Na predaj rodinný dom v stave holodom v obci Koplotovce

Reality Hlohovec

Rodinný dom | 104 m²

Moderný maklér ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu v obci Koplotovce, ktorá s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

185,000 € 1779 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 2-podlažný byt v dvojdome s terasou a predzáhradkou, nadštandard, 3x parking

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Alstrova | 198 m²

Na predaj novostavba modernej 4-izb. bytovej jednotky v rodinnom dome v tichej lokalite Rače po

Publikované: 16.11.2023 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

599,000 € 3025 €/m²

ASSENZIO - PREDAJ - 1,5IZBOVÝ BYT 61m2- UZBECKÁ - PODUNAJSKÉ BISKUPICE

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Uzbecká | 48.6 m²

Assenzio ponúka na predaj moderný 1,5-izbový byt so záhradkou v Rezidenčnom projekte Oppidum, s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

227,000 € 4671 €/m²

Novinka
Novinka

NOVOSTAVBA na predaj pri krásnom jazierku

Reality Pribeta

Rodinný dom | Pribeta | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj krásnu slnečnú 4-izbovú novostavbu v obci Pribeta, okres Komárno. RD bo

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 28.04.2025
Domy na predaj Pribeta

195,000 € 1300 €/m²

2 izbový byt - TRI VEŽE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 90 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt, pôvodne 3 izbový v bytovom komplexe Tri veže v Bratislave

Publikované: 12.09.2022 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Predaj 4 izbový rodinný dom Dvory nad Žitavou / N. Zámky

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú novostavbu RD v obci Dvory nad Žitavou. Dom je postavený v novo

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 16.06.2025
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

203,999 € 2550 €/m²

Nádherná záhrada s chatou neďaleko pohoria Tribeč

Reality Neverice

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

SHARK REAL ponúka na predaj krásnu záhradu s chatou o výmere 7 árov, neďaleko krásnej prírody p

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 31.03.2025
Chaty a chalupy na predaj Neverice

93,000 €

Moderný LOFT s terasou

Nekonvenčné bývanie v industriálnom lofte v bodove bývalej výroby porobetóniek v časti Nové Mes

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 15.04.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Zaujímavá skolaudovaná novostavba v tichej lokalite blízko mesta

Reality Sľažany

Rodinný dom | 98 m²

SHARK REAL Vám ponúka na predaj 4 - izbovú skolaudovanú novostavbu rodinného domu neďaleko mest

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Sľažany

225,000 € 2296 €/m²

Na predaj 3 izbové byty v Golf Resort - Lužianky

Reality Lužianky

3 izbový byt | 80 m²

SHARK REAL ponúka na predaj 3 izbové byty v Golf Resort - Lužianky 3 izbové byty s úžitkov

Publikované: 26.06.2023 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Lužianky

185,000 € 2113 €/m²

4- izbová Novostavba RD v Lužiankach

Reality Lužianky

Rodinný dom | Lužianky | 143 m²

SHARK REAL ponúka na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu v Lužiankach. Rodinný dom s

Publikované: 18.11.2023 Aktualizované: 01.12.2025
Domy na predaj Lužianky

Cena dohodou

Na predaj 4 izbová novostavba v Malom Lapáši

Reality Malý Lapáš

Rodinný dom | 125 m²

SHARK REAL ponúka na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu v Malom Lapáši. Novostavba

Publikované: 24.03.2024 Aktualizované: 24.03.2024
Domy na predaj Malý Lapáš

260,000 € 2080 €/m²

Rodinný dom na predaj - NOVOSTAVBA

Reality Cabaj-Čápor

Rodinný dom | Cabaj Čápor | 170 m²

Ponúkame Vám krásny bungalov postavený na slnečnom pozemku, v tichej časti obce Cabaj-Čápor. Do

Publikované: 26.09.2022 Aktualizované: 19.02.2024
Domy na predaj Cabaj-Čápor

336,000 € 1976 €/m²

Slnečný dom neďaleko Nitry

Reality Beladice

Rodinný dom | 120 m²

SHARK REAL ponúka na predaj krásny slnečný rodinný dom, situovaný v tichej časti obce Beladice,

Publikované: 12.04.2023 Aktualizované: 31.01.2025
Domy na predaj Beladice

280,000 € 2333 €/m²

EXTRAVAGANTNÝ 5i dom _ Novostavba _ Predaj _ Uzatvorený súkromný areál 8. rodinných domov

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | HRUŠOV | 134.6 m²

Na predaj EXTRAVAGANTNÝ, skolaudovaný a rozľahlý 5 izbový Rodinný dom v stave NOVOSTA

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

420,000 € 3299 €/m²

Lukratívna rezidencia v Bratislave

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Bratislava | 0 m²

V zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj lukratívnu rezidenciu v širšom okolí Patrónky, v ti

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 30.04.2025
Domy na predaj Bratislava-Lamač

Cena dohodou

Rodinný dom s bazénom na predaj

Reality Veľký Lapáš

Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²

Shark real Vám ponúka na predaj vkusný 4 izbový rodinný dom v tichej časti obce Veľký Lapáš, ok

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 26.08.2025
Domy na predaj Veľký Lapáš

319,500 € 3043 €/m²

Na predaj 3 izbové byty so záhradkou

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | 80 m²

SHARK REAL ponúka na predaj 3-izbové byty so záhradkou a dvomi parkovacími miestami. Byty

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na predaj Veľký Meder

139,000 € 1738 €/m²

Byt v novostavbe so záhradou neďaleko tajchu a centra mesta

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | 130 m²

SHARK Real Vám ponúka na predaj skolaudovanú poschodovú novostavbu v tichej lokalite, neďaleko

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Nová Baňa

Cena dohodou

Na predaj 7 izbový rodinný dom s krásnou záhradou

Reality Nitra

Rodinný dom | 295 m²

SHARK REAL ponúka na predaj pekný dvojgeneračný rodinný dom s krásnou záhradou. Rodinný dom

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Komfort novostavby s parkovaním a skvelou dostupnosťou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 49 m²

Moderné bývanie s výhľadom, ktoré spája komfort novostavby s výbornou dostupnosťou mesta. Tento

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 5714 €/m²

RODINNÝ DOM na predaj v RADOVEJ ZÁSTAVBE

Reality Zemianska Olča

Rodinný dom | Jókaiho | 198 m²

SHARK REAL Vám ponúka na predaj posledné nadčasové 3 domy v radovej zástavbe, v obci Zemianska

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Domy na predaj Zemianska Olča

158,000 € 798 €/m²

Predaj 2i byt v developerskom projekte Zwirn

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 54.15 m²

V zastúpení Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt v unikátnom developerskom projekte Zwirn,ktorý

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 15.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

424,081 € 7832 €/m²

TRI VEŽE - KRASNY SVIEŽI 2i. BYT S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM A VEĽKOU LOGGIOU

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 69 m²

Ste aktívni, milujete život a máte radi kvalitu? Máme pre vás ideálne bývanie. Ponúkame na pred

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 14.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

328,000 € 4754 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23121)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Byty na predaj v Bratislave (8527)
Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Upresniť hľadanie