4 izb. byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Tomášikova | 95.8 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt je momentálne výhodne p

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

494,000 € 4802 €/m²

Predaj Novostavby 1-izbového bytu s balkónom, ul. Na Piesku, BA II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Na Piesku | 37.03 m²

Predaj Novostavby 1-izbového bytu s balkónom, ul. Na Piesku, BA II - Ružinov. Rozloha: 30,90 m2

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

184,900 € 3859 €/m²

Odstúpenie zabehnutej kaviarne/baru na Kazanskej ulici so všetkým zariadením a vybavením, POLE POLE, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Iný priestor | Kazanská | 200 m²

Odstúpenie zabehnutej kaviarne/baru na Kazanskej ulici, POLE POLE, Podunajské Biskupice. Veľ

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 15.04.2025
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

89,900 € 450 €/m²

2 izb. byt v Troch vežiach, Bajkalská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 57.06 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt v stavbe TRI VEŽE, v Novom

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

284,900 € 4993 €/m²

novo zrekonštr. 1 izb. byt, PODUNAJSKÁ ul.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Podunajská | 21.34 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v 9 ročnej NOVOSTAVBE v Pod

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

147,900 € 6931 €/m²

Predaj 2-podlažného 4-izbového rodinného domu s terasou a balkónom, ul. Platanová, Rovinka

Reality Rovinka

Rodinný dom | Platanová | 119.05 m²

Predaj 4-izbového rodinného domu, ul. Platanová, Rovinka. Plocha pozemku 265 m2. Zastavaná ploc

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Rovinka

320,000 € 2562 €/m²

Predaj obchodného priestoru v súčasnosti využívaného ako kaviareň v obývanej časti, BA II - Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | Nákovná | 90 m²

Predaj obchodného priestoru v súčasnosti využívaného ako kaviareň v obývanej časti, ulica Ná

Publikované: 04.11.2022 Aktualizované: 04.11.2022
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

204,000 € 2267 €/m²

Mezonetový 3 izb. byt, SIENKIEWICZOVA ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Sienkiewiczova | 133 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový, mezonetový byt v Starom Meste

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

444,500 € 3342 €/m²

Rodinný dom -novostavba na krásnom 13 á pozemku spolu s trojgarážou

Reality Kostolné Kračany

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Realitná kancelária Lauranna ponúka na predaj moderný rodinný dom skolaudovaný v roku 2017, nac

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Kostolné Kračany

309,900 € 2583 €/m²

Zariadený rodinný dom – 7 ročná novostavba v pokojnej obci Horné Mýto (13 km od Dunajskej Stredy)

Reality Horné Mýto

Rodinný dom | Nový rad | 39 m²

Hľadáte bývanie, ktoré ponúka pokoj vidieka, vlastný pozemok, možnosť pestovania a zároveň dobr

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Horné Mýto

129,500 € 3321 €/m²

PREDAJ NÁDHERNÉHO 4,5-IZB. 2-PODLAŽNÉHO RODINNÉHO DOMU S GARÁŽOU A ZÁHRADOU V TICHOM PROSTREDÍ (CHORVÁTSKY GROB)

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Jantárová | 132 m²

Rodinný dom sa nachádza na Jantárovej ulici v tichom prostredí v novej zástavbe neďaleko OD Mo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

360,000 € 2727 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ | 2 izbový byt v URSUSE s parkovacím státím

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. augusta | 72 m²

EXKLUZÍVNE | SAVONA realitná kancelária - ponúkame NA PREDAJ | 2 izbový byt s loggiou, spolu s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

209,000 € 2903 €/m²

Novinka
Novinka

Prízemie, záhradka, 2 izby, vlastné kúrenie - Rezidencia v blízkosti Vojke nad Dunajom

Reality Vojka nad Dunajom

2 izbový byt | Nezadaná | 47 m²

Ponúkam na predaj 2 izbový prízemný byt s podlahovou plochou 47 m2, so záhradkou pred bytom s a

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Vojka nad Dunajom

153,000 € 3255 €/m²

Láska na prvý pohľad, bývanie pri jazere, moderný 5 izbový rodinný dom, uzavretý areál, Pri jazere, Veľký Biel

Reality Veľký Biel

Rodinný dom | Pri jazere | 158 m²

Tento rodinný dom stojí za vašu pozornosť, a bude to láska na prvý pohľad. Rodinný dom je post

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľký Biel

349,000 € 2209 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Bývanie bez hraníc-4-izbový rodinný bungalov, kde susedia sú prežitok! Exkluzívny prístup k domu bez ďalšej výstavby za domom!

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²

Nie každý deň sa objaví príležitosť, ktorá spája moderný dizajn, veľkorysý pozemok a súkromie v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

339,000 € 2779 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj záhradnej chatky v Staškove

Reality Staškov

Záhradná chatka | Staškov | 17 m²

Okres: Čadca, Obec: Staškov, Rozloha: 520 m2 Cena: 35.000 € Uvedená záhradná chatka sa nach

Publikované: 21.03.2024 Aktualizované: 07.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Staškov

35,000 € 2059 €/m²

Štýlová novostavba v Kozárovciach – bývajte moderne s minimálnymi nákladmi!

Reality Levice

2 izbový byt | Kozárovce 1015 | 46.5 m²

Hľadáte štartovacie bývanie, kde stačí prísť s jednou kufrom? Máme pre Vás ponuku, ktorá spája

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

94,900 € 2041 €/m²

Viac než Dom: 105 m2 Bývania, 1500 m2 Pozemku a potenciál pre ďalšie izby

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Svätý Anton | 105 m²

novostavba | nízkoenergetický dom | tiché prostredie | priestranný pozemok Predstavujeme dom,

Publikované: 05.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

335,000 € 3190 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj novostavby v obci Bajč pri NZ

Reality Bajč

Rodinný dom | 140 m²

Moderný bungalov plný pohody a svetla – ideálny domov pre vašu rodinu! Hľadáte miesto, kde sa

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Bajč

249,000 € 1779 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112767 | Nadčasový jednopodlažný dom s bazénom, dvojgarážou, záhradou a moderným dizajnom

Reality Malacky

Rodinný dom | 244 m²

Nadčasový jednopodlažný dom s bazénom, dvojgarážou, záhradou a moderným dizajnom ponúka prémiov

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malacky

Info v RK

Novinka
Novinka

JEDINEČNÁ 2 IZB. NOVOSTAVBA S TERASOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | Zochová chata | 65.2 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť vlastniť a užívať si apartmánový byt v jedinečnom prostredí Chrá

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

169,950 € 2607 €/m²

2 IZB. A 3 IZB. APARTMÁNY, NOVOSTAVBA S TERASOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Pezinok

Chalupa, rekreačný domček | Zochova chata | 65 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

149,900 € 2306 €/m²

JEDINEČNÁ 2 IZB. NOVOSTAVBA S PREDZÁHRADKOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Modra

2 izbový byt | Nezadaná | 80 m²

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Modra

175,000 € 2188 €/m²

KLIMATIZOVANÝ 4 IZBOVÝ RD. SO ZÁHRADOU, PARKOVANÍM A TERASOU, NOVOSTAVBA, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Borovicová | 124 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom so záhradou a parkovaním v novej časti rodinných do

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Domy na predaj Bernolákovo

349,000 € 2863 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23114)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Upresniť hľadanie