domy na predaj Malinovo

448,000 € 3642 €/m²

Administratívna budova v TOP ! lokalite Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Polyfunkčný objekt | Kubániho | 481 m²

Kubániho – Staré Mesto – moderná, 4 podlažná budova bola daná do užívania v roku 2003. Stojí na

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT NA KOŠICKEJ V PROJEKTE ZWIRN

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 58.89 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj práve skolaudovaný 2-izbový byt v nadštandardnom rezidenčnom

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,500 € 6495 €/m²

Arvin & Benet | Štýlový svetlý dom v obľúbenej lokalite

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Pračanská | 296.04 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj útulný, vkusne zariadený a slnečný 4-izbový rodinný dom, situova

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

459,000 € 1550 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ 3 izbový byt s výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Konventná | 78.5 m²

Tento byt je ideálnou voľbou pre klienta, ktorý hľadá kvalitné mestské bývanie bez kompromisov,

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

509,000 € 6484 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANE 1 IZB BYT S BALÓNOM, NITRA - ČERMÁŇ

Reality Nitra

1 izbový byt | Potravinárska | 41 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt o výmere 37 m2 + balkón v novostavbe v lokalite Nitra – Čermáň.

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Nitra

135,000 € 3293 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ PREDAJ ZARIADENÝ BYT MEZONET 52 m2, NITRA - DRÁŽOVCE

Reality Nitra

2 izbový byt | Belopotockého | 52 m²

Ponúkame na predaj krásny mezonetový byt o výmere 52 m2, v tehlovej bytovke v Drážovciach, ul B

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Nitra

139,900 € 2690 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v obci Hrabušice, okr. Sp.Nová Ves

Reality Hrabušice

Rodinný dom | Nová | 474 m²

Ponúkame na predaj trojposchodový rodinný dom v obci Hrabušice, okres Spišská Nová Ves. Nehnute

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Hrabušice

375,000 € 791 €/m²

Výnimočný 3-izbový s loggiou na sídlisku Tarča

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Javorová | 86.83 m²

Ponúkame vám na predaj moderný a veľmi kvalitne vybavený 3-izbový byt s loggiou, ktorý sa nachá

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

235,000 € 2706 €/m²

Pekná novostavba pod lesom v obci Kojšov

Reality Kojšov

Rodinný dom | Kojšov | 159 m²

Ponúkame na predaj priestrannú novostavbu rodinného domu v malebnej obci Kojšov, situovanú na t

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kojšov

308,000 € 1937 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (741)
Rodinné domy na predaj (23121)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8527)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Upresniť hľadanie