(Juyb-4rkR99) Aktualizovaný: 11. 05. 2026 1. publikácia: 11. 05. 2026

Zariadený 2 izb. apartmán 45 m2 Donovaly predaj

Donovaly • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

109,000 € 2422 €/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
45 m²
Info
Delta Property ponúka na predaj 2 izbový apartmán s rozlohou 45 m2. Nachádza sa na prízemí dvoj podlažného apartmánového domu Skalka v blízkosti lyžiarskych vlekov a rodinného parku Donovalkovo -v lyžiarskom stredisku Donovaly.
Apartmán je zariadený a tak sa aj predáva.
Táto kúpa je výborná príležitosť pre milovníkov lyžovania, turistiky alebo ako investícia na prenájom. Je možné ubytovať 4-5 ľudí.
Dispozícia: vstupná chodba, obývacia izba s jedálenským kútom, prechod do kuchyne, kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom, spálňa.
Lokalita: v blízkosti je lyžiarska škôlka, vleky, reštaurácia.
Mesačné náklady 30 eur.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
45 m²

Podlažie:
1

Počet nadzemných podlaží:
2

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Typ konštrukcie:
Tehlová

Rok výstavby:
2021

Cena vrátane energií:
Nie

Energie:
30 €

Energetický certifikát budovy:
nie je
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Romana Jasová

Delta Property BB s.ro.

Delta Property s.r.o.

Dolná 19 • 97401, Banská Bystrica (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

109,000 € 2422 €/m²

Kontakt na predajcu

Romana Jasová

Delta Property BB s.ro.